0

Gamtojautos praktika…Kaip santykis su gamta gali padėti pažinti save, savo vidų

gegužės 27, 2019 Energetika, Gamtojauta, Žmogaus galios

Gamtojautos praktika...Kaip santykis su gamta gali padėti pažinti save, savo vidų

Adrė ZAKRAUSKAITĖ-Anandini Modi// žurnalas RAKTAS Tęsinys, 2 straipsnio dalis. Pradžia čia – Kaip santykis su gamta gali padėti pažinti save, savo vidų? – Kuo sąmoningesnis tampi (o sąmoningumą, kaip jau aptarėme, galima išugdyti per santykį su gamta), tuo labiau pradedi pažinti 4 gamtoje vyraujančius elementus – žemę, vandenį, ugnį ir orą. Gamtoje viskas yra jų […]

0

Gravitacinė kalva prie Kruonio

gegužės 20, 2019 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Gravitacinė kalva prie Kruonio

Kartais mūsų akys gali apgauti! Tuo su šeima įsitikinome, kai nuvažiavome ant gravitacinės kalvos. Ši optinės iliuzijos kalva yra netoli Kruonio hidroelektrinės, Kaišiadorių rajone. Važiuojant link vartelių, esančių šios kalvos apačioje, atrodo, jog važiuojame žemyn… Tačiau sustabdžius automobilį ir įjungus laisvą pavarą, automobilis pradeda riedėti atgal – į kalną!

0

Kuršių mariose – katastrofos grėsmė

gegužės 2, 2019 Gamtos reiškiniai, Klimatas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Kuršių mariose – katastrofos grėsmė

Denisas NIKITENKA// Net vietiniai, gimę ir augę Kuršių nerijoje gyventojai nepamena taip stipriai nusekusių Kuršių marių: vaizdai ties Nida pribloškia. Neringos miesto savivaldybės atstovai jau būgštauja ir su nerimu stebi pakrantę, nes dėl drastiškai sumažėjusio vandens lygio gali pradėti gaišti žuvys. „Dar neteko matyti, kad mūsų marios būtų taip nusekusios, situacija mus labai neramina. Artėja […]

0

Vilniuje – paranormalūs reiškiniai.

lapkričio 2, 2017 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Sostinė Vilnius

Vilniuje – paranormalūs reiškiniai.

Šimtmečių senumo pastatai saugo įvairiais laikmečiais gyvenusių žmonių paslaptis ir nutikimus. Vilniuje, pačiame sostinės centre, lietuvių poeto Adomo Dambrausko-Jakšto garbei pavadintoje gatvėje esantis išskirtinis  9-uoju numeriu pažymėtas pastatas saugo ypatingą istoriją.

0

Paslaptingas Lozoriaus fenomenas

vasario 21, 2017 MEDICINA, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Paslaptingas Lozoriaus fenomenas

Tikros medicinos istorijos, kai atgyja mirusieji/ Iki 13 val. 56 min. intensyvios terapijos skyriaus medikai buvo išbandę viską: agresyvų kardiopulmonarinį gaivinimą, keturis elektrošokus į krūtinę, septynias dozes adrenalino ir du maišelius skysčių.

0

Islandija ramina piktus elfus: atkasė užkerėtą akmenį

rugsėjo 5, 2016 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, PASAULĖŽIŪRA, Pasaulyje

Islandija ramina piktus elfus: atkasė užkerėtą akmenį

Islandija buvo priversta nusileisti elfų spaudimui ir atkasti užkerėtą jų akmenį, kurį netyčia palaidojo kelininkai, tuo smarkiai papiktindami šias mitines būtybes.

0

Vaiduoklių medžiotojai – ne fikcija, o realus ir apmokamas amatas

liepos 19, 2016 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Vaiduoklių medžiotojai – ne fikcija, o realus ir apmokamas amatas

Kuomet italų restorano Merilande darbuotojai įsitikino, kad maitinimo įstaigoje blaškosi vaiduoklis, jie žinojo, kam skambinti – tikriems vietos vaiduoklių medžiotojams, rašo bbc.com.

0

Alos Prokofjevaitės pranašystės pildosi?

birželio 11, 2016 magija, Rusija, Žmogaus galios

Alos Prokofjevaitės pranašystės pildosi?

Darius Sėlenis\\ Lietuvos prezidentė bus Dalia Grybauskaitė. Šalį apims ekonominė krizė. Taip prieš metus pareiškė į geriausių Rusijos aiškiaregių dešimtuką patekusi Ala Prokofjevaitė. Jos prognozės išsipildė.

0

Žydrūnas Savickas pergalės siekė ne tik jėga

kovo 11, 2016 Tautos stiprėjimas, varžybos, Žmogaus galios

Žydrūnas Savickas pergalės siekė ne tik jėga

Aštuntą kartą prestižinių galiūnų varžybų „Arnold Strongman Classic“ nugalėtoju tapęs Žydrūnas Savickas vakar iš Jungtinių Amerikos Valstijų sugrįžo į Lietuvą. Laikydamas rankose tradicinę nugalėtojo statulėlę 40-metis lietuvis žurnalistams sakė, kad nėra tikras, ar dar kada nors mėgins dalyvauti šiose varžybose. „Mano svajonė ir tikslas buvo aštuonis kartus laimėti „Arnold Strongman Classic“. Savo tikslą pasiekiau, tad […]

0

Sąmoningos sveikos gyvensenos mokyklos atidarymas Kaune

spalio 8, 2015 KŪNOVARA, Sveika gyvensena, Žmogaus galios

Sąmoningos sveikos gyvensenos mokyklos atidarymas Kaune

Vis daugiau lietuvių susidomi savita, su lietuvių kalba neatsiejama, sąmoningos sveikos gyvensenos mokymas KŪNOVARA. Apie jau buvo rašyta Adrės Zakrauskaitės straipsnyje žurnale „RAKTAS“.

0

Kamuolinis žaibas – haliucinacija?

rugsėjo 7, 2015 Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Kamuolinis žaibas - haliucinacija?

Šviesų žaismas Kur nors stipriai trenkęsis galva, ypač kakta, žmogus pajunta, kad jam iš akių „pasipila žiežirbos“. Šis fenomenas yra gerai žinomas. Tokios kibirkštys, blyksniai, įvairios ryškios dėmės, švytintys rutuliai ir taškai yra vadinami fosfenais. Jie pasireiškia net akių neveikiant šviesa, užtenka tiesiog paspausti jas pirštais. Regos nervas fizinį poveikį transformuoja į įvairiausius šviesų žaismus. […]

0

Mįslė įminta: Lochneso pabaisa tėra milžiniškas šamas!

liepos 24, 2015 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mįslė įminta: Lochneso pabaisa tėra milžiniškas šamas!

Garsioji Lochneso pabaisa, šimtmečius viliojusi turistus aplankyti paslaptingąjį Škotijos ežerą, anot 25 metus ją tyrinėjusio ir jos ieškojusio eksperto, yra tiesiog milžiniškas šamas, praneša ibtimes.co.uk.

0

Nufotografuota, kaip į žemaičių Plokščių ąžuolą trenkė žaibas

liepos 8, 2015 Augalija, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Nufotografuota, kaip į  žemaičių Plokščių ąžuolą trenkė žaibas

Kretingiškė Rima Šoriutė-Kupreščenkienė turbūt ir pati nesitikėjo, kad pora jos padarytų nuotraukų taps tikru „Facebook“ hitu.

0

Optinė Mėnulio iliuzija

gegužės 13, 2015 Astronomija, Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Optinė Mėnulio iliuzija

Kodėl Mėnulis horizonte atrodo toks didelis? Ar kada nors pasidomėjote, kodėl horizonte esantis Mėnulis atrodo toks didelis? Jei taip, tuomet jūs ne vieni. „Didėjantis Mėnulis“ gali būti žinomiausia žmonijos optinė iliuzija, kurią išaiškinti žmonės mėgino tūkstančius metų.

0

Lenkijos archeologai Gdanske aptiko išskirtinį lobį – erotišką daiktą iš XVIII amžiaus

balandžio 16, 2015 Archeologija, Istorija, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Lenkijos archeologai Gdanske aptiko išskirtinį lobį – erotišką daiktą iš XVIII amžiaus

Lenkijos archeologai, kasinėdami viename iš Gdansko priemiesčių, rado išskirtinį daiktą. Kaip patys teigia, XVIII amžiaus odinį penį. Erotiškas radinys aptiktas latrinoje – taip anksčiau vadinti tualetai. Todėl spėjama, kaip rašo gazeta.pl, kad šis daiktas iškrito kažkam juo naudojantis.

0

Tylos zona: mistinė vieta Meksikoje

kovo 26, 2015 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulyje

Tylos zona: mistinė vieta Meksikoje

Meksikos šiaurinės dalies dykumų gilumoje tarp Durango, Čihuahua ir Koahilos valstijų egzistuoja teritorija, ispaniškai vadinama „zona del silencio“ – Tylos zona. Dar ji vadinama Mapimi tylos zona – dėl santykinai netoli esančio Mapimi miesto. Sklinda kalbos, kad mistinėje Tylos zonoje neįmanoma priimti jokių elektromagnetinių signalų – ten neveikia nei radijas, nei kompasas, o augalija ir […]

0

Vilniuje blynais kvepės dvejos Užgavėnės – lietuviškos ir rusiškos

vasario 10, 2015 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Šventės, tautos silpnėjimas, tradicijos ir papročiai

Vilniuje blynais kvepės dvejos Užgavėnės – lietuviškos ir rusiškos

Šiemet Vilnius dukart kvepės blynais – sostinėje ketina surengti tiek lietuviškas, tiek rusiškas Užgavėnes. Pirmąsias tradiciškai organizuoja Vilniaus etninės kultūros centras, jose šėls persirengėliai, bus kepami blynai, veiksmas vyks V.Kudirko aikštėje ir Gedimino prospekte vasario 14 dieną. Rusiškos Užgavėnes linksmybes žada dar po savaitės K.Sirvydo skvere.

0

Mistinis metalas orichalkumas iš Atlantidos

sausio 11, 2015 Istorija, istorinės žemės, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mistinis metalas orichalkumas iš Atlantidos

Sudužusiame senoviniame laive atrastas mistinis metalas iš Atlantidos\\ Kai mistinė Atlantidos sala pranyko vandenyne, su ja dingo ir mistinis metalas orichalkumas (orichalcum). Šis metalas tuo metu pagal vertę buvo antras po aukso. Dabar mokslininkai sako atradę 39 blokus orichalkumo šeštajame amžiuje sudužusiame laive netoli Sicilijos krantų.

0

10 miškų, kuriuose vaidenasi

sausio 10, 2015 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulyje

10 miškų, kuriuose vaidenasi

Parengė Birutė Davidonytė\\ Juodas rūkas, klyksmas ir vaiduokliškos vizijos – daugeliui iš mūsų tai yra tik siaubo filmuose matyti vaizdai, bet kai kurie žmonės teigia, kad tai yra realu. Pasaulyje yra daugybė miškų, apie kuriuos sklando legendos. GRYNAS.lt pateikia dešimties baisiausių pasaulio miškų sąrašą.

0

Sveikuoliai Naujuosius metus pasveikino eketėse

sausio 8, 2015 Sveika gyvensena, Žmogaus galios

Sveikuoliai Naujuosius metus pasveikino eketėse

Juozas Dapšauskas\\ Jei kai kam Naujieji metai siejasi su alkoholio vartojimu, kiti pasirenka kiek kitokį Naujųjų sutikimo būdą. Sausio 1 d. besimaudančių žiemą atvirame vandens telkinyje solidarumo diena.

0

Mįslė Monos Lizos akyse – skaičiai

sausio 4, 2015 Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mįslė Monos Lizos akyse – skaičiai

Paprastai mįslę mokslininkai bando įminti žiūrėdami į Monos Lizos šypseną. Tačiau šįkart jie pažvelgė į jos akis ir atrado… skaičius ir raides.

0

Mokslui neįveikiama epidemija: vieną kaimą iš klumpių verčia miegas

gruodžio 18, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mokslui neįveikiama epidemija: vieną kaimą iš klumpių verčia miegas

Nedidelio Kazachstano kaimelio gyventojai laikas nuo laiko ima ir netikėtai užmiega – kartais net kelioms dienoms. Ir niekas to negali paaiškinti. Nuo 2013 metų pavasario Akmolinsko apskrities Kalačio kaimo, esančio už 240 km į pietus nuo Rusijos sienos, jau įvyko bent keturi protu nesuvokiami protrūkiai. Paskutinio tokio protrūkio metu užmigo net 60 žmonių – beveik […]

0

Sapnų valdovai: ar įmanoma kontroliuoti vaizdinius, kuriuos regime miegodami?

gruodžio 11, 2014 Žmogaus galios

Sapnų valdovai: ar įmanoma kontroliuoti vaizdinius, kuriuos regime miegodami?

Ar sapnuojant veiksmas vyksta kitokiu tempu? Į šį klausimą BBC bando atsakyti Davidas Robsonas. „Suskambus žadintuvui, aš dažniausiai įjungiu snaudimo režimą ir tik trumpam grįžtu trumpai miego dozei šiltuose ir saugiuose pataluose. Nors atrodo, kad susapnuoju tik trumpą sapną, tarkim, vieną pokalbį ar neilgą pasivaikščiojimą, pabudęs susivokiu, kad prabėgo visa valanda. Lieku sumišęs: kaip tokie […]

0

Egipte rastas senovinis rankraštis yra gydytojų ritualų vadovas

gruodžio 7, 2014 Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Egipte rastas senovinis rankraštis yra gydytojų ritualų vadovas

Australijos mokslininkai Malcolmas Choatas iš Macquarie universiteto kartu su Iainu Gardneriu iš Sidnėjaus universiteto po dešimtmečių kitų mokslininkų nesėkmių pagaliau iššifravo Senovės Egipto rankraščius.

0

Mokslininkai nustatė, kodėl žmonės išgyvena vaiduoklių buvimo šalia haliucinacijas

lapkričio 9, 2014 Genetika, MEDICINA, Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mokslininkai nustatė, kodėl žmonės išgyvena vaiduoklių buvimo šalia haliucinacijas

Jausmas, kai este vienas, o atrodo, kad kažkas šalia jūsų yra, kyla žmogaus smegenyse, rodo naujas mokslininkų tyrimas. Tyrėjai nustatė, kuri smegenų dalis atsakinga už šių jausmų sukėlimą, o taip pat atliko eksperimentą, kurio metu jo dalyviams sukėlė nematomo kūno buvimo šalia haliucinacijas, rašo BBC.

0

Ties siaura išsiskyrimo linija

lapkričio 4, 2014 MEDICINA, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Ties siaura išsiskyrimo linija

Vitalija JALIANIAUSKIENĖ // Visi gimę gyventi, atėjus laikui, pasieks mirties slėnį. Tik tiems, kurių valanda dar neišmušė, iš tos tamsos pavyksta sugrįžti. Ką jaučia ties gyvenimo ir mirties slenksčiu atsidūrusieji?

0

Rusijos verslininkas milijardieriams siūlo nemirtingumą

lapkričio 2, 2014 Alternatyvus mokslas, MEDICINA, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Rusijos verslininkas milijardieriams siūlo nemirtingumą

Vienas Rusijos verslininkas, finansuojantis vadinamojo kibernetinio nemirtingumo tyrimų projektą „Avatar“, pasaulio milijardieriams siūlo tapti nemirtingiems. Dmitrijus Itskovas tvirtina pats prižiūrėsiąs jų nemirtingumo procesą mainais už neįvardijamą pinigų sumą.

1

Prieš mirtį „Lockheed Martin“ darbuotojas pareiškė: ateiviai egzistuoja

spalio 31, 2014 Ateiviai, Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Technologijos

Prieš mirtį „Lockheed Martin“ darbuotojas pareiškė: ateiviai egzistuoja

Bendrovės „Lockheed Martin“ daug pristatinėti, ko gero, nereikia. Šioje bendrovėje ne vieną dešimtmetį kuriama ir gaminama pažangiausia karinės aviacijos technika. Vienas buvusių jos darbuotojų Boydas Bushmanas prieš savo mirtį internete paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje pasakoja apie tai, kad Žemėje ateiviai egzistuoja, kad jie su mūsų planeta jau užmezgę kontaktą ir kad nežemiškų būtybių buvo ir […]

0

Mokslininkai nustatė, kad gyvenimas po mirties įmanomas

spalio 11, 2014 Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mokslininkai nustatė, kad gyvenimas po mirties įmanomas

Mokslininkai atliko didžiausią medicininį tyrimą apie klinikinę mirtį išgyvenusių pacientų patirtis ir nustatė, kad žmogaus sąmoningumas įmanomas ir kuris laikas po to, kai sustoja jo širdis. Apie šį reiškinį daug rašyta ir kalbėta, tačiau mokslui sąmoningumas po mirties visuomet buvo kontroversiška tema.

0

Užfiksuotas vienas rečiausių dangaus reiškinių – raudonosios „fėjos“

spalio 8, 2014 Gamta, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Orai

Užfiksuotas vienas rečiausių dangaus reiškinių – raudonosios „fėjos“

Fotografas užfiksavo meteorologiniu fenomenu vadinamą reiškinį – raudonąsias „fėjas“. Šiuo mistiniu vardu vadinami trumpalaikiai, tačiau masyvūs raudonos šviesos blyksniai, susidarantys virš perkūnijos debesų.

0

Balio salos šamanų galia – nuo gydančių dainų iki skausmingų ritualų

spalio 4, 2014 PASAULĖŽIŪRA, Pasaulyje, Žmogaus galios, žygiai

Balio salos šamanų galia – nuo gydančių dainų iki skausmingų ritualų

Kad Balyje magijos kultas be galo svarbus neabejoja nė vienas čia apsilankęs. Šalyje, kurioje šamanų keturis kartus daugiau nei įprastų gydytojų, nieko nestebina mediko siūlymas saują tablečių iškeisti į apsilankymą pas atokiame kaime įsikūrusį burtininką. Vakariečiai tokiu atveju greičiausiai pasukiotų prie smilkinio pirštą ir ieškotų kitos gydymo įstaigos. Tačiau Balio salos gyventojai įsitikinę – nesuveikus […]

0

Pamarį nusėjo Lietuvoje nežinomų moliuskų kriauklės

rugsėjo 6, 2014 Gamta, Gyvūnija, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Pamarį nusėjo Lietuvoje nežinomų moliuskų kriauklės

Aldona Aleksėjūnienė// Dar viena mįslinga vandens gyvių žūtis, kurios paaiškinimui atsakymo dabar ieško Vakarų Lietuvos gamtininkai. Kol jie tik stebisi: tokio vaizdo per pastaruosius kelis dešimtmečius nė vienas iš Ventės rage, dešiniajame Kuršių marių krante, dirbančių specialistų nėra matę.

0

Sąmokslo teorija apie tuščiavidurę Žemę ir visa tikrovė

liepos 25, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Sąmokslo teorija apie tuščiavidurę Žemę ir visa tikrovė

2002 m. spalio 4 d. vėlyvą vakarą kultinės amerikiečių radijo laidos „Coast to Coast AM with Art Bell“ („Nuo pakrantės ligi pakrantės su Artu Bellu“) apsilankė keistas svečias. Nors radijo laidoje buvo gvildenamos paslaptingos temos ir studijoje viešėdavo charizmatiški svečiai, retas jų kalbėjo su tokiu entuziazmu, kokiu liepsnojo Dallasas Thompsonas, rašo „The Telegraph“.

0

Žaibų plakamo akmens mįslės

liepos 18, 2014 Archyvai, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

 Žaibų plakamo akmens mįslės

 Feliksas Žemulis// Vilkaviškio rajono Vištyčio seniūnijos Liukių kaimo laukai – 419241 laipsnis rytų ilgumos ir 6040233 laipsniai šiaurės platumos. Šios koordinatės žymi vietą Lietuvoje, kur yra galbūt dar vienas reikšmingas mūsų krašto istorijai paminklas, kaip spėjama, – Perkūno akmuo, prie kurio mūsų protėviai galėjo garbinti Dievą.

0

Ateiviams į Žemę dar per anksti: žmonija per daug buka ir religinga

birželio 30, 2014 KOSMOSAS, Mokslas, Nežemiškos civilizacijos, Žvaigždėtyra

Ateiviams į Žemę dar per anksti: žmonija per daug buka ir religinga

Išgirsti nežemiškos civilizacijos siunčiamus signalus svajojama jau ne vieną dešimtmetį. Tačiau kai kurie mokslininkai atvirai sako, kad signalų ieškoti nereikėtų – ateiviams mes dar nepasiruošę.

0

„Google“ iš kauniečių atėmė Nemuną ir atidavė Rusijai

birželio 8, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

„Google“ iš kauniečių atėmė Nemuną ir atidavė Rusijai

Ne tik iš Kauno, bet ir iš Suvalkijos žemėlapio Nemuną ištrynė naujoji elektroninio žemėlapio „Google Maps“ versija. Didžiausia Lietuvos upė, pagal šį žemėlapį, baigiasi ties Petrašiūnų hidroelektrine.

0

Naujas balsų skaičiavimo referendume pasaulio rekordas

kovo 16, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulio įvykiai

Naujas balsų skaičiavimo referendume pasaulio rekordas

Prorusiškas Krymo rinkėjų aktyvumas ir ne mažiau fantastiškas rezultatas: preliminariais duomenimis, maždaug keturi penktadaliai Krymo rinkėjų dalyvavo referendume ir net 93 proc. jų pasisakė už autonomijos prisijungimą prie Rusijos. Toks masiškumas būna tik įrėmus šautuvo vamzdį į kaktą. Tačiau rekordas yra ne čia, o balsų skaičiavime.

0

Išaiškėjo kačių ir šunų šeštojo pojūčio paslaptis

kovo 11, 2014 Genetika, Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Išaiškėjo kačių ir šunų šeštojo pojūčio paslaptis

Šunų ir kačių šeimininkai ne kartą pastebėjo, kad jų augintiniai ima ir staiga sustingsta, įsistebeilija į nematomą tašką erdvėje, tarsi kažką nujausdami ir matydami. Ištyrę kačių, šunų ir kitų žinduolių elgseną bei fiziologiją, britų mokslininkai paaiškino katėms ir šunims būdingą paslaptingą „šeštąjį pojūtį“. Pasirodo, tiek katės, tiek šunys regi ultravioletinius spindulius (UV) – elektromagnetinių bangų spektro dalį. […]

0

Mįslingas akmuo glumina mokslininkus

kovo 10, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mįslingas akmuo glumina mokslininkus

Denisas NIKITENKA// Prieš 15 me­tų iš Kur­šių ma­rių dug­no, se­no­vi­nio ban­go­lau­žio Ni­do­je iš­trauk­tas ak­muo su mįs­lin­gu ženk­lu su­do­mi­no Va­ka­rų Lie­tu­vos is­to­ri­kų, ar­cheo­lo­gų ir pa­vel­do­sau­gi­nin­kų bend­ruo­me­nę. Iki šiol ra­miai vie­no ni­diš­kio kie­me gu­lė­jęs pa­slap­tin­gas pra­ei­ties liu­dy­to­jas su­kė­lė dis­ku­si­jų aud­rą po LŽ at­lik­to ty­ri­mo, ku­ris bent kol kas ne­tu­ri pa­bai­gos.

0

Seniausia Kauno gyventoja išdavė ilgaamžiškumo paslaptį

vasario 11, 2014 Žmogaus galios

Seniausia Kauno gyventoja išdavė ilgaamžiškumo paslaptį

„Dabar atrodau kaip tikra panelė“, – šypsosi Monika Savickienė, kai jai susišukuoti padeda slaugė. Neįtikėtina, bet žvali moteris neseniai atšventė įspūdingą sukaktį – seniausiai Kauno gyventojai šeštadienį sukako 112 metų.

0

Ateivių laiškai žmonijai (2)

vasario 11, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Nežemiškos civilizacijos

Ateivių laiškai žmonijai (2)

Kokia jūsų situacija? Savo gebėjimu spręsti jūs visad galėjote nuspręsti dėl savo ateities. Mes negalime ir nenorime kištis į jūsų ateitį per prievartą. Visa tai todėl, jog mūsų mąstymas ir supratimas yra kur kas gilesnis nei jūsų. Mes neturime teisės nuspręsti kaip jums gyventi už jus. Mes priėjome išvadą, kad laisvė ir jos suteikimas nuspręsti […]

0

Ateivių laiškai žmonijai

vasario 10, 2014 NAUJIENOS, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Ateivių laiškai žmonijai

Paskutiniu metu internetą ir daugelį, net šou TV laidų užplūdo informacija apie nežemiškos kilmės objektus, būtybes, technologijas ir pan. Prisiminkime lietuvių liaudies dainas, kuriose aiškiai ir nedviprasmiškai yra įvardinti mūsų broliai iš Sietyno (Plejadžių) žvaigždyno. Dainoje brolių lyginimas visada su konkrečiu žvaigždynu  Sietynu. <…> Bernužėli, kareivėli Kur tavo brolelis? Aukštai danguj sietynėlis Tai mano brolelis… […]

0

Meksikietiškas augalas gali padėti įminti Voiničiaus rankraščio paslaptį

vasario 8, 2014 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Meksikietiškas augalas gali padėti įminti Voiničiaus rankraščio paslaptį

Voiničiaus rankraštis – paslaptinga knyga, parašyta maždaug prieš 500 metų nežinomo autoriaus, nežinoma kalba ir neiššifruota rašto sistema. Voiničiaus rankraštį iššifruoti bandyta daug kartų, tačiau niekam to sėkmingai atlikti nepavyko. Neretai manoma, kad tai tėra mistifikacija – atsitiktinis bereikšmių ženklų kratinys. Tačiau remdamiesi naujausiais tyrimais, mokslininkai teigia, jog rankraštis gali būti iš tikrųjų parašytas išnykusia […]

0

Vaiduoklis išspirtas iš kapinių

lapkričio 18, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Vaiduoklis išspirtas iš kapinių

Paryžius- valdžia iškasė moters palaikus ir palaidojo juos kitose kapinėse, nes jos rėkiantis vaiduoklis nedavė ramybės kaimynams. Vos po kelių dienų, kai Yvonne DeLyon, 61, buvo palaidota pirmose kapinėse, pasipylė žmonių, gyvenusių netoliese, nusiskundimai. Gyventojų prašymai nesibaigė šešis mėnesius, kol galiausiai valdžia nusprendė griebtis veiksmų.

0

Ateivių erdvėlaiviai atakuos žemę gruodžio mėnesį!(papildyta)video

lapkričio 13, 2013 Ateiviai, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Ateivių erdvėlaiviai atakuos žemę gruodžio mėnesį!(papildyta)video

Trys milžiniški ateivių erdvėlaiviai ir vėl taikosi į žemę. Mokslininkai spėja, kad nauji laivai atvyks 2013 m. gruodį. Susitikimų su NSO ir toliau daugės – kaip praneša WWN. Ir šiandien SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence – nežemiško intelekto paieška) mokslininkai, nepriklausomos nekomercinės organizacijos, padarė svarbų pranešimą:

0

Ateiviai nori mokinti žemiečius?

rugsėjo 11, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Žvaigždėtyra

Ateiviai nori mokinti žemiečius?

Panašu, kad mūsų žemėje ateiviai ne tik jaučiasi, kaip namuose, bet ir nori būti mūsų mokytojais. Yra ne vienas atvejis, kai artimo kontakto su žmonėmis metu ateiviai perduoda įvairią informaciją. Tai gali būti mokslinė-techninė informacija, žinios apie kitus pasaulius, visatos sandarą ir kt.

0

Neįtikėtinos istorijos apie dvynius

rugsėjo 2, 2013 Genetika, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Neįtikėtinos istorijos apie dvynius

Apie dvynius visada pasakojama daug neįprastų istorijų. Kai kurios iš jų labai įdomios genetikams, kitos – antgamtinių reiškinių stebėtojams. Nepaisant to, kaip vertinsite šias istorijas, Listverse.com siūlo paskaityti 10 tikrai įdomių pasakojimų apie dvynius.

0

Amžinoji ugnis po kriokliu

gegužės 15, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulyje

Amžinoji ugnis po kriokliu

Ilgus metus mokslininkai manė, kad vakarinėje Niujorko valstijos dalyje po kriokliu rusenanti amžinoji ugnis dega todėl, kad iš žemės gelmėse slūgsančių labai karštų uolienų toje vietoje kyla dujos. Tačiau Indianos universiteto tyrėjai atrado, kad uolienos po Čestnut Ridžo parku, kur tūkstančius metu rusena ugnis, yra per vėsios, kad išskirtų dujas.

