2

Gyvatės metai-2013 metų horoskopas pagal Jupiterį

sausio 7, 2013 Astrologija

2013-ieji – juodosios Gyvatės metai, jie prasidės nuo vasario 10 dienos, iš karto kai tik jaunas mėnulis bus Vandenio ženkle. Pagal šį laikmatį gyvena rytų tautos, ypač kiniečiai. Nepanašu, kad baltai laiką skaičiavo pagal Jupiterį, nėra jokių šaltinių, įrodančių, kad toteminiai gyvūnai būtų siejami su tam tikru metskaitliu. Tačiau GYVATĖS ar ŽALČIO simbolika, garbinimo apeigos buvo susietos su lietuviškai vadinama GYVATA. Pasaka  „Eglė Žalčių karalienė“ liudija buvus ypatingam povandeniniam pasauliui, iš kurio kildinami dalis mūsų protėvių. Eglės ir Žalčio vaikai yra tie protėviai, iš kurių mes kilome. Tai labai primena Atlantidos ir senesnius laikus. Viskas kas gyva, gyvastingumas gamtoje buvo ypač gerbtinas. Baltai žalčiui žuvus, įvardindavo, kad jis mirė, o ne padvėsė, kaip kiti gyvūnai. Todėl žinotina kaip ir kada rytuose švenčia šią šventę, kokios toteminių gyvūnų reikšmės.

Gyvatės metai

Gyvatės metai laikomi šie: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

Šie metai yra susitelkimo į detales ir pažangos metai. Kad ir ko nuspręstumėte imtis šiais metais – viskam reikės susikaupimo ir disciplinos.

Gyvatė rytuose – ne tik protingas ir sumanus, bet ir darbštus gyvūnas. Labai didelę įtaką šiais metais turės planeta Kuronas (pagal romėnus Saturnas), todėl nenuostabu, kad vyraus ramybė, harmonija, o ne chaotiškos rietenos. Daugelis planetų lems darnius tarpusavio santykius, nuspėjamą, lengvą bendravimą.

Šiais metais nebus sudėtinga pasiekti savo tikslus, tik tam reikės daug ir atsakingai dirbti. Galima nesvarumo būsena, trūks konkretumo. Darbe būkite ne tik kruopštūs, bet ir atsargūs – pasirašydami kokius dokumentus ar sutartis – atidžiai viską perskaitykite. Palankūs metai moksliniams tyrimams, naujų nišų versle paieškoms.

2013–aisiais dėl Urano įtakos galimi dideli pokyčiai. Nepamirškite savisaugos – gyvatė mėgsta saugumą, užtikrintumą, ramybę. Tinkamas metas keistis, išsivaduoti iš praeities, kaip gyvatei numesti seną odą ir tapti spindinčiais ir savimi patenkintais. Nepamirškite planuoti į priekį, taip išvengsite blaškymosi, netikrumo.

Naujuosius 2013–uosius metus sutikite vilkėdami tamsių spalvų drabužiais ir teigiamai nusiteikę. Gyvatei pagerbti tradiciškai derėtų turėti pušies šakelę. Šie metai leis Jums išsivaduoti iš praeities gniaužtų, svarbiausia būti ramiems ir pastoviems.

Horoskopas rytų toteminiams ženklams pagal kiniečius

Stebėkite, flirtuokite.Tie metai daug kam tinkamiausi santuokai. Pasinaudokite tuo. Teisėtvarka patirs nesėkmę vieną po kitos. Išmintingi politikai gali susirasti išeitį iš visų probleminