0

Įvyko DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021 05 15, Vingio parkas, Vilnius

gegužės 20, 2021 Kurkime Lietuvą, Šeima, Tautos balsas

Įvyko DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021 05 15, Vingio parkas, Vilnius

Lietuvos valstybę kuria Tauta Suverenitetas priklauso Tautai (LRK 2 str.) Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką (LRK 3 str.)

0

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ – Gegužės 15 d. – Visoje Lietuvoje vienu metu!

balandžio 30, 2021 Kova už tautą, Pavojus Lietuvai, Šeima, tautos silpnėjimas

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021

Dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai, MES PRIVALOME VIENYTIS! Šeima, kurią sudaro Mama, Tėtis ir Vaikai, turi būti ir bus apsaugota!

0

Iki 2018-ųjų Vilniuje neliks nė vienų globos namų

kovo 13, 2016 Šeima, vaikai

Iki 2018-ųjų Vilniuje neliks nė vienų globos namų

Apie siekį panaikinti valstybines vaikų ir kūdikių globos institucijas garsiai kalbama jau keleri metai, tačiau konkrečių veiksmų valstybiniu mastu dar nesiimta. Vilnius nieko nelaukė ir permainų nusprendė imtis pats. Pirmieji sostinės vaikų globos namai jau išformuoti, o vaikai perkelti gyventi į šeimynas. Šis žingsnis, pasak sostinės mero Remigijaus Šimašiaus, padės siekti pagrindinio tikslo – kad […]

0

Prie norvegų ambasados – piketas „Aš esu Gabrielius“

vasario 4, 2015 Šeima, vaikai, Valstybė

Prie norvegų ambasados - piketas

Prie Norvegijos diplomatinės atstovybės Vilniuje piketavę piliečiai ambasados reikalavo tarpininkauti biologinei motinai grąžinant Švedijoje rastą ir globėjams Norvegijoje perduotą septynmetį lietuvį Gabrielių, taip pat sudaryti galimybę užsieniečiams išvykti iš Norvegijos su savo vaikais.   Antradienio vidurdienį prie Norvegijos ambasados į akciją „Aš esu Gabrielius“ susirinko apie 30 žmonių, kuriuos subūrė penkios Lietuvos pilietinės ir politinės […]

0

Kvietimas švęsti Saulėgrįžą šeimose, puoselėjant lietuviškus papročius

gruodžio 20, 2014 Renginiai, Šeima, Vaikų ugdymas

Kvietimas švęsti Saulėgrįžą šeimose, puoselėjant lietuviškus papročius

Štai jau antri metai kaip Lietuva turi šiuolaikiškai ir sistemingai lietuviškus papročius ir tradicijas puoselėjančią švietimo įstaigą visai šeimai, kuri Vilniuje įkūrė šeimos centrą “Baltų šalelė”. Vaikai jame ugdomi ne mokant juos tautiškumo, o juo gyvenant. Vaikams rodoma meilė Lietuvai per spalvas, rankdarbius, istoriją, ekskursijas, vaidinimus, bei tautines ir etnines šventes. Vaikų tėveliai itraukiami į […]

0

Rugpjūčio 8-oji, Tarpautinė orgazmo diena

rugpjūčio 8, 2014 Pasaulyje, Šeima

Rugpjūčio 8-oji, Tarpautinė orgazmo diena

Mokslininkai įminė moterų orgazmo paslaptį Pasirodo, tai nėra vien tik įmantri sekso technika ar tam tikrų intymumo dirgiklių žinojimas. Bene labiausiai įtakos aukščiausiai palaimos viršūnei turi… mintys. Taigi, rugpjūčio 8-ąją, Tarpautinę orgazmo dieną, kviečiame susipažinti su šiuo mokslininkų atradimu.

0

Slengiuose – liaudies žaidimų čempionatas

birželio 14, 2014 Šeima, Sportas, Sveika gyvensena

Slengiuose - liaudies žaidimų čempionatas

Jau trečius metus Slengiuose vietinei bendruomenei organizuojamas tradicinių lietuvių liaudies žaidimų čempionatas žada plėstis. Šio renginio organizatoriai neslepia planų kitais metais tokį čempionatą surengti jei ne visos Lietuvos, tai bent Klaipėdos regiono mastu.

0

Siūloma nauja priėmimo į darželius tvarka

kovo 20, 2014 Įstatymai, Šeima, Švietimas

Siūloma nauja priėmimo į darželius tvarka

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis pateikė Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 29 straipsnio pataisą, kuria siūloma keisti vaikų priėmimo į valstybines ir savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklas tvarką.

0

Mamytėms.Vaikiškų (iki 16m.) prekių komiso mugė

rugsėjo 4, 2012 Mugės, Renginiai, Šeima

Mamytėms.Vaikiškų (iki 16m.) prekių komiso mugė

2012 m. rugsėjo 27-29 dienomis kviečiame Jus į pirmąją rudens-žiemos sezono vaikiškų (iki 16m.) prekių komiso mugę „Ogmios mieste“, Vilniuje. Sveikos mielosios mamytės, o taip pat – tėčiai, seneliai, močiutės ir globėjai! Mes džiaugiamės galėdami suteikti Jums galimybę įsigyti ir parduoti gražiai naudotas vaikų iki 16 metų ir nėščiųjų prekes.

0

Kaip jaučiasi vyras, kai moteris eina darytis aborto?

birželio 20, 2012 MEDICINA, Moterys ir Vyrai, Šeima

Kaip jaučiasi vyras, kai moteris eina darytis aborto?

Dažnai kyla klausimas, ar vyras taip pat kaip ir moteris jaudinasi, nusprendę, kad reikia daryti abortą? O gal būna visiškai ramus? Apie tai, ką jaučia kelias sekundes iki mirties užsimezgusi gyvybė parašyta nemažai knygų, sukurtas ne vienas filmas. Tačiau kodėl nefilmuojami filmai apie tai, ką tuo metu jaučia moterys, nusprendusios pasidaryti abortą, kaip jaučiasi jų […]

0

Šeima ir santykiai Lietuva gali tikėtis baudų, jei nesudarys sąlygų saugiai gimdyti namuose

birželio 20, 2012 Moterys ir Vyrai, NAUJIENOS, Šeima, Sveika gyvensena

 Šeima ir santykiai Lietuva gali tikėtis baudų, jei nesudarys sąlygų saugiai gimdyti namuose

2012 m. gegužės 31 d.–birželio 1 d. Hagoje beveik 300 teisininkų, akušerių ir kitų specialistų iš įvairių pasaulio šalių buvo susirinkę į konferenciją „Su gimdymu susijusios žmogaus teisės“. Šiame tarptautiniame renginyje dalyvavusi Lietuvos atstovė teisininkė Elena Kosaitė-Čypienė sako, kad jeigu Lietuvoje nebus sudaromos sąlygos saugiai gimdyti namuose ir natūralaus gimdymo centruose, mūsų šalies, ko gero, […]

0

Tomas Taškauskas. Eilėraštis TĖVUI

birželio 1, 2012 Eilės, Šeima, Šventės

Tomas Taškauskas. Eilėraštis TĖVUI

TĖVAS į mane lyg prie starto linijos renkas prabėgusios dienos ir naktys jos lyg nartūs žirgai prakaituoti jų kūnai ir raumenys žvilga taip norėtum juos glostyt bet dar mažas esi, dar bijai ir matai – tėvas pančioja žirgą jį suriša, įsitempę jo raumens rimtas jo veidas, tėvas ima didžiulę įkaitusią geležį jo aky, juodoje išgaubtoj […]

1

Esame paslėptos erotinės tradicijos tauta

gruodžio 21, 2011 Šeima, Švietimas, tradicijos ir papročiai

Esame paslėptos erotinės tradicijos tauta

Emilija Čepulionytė// Sovietmečio patirtis „Tai, kad sovietmečiu nebuvo sekso, dar nereiškia, kad nesituokėme, nesimylėjome ir negimdėme vaikų“, -sako Vytautas Gudonis, Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedros habilituotas daktaras, profesorius.

0

Siūlo pripažinti partnerystę tik tarp vyro ir moters

lapkričio 10, 2011 Įstatymai, Šeima

Siūlo pripažinti partnerystę tik tarp vyro ir moters

Ugnė Galadauskaitė // Ketvirtadienį Teisingumo ministerijoje pristatytas ilgai diskutuotas partnerystės įteisinimas. Nors Lietuvoje iki šiol teisiškai šeima buvo pripažįstama tik santuoką įregistravusi pora, naujasis projektas išskirtinių galimybių kartu gyvenantiems homoseksualiems asmenims nežada.

0

Nešyklės: senosios tradicijos ir šiandienos praktikos

lapkričio 4, 2011 NAUJIENOS, Šeima, tradicijos ir papročiai

Nešyklės: senosios tradicijos ir šiandienos praktikos

Šeštadienį, lapkričio 5 d., 16 val. Klaipėdos etnokultūros centre vyks pokalbių popietė „Nešyklės: senosios tradicijos ir šiandienos praktikos“. Renginio viešnios – folkroko grupės „Atalyja“ vokalistė, etnologė Audronė Daraškevičienė bei Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro besilaukiančiųjų mokyklėlės lektorė Rima Kurtinaitienė.

0

Vyriausia šiaulietė švenčia 109-ąjį gimtadienį

spalio 19, 2011 NAUJIENOS, Šeima, Sveika gyvensena

Vyriausia šiaulietė švenčia 109-ąjį gimtadienį

Jevgenijus Bardauskas// Seniausiai Šiaulių gyventojai sukako 109-eri metai. Senolė sako, kad jos ilgaamžiškumo paslaptis – teigiamas požiūris į gyvenimą.

0

Kas svarbiau – šeimos santykių forma ar turinys?

spalio 3, 2011 Įstatymai, Šeima

Kas svarbiau – šeimos santykių forma ar turinys?

Vytautas Dumbliauskas/ Rugsėjo 28 d. Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas paskelbė senokai lauktą nutarimą, kuriame buvo įvertintas dar 2008 m. birželio mėnesį Seimo nutarimu priimtos Valstybinės šeimos politikos koncepcijos atitikimas Konstitucijai, nes tokio įvertinimo buvo prašiusi grupė Seimo narių.