0

„Ekologinės žemdirbystės lietuviai imasi dėl ekonominių motyvų“

liepos 14, 2015 Alternatyvūs ištekliai, EKO, Žemės ūkis

„Ekologinės žemdirbystės lietuviai imasi dėl ekonominių motyvų“

Vytautas Rauckas\\ „Netolimoje ateityje ekologinę žemdirbystę lems ekonominiai rinkos dėsniai, o ne padidintos išmokos, kaip matome šiandien. Labai toli tinkamų pavyzdžių dairytis netenka: šiandien ekologinės produkcijos rinkos tarpsta turtingiausiose pasaulio valstybėse“, – teigia biomedicinos mokslų daktaras Vytautas Rauckas, ne vieną dešimtį metų dirbantis žemės ūkio srityje.

0

Sukūrė ūkį: kito tokio Lietuvoje tiesiog nėra

kovo 1, 2014 Alternatyvūs ištekliai, Žemės ūkis

 Sukūrė ūkį: kito tokio Lietuvoje tiesiog nėra

Rusnė Marčėnaitė// Gali būti, kad besidomintieji senosiomis žemės ūkio plėtojimo tradicijomis Ilzenbergo dvarą Rokiškio rajone lankys dažniau nei ieškantieji iš pelenų prikeltų dvarų. Ilzenbergo dvaro savininkas Vaidas Barakauskas, regis, to ir siekia – pripažindamas, kad dvaras nėra išskirtinis statinių architektūra ir puošyba, jis pabrėžia, kad jau po mėnesio čia bus pradėta pirmojo Lietuvoje tokios apimties […]

0

KAS TRUKDO LIETUVOJE PLĖTOTI BIODUJŲ GAMYBOS VERSLĄ

spalio 10, 2013 Alternatyvūs ištekliai, Mokslas

KAS TRUKDO LIETUVOJE PLĖTOTI BIODUJŲ GAMYBOS VERSLĄ

Kalbėjosi Gediminas Zemlickas// „Mokslo Lietuvos“ pašnekovas – A. Stulginskio universiteto Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos instituto direktorius doc. dr. Kęstutis NAVICKAS. Su juo kalbamės apie asociacijoje „Slėnis Nemunas“ vykdomą projektą „Biomasės kaip atsinaujinančio energijos šaltinio panaudojimo biokuro gamybai inovacinės praktikos sklaida“.