0

Ateiviai, mutavę tinginiai ar gėjai: 10 beprotiškų teorijų apie sniego žmogų

gegužės 11, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Ateiviai, mutavę tinginiai ar gėjai: 10 beprotiškų teorijų apie sniego žmogų

Netgi jei jūs patys netikite sniego žmogaus egzistavimu, greičiausiai tarp jūsų pažįstamų atsiras bent vienas, kuris tiki. Pranešimų apie susitikimus su šiomis mistinėmis „būtybėmis“ atsiranda iš visų pasaulio kampelių. Ir „pastebimi“ sniego žmonės yra jau ne vieną šimtmetį, rašoma theweek.com. Kad paaiškintume, iš kur atsirado sniego žmonės, kaip jie dauginasi, ir kaip jiems pavyksta nuolatos […]

0

Ar žmonės tikrieji Žemės planetos gyventojai?

balandžio 24, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Ar žmonės tikrieji Žemės planetos gyventojai?

Internete senai išplito informacija, kad mes turime reptilijų reliktus. Žinant, kad žmogaus kūną sudaro daugiau 76 nuošimčiai vandens, sunkoka patikėti, kad mes esame sausumos gyventojai. Medikai pastoviai kartoja, kad mums būtina gerti daug vandens, vartoti žuvies taukus ar omega rūgštis.

0

Neįprasti apokaliptiniai pokyčiai gamtoje ir gyvūnijos pasaulyje

kovo 5, 2013 Gamta, Gyvūnija, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Neįprasti apokaliptiniai pokyčiai gamtoje ir gyvūnijos pasaulyje

Silkių apokalipsė: Islandijos fiordo pakrantė nuklota tonomis žuvų Kiek akys aprėpia, Islandijos fiordo pakrantėse guli galybė negyvų silkių. Kol kas niekas negali paaiškinti priežasties, kodėl gaišta šios žuvys, tačiau tai jau antras kartas per du mėnesius, kai taip nutinka, rašo dailymail.co.uk. Silkių apokalipsė: Islandijos fiordo pakrantė nuklota tonomis žuvų Preliminariais skaičiavimais, nugaišo apie 25 000-30 […]

1

Pačios mįslingiausios pasaulio istorijos, kurias galima paprastai paaiškinti (II)

sausio 11, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Pačios mįslingiausios pasaulio istorijos, kurias galima paprastai paaiškinti (II)

Tęsinys/ Pradžia čia Neįtikėtini įvykiai, kurie nutinka pasaulyje, įdėmiau pažiūrėjus, būtų ne tokie jau ir paslaptingi, jeigu žiūrėti į juos per skepsio ir logikos prizmę. Štai keletas mįslingiausių istorijų, kurias galima paaiškinti paprastai ir logiškai.

0

Pačios mįslingiausios pasaulio istorijos, kurias galima paprastai paaiškinti (I)

sausio 10, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Pačios mįslingiausios pasaulio istorijos, kurias galima paprastai paaiškinti (I)

Pasaulyje nutiko daugybė mistinių įvykių, šiurpinančių savo legendomis apipintomis detalėmis. Kai kurie jų, įdėmiau pažiūrėjus, būtų ne tokie jau ir paslaptingi, jeigu žiūrėti į juos skeptiškai ir taikant bent kruopelytę mokslinių metodų. Štai keletas pačių mįslingiausių istorijų, kurias galima paaiškinti paprastai ir logiškai.

1

Karštas renginys “ PASAULIO PABAIGOS NIEKAS NEATŠAUKĖ“

gruodžio 19, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pavojus žmonijai, Pranašavimas

Karštas renginys

Kvietimas į renginį drąsiems ir pasiryžusiems išgirsti, pamatyti bei patikėti www.kvantinemagija.lt svetainės redaktorius ir žurnalistas (Gintaras Mikšiūnas, zodiakas Šaulys, gim 12.21) ir www.baltai.lt svetainės redaktorius ir baltųjų žynių akademijos „KURONAS“ rektorius (Liutauras Baltasis,) Šauliai įtempė vilties strėlę į negandos tamsos paukštę, nes:

0

Ornitologai tiria tūkstančių paklydusių paukščių žūtį jūroje palei pietinę Anglijos pakrantę

lapkričio 16, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Ornitologai tiria tūkstančių paklydusių paukščių žūtį jūroje palei pietinę Anglijos pakrantę

Britų Karališkoji paukščių apsaugos bendrija (Royal Society for the Protection of Birds, RSPB) ėmėsi tirti mįslingą tūkstančių orientaciją praradusių paukščių žūtį palei Britų salyną. Žvejai pranešė jūroje, palei pietinę Anglijos pakrantę sutinką šimtus pasiklydusių ir išsekusių parkuose ir soduose gyvenančių paukščių, kurie tiesiog akyse krinta į jūrą ir žūsta. O štai rytinėje Britų salyno pakrantėje […]

0

ČIGONIŲ „BURTAI“

lapkričio 11, 2012 Žmogaus galios

ČIGONIŲ

Filmuose čigonai (save jie vadina romais) romantiška tauta, savo taboruose klajojanti po margą pasaulį. Praktiškai taip ir yra, tik nereikėtų pamiršti, kad šie klajokliai dažniausiai neturi pastovesnio pragyvenimo šaltinio … tad dažniausiai gyvena kitų žmonių sąskaita.

1

Tarptautinė konferencija „Matomi ir nematomi laiko ženklai“

spalio 18, 2012 Alternatyvus mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Renginiai

Tarptautinė konferencija „Matomi ir nematomi laiko ženklai“

2012 metų spalio 20-21 d. įvyks konferencija „Matomi ir nematomi laiko ženklai“. Adresas: Jeruzalės g. 21. (Energetikų mokymo centras, prie Jeruzalės PC IKI , II a., konferencijų salė). Kas yra momentiniai ir laiko patikrinti ženklai, asmeniniai ir universalūs simboliai, slapti kodai mūsų gyvenime. Apie tai konferencijoje pranešimus skaitys ir praktinius užsiėmimus ves Lietuvos ir užsienio […]

1

Kaip žinoti, ar gyvename ne „Matricoje“?

spalio 16, 2012 Mokslas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pavojus žmonijai

Kaip žinoti, ar gyvename ne „Matricoje“?

Nesinori gąsdinti, tačiau egzistuoja gana reali galimybė, kad mūsų visata tėra grandiozinio masto kompiuterinė simuliacija ir nieko daugiau. Kad mes gyvename „Matricoje“, kurioje nėra nieko tikro. Tokia galimybe susidomėjusių Bonos universiteto (Vokietija) tyrėjų grupė mėgins išsiaiškinti, ar tik nesame įstrigę kompiuterinėje simuliacijoje.

0

Svetimos kultūros Lietuvai Feng šui požiūris į veidrodį namuose

spalio 3, 2012 Alternatyvus mokslas, Energetika, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Svetimos kultūros Lietuvai Feng šui požiūris į veidrodį namuose

Veidrodis namuose – draugas ar priešas? Marina VISOCKIENĖ // Į „Šiau­lių kraš­to“ re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nu­si šiau­lie­tė sa­kė gir­dė­ju­si, kad veid­ro­džiai kau­pia nei­gia­mą ener­gi­ją. Mo­te­ris kas­dien ma­to sa­vo at­spin­dį veid­ro­džiais pre­kiau­jan­čios par­duo­tu­vės vit­ri­no­je. Šiau­lie­tę do­mi­na, ar sau­gu įsi­gy­ti veid­ro­džius iš vit­ri­nos ar an­tik­va­ria­te.

0

Laimono likimo vingiai

rugsėjo 27, 2012 Lietuvos aktualijos, Žmogaus galios

Laimono likimo vingiai

Aš – Laimonas. Neįgaliu tapau prieš 9 metus ( depresija ). Mano negalia man suteikė daugiau laisvo laiko, privertė stabtelėti, apsidairyti. Todėl aš savo negalios suteikto man laisvo laiko panaudojau socialinio projekto kūrimui, filosofinės literatūros skaitymui, ramesniam gyvenimo tempo planavimui.

0

Rastas antrasis, 2012 12 22 pasibaigsiantis senovės majų kalendorius

liepos 3, 2012 Archeologija, Laikas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Rastas antrasis, 2012 12 22 pasibaigsiantis senovės majų kalendorius

Archeologai  Gvatemaloje aptiko antrą akmenyje išraižytą senovės majų kalendorių, kuris baigiasi šių metų gruodžio 21 dieną, pranešė „Dailymail.co.uk“. Tai jau antrasis aptiktas senovės majų kalendorius, kuriame „laiko pabaiga“ sutampa su šia 2012 12 22 data, sąmokslo teorijų gerbėjų laikoma „pasaulio pabaigos“ diena.

0

Atsibudusi iš komos K. Prunskienė prabilo portugališkai

birželio 25, 2012 MEDICINA, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Atsibudusi iš komos K. Prunskienė prabilo portugališkai

Sigita Purytė// Medicinos mokslas sparčiai tobulėja, tačiau žmogaus smegenys – vis dar labai paslaptinga teritorija. Tuo kartais įsitikina medikai, dirbantys su po komos atsigavusiais pacientais. Garsi istorija, kai gerbiamas profesorius atgavęs sąmonę ėmėsi svaidytis keiksmais. Lietuvos politikė Kazimira Prunskienė po komos ne ką mažiau nustebino giminaičius. Moteris ėmė kalbėti portugalų kalba, kurios daugiau nei prieš […]

0

Antikrizinis studento namas – už 200 litų!

gegužės 14, 2012 Amatai, Žmogaus galios

Antikrizinis studento namas – už 200 litų!

Vilnietis studentas Teodoras Malinauskas be vargo nuskintų pergalę antikrizinių namų kūrėjų apdovanojimuose. Namą 23 m. vaikinas pasistatė vos už 200 litų. Tokios sumos Vilniaus dailės akademijos studentui, būsimam skulptoriui prireikė nusipirkti medvaržčių, tapetų klijų ir sandarinimo putų.

0

Keisčiausi daiktai, krentantys iš dangaus

gegužės 8, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Keisčiausi daiktai, krentantys iš dangaus

Lietus ir sniegas nėra vieninteliai krituliai, kurių galima sulaukti iš dangaus. Istorijoje užfiksuota retų atvejų, kai iš debesų pabyra netikėčiausi dalykai. 2001 metais kai kuriose Indijos dalyse lijo paslaptingomis raudonomis dalelėmis, kuriose, kaip manyta, buvo nežemiškos kilmės mikrobų. PopSci.com pateikia keletą kitų šio keisto reiškinio pavyzdžių.

0

Mirusysis su šeima bendrauja el. Paštu

balandžio 23, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Mirusysis su šeima bendrauja el. Paštu

Jack’as Froese’as mirė netikėtinai sulaukęs vos 32 metų. Dėl širdies sutrikimų jo gyvybė užgeso praėjusių metų gegužės mėnesį. Tačiau jau po penkių mėnesių keli artimiausi jo draugai sulaukė elektroninių žinučių, kuriuose rašoma apie asmeninius dalykus, žinomus tik šio bičiuliams…

3

Saulėje pasirodė trikampis – ar majai buvo teisūs?

balandžio 21, 2012 Astronomija, Laikas, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Saulėje pasirodė trikampis - ar majai buvo teisūs?

Procesus Saulėje stebinčios NASA observatorijos užfiksavo neįprastą fenomeną: žvaigždės paviršiuje atsirado milžiniško dydžio trikampio formos dėmė.

0

Astralinės kelionės (3)

vasario 9, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Žmogaus galios

Astralinės kelionės (3)

Rūta Stasiulytė// Tęsinys 3/ Susitikimai Prieš atsigaudamas Tomas prie ugnies ežero išvydo šviesią būtybę – gal savo angelą sargą.Šis nieko nesakydamas praėjo pro šalį ir tik įdėmiai su atjauta ir meile pažvelgė  į nelaimėlį. Šios šviesios dvasios artumą ir globą T. Velčas juto ir atsigavęs, gulėdamas ligoninėje. tai jam padėjo kritiškai peržvelgti ankstesnį gyvenimą ir […]

0

Astralinės kelionės (2)

vasario 7, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Astralinės kelionės (2)

Rūta Stasiulytė// Tęsinys 2/ Po astralį naršė daugybė žmonių. Tarp jų pasitaiko ir žinomų asmenų. Antai mokslininkas Karlas gustavas Jungas, „išėjęs“ iš kūno, pakilo į aukštąjį astralio klodą, iš kur Žemę stebėjo panašiai kaip kosmonautai iš savo erdvėlaivio.

2

Astralinės kelionės (1)

vasario 6, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Astralinės kelionės (1)

Rūta Stasiulytė// Kada tai nutinka? Kadangi visi pateksime Anapilin, kiekvieno žmogaus sielai duota potencialių galių atsiskirti nuo kūno. Ir tai gali ivykti ne tik baigus gyvenimą. Daugybė žmonių , patyrusių klinikinės mirties būseną, atsigavę prisimena, kad buvo „išėję“. Kai kurie keliavo toliau nei patalpa, kur gulėjo jų bejėgis kūnas.

1

nepaaiškinami garsai įvairiose Žemės vietose

vasario 1, 2012 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

nepaaiškinami garsai įvairiose Žemės vietose

Praėjusių metų rugpjūtį per pasaulį nusirito nepaaiškinamų garsų banga, kurių mokslininkai negalėjo paaiškinti. Nerimo apimti žmonės apie tai skelbia savo socialiniuose tinkluose, pateikia audio ir video įrašus. Šių metų garsų banga buvo girdima sausio 10-19 dienomis. Keisti garsai girdimi ore ir Žemėje.

2

Turino drobulė autentiška, teigia mokslininkai

gruodžio 22, 2011 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Turino drobulė autentiška, teigia mokslininkai

Prieš pat Kalėdas pasirodė naujas tyrimas, kuriame teigiama, kad Turino drobulė nėra viduramžių padirbinys, o autentiškas Kristaus laidojimo rūbas. Italijos mokslininkai atliko daug pažangių eksperimentų, anot jų, parodžiusių, kad ant drobulės esančios žymės, kurias esą paliko Kristaus kūnas, negalėjo būti suklastotos naudojant technologijas, kurios buvo prieinamos viduramžiais.

0

Obuolių ar varlių lietūs – retas, bet realus reiškinys

gruodžio 16, 2011 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Obuolių ar varlių lietūs – retas, bet realus reiškinys

Ar gali lyti obuoliais, varlėmis ar šprotais? Taip, pasirodo, dar ir kaip gali – ir tai nėra tik Biblijoje aprašyta pasaka apie prakeiksmus. Bbc.co.uk rašo, kad visai neseniai gauta pranešimų apie vidurio Anglijos mieste Koventryje vykusį obuolių lietų.

0

Gelmėse mano aptikę didžiules dinozaurų laikų salas

lapkričio 24, 2011 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulyje

Gelmėse mano aptikę didžiules dinozaurų laikų salas

Giliai Indijos vandenyne mokslininkai mano aptikę nuskendusias senovės žemyno, menančio dinozaurų laikus, dalis. Du fragmentai, vadinami mikrokontinentais, gali būti likę iš tų laikų, kai Indija, Antarktida ir Australija buvo vieno superkontinento, vadinamo Gondvana, dalis, rašo nationalgeographic.com.

3

Septynmetei Indijoje iš akių byra akmeninės ašaros

lapkričio 21, 2011 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulio įvykiai

Septynmetei Indijoje iš akių byra akmeninės ašaros

Netoli Hyderabado (Indija) gyvenanti septynmetė mergaitė Kura Nitija (Kura Nitya) pravirko akmens ašaromis. Gydytojai šio keisto fenomeno paaiškinti kol kas nesugeba.

0

Armija, užkasta smėlyje

lapkričio 21, 2011 Archeologija, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Armija, užkasta smėlyje

Penkių dešimčių tūkstančių vyrų kariuomenė, kurią Persijos karalius Kambizas II 525 metais pr. Kristų pasiuntė į Amono orakulą, dingo be pėdsakų. Tyrinėtojai Angelo ir Alfredo Castiglioni Vakarų dykumoje Egipte surado jos kaulus. Spėliota, kad kariai žuvo per smėlio audrą. Dabar archeologai pateikė įrodymų. Prarastoji Kambizo II (angl. Cambyses II) armija, interpretuota XIX amžiaus graviūroje ©Wikipedia […]

0

Paslaptingi simboliai dykumoje skirti žvalgybos palydovams?

lapkričio 16, 2011 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulyje

Paslaptingi simboliai dykumoje skirti žvalgybos palydovams?

Neseniai viešumon iškilusiose „Google Maps“ nuotraukose matyti keistos struktūros, išraižytos Gobio dykumoje. Žiniasklaida spėlioja, kad tai gali būti Kinijos ginklų bandymo poligonai, palydovų kalibravimo taikiniai, Vašingtono ir Niujorko miestų gatvių žemėlapiai ar net žinutės ateiviams ar nuo jų, rašo lifeslittlemysteries.com.

0

Susukti medžiai – sniego žmogaus egzistavimo įrodymas?

lapkričio 14, 2011 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai, Pasaulyje

Susukti medžiai – sniego žmogaus egzistavimo įrodymas?

Sibire rastos susuktos medžių šakos gali būti įrodymas, kad sniego žmogus tikrai egzistuoja, teigia biologai. Sniego žmogaus aistruoliai teigia, kad Kemerovo regione rastas medžių „lizdas“ yra įrodymas, jog ši būtybė klajoja po vietovę ir stato būstus tokiu pat būdu, kaip ir orangutangai ar gorilos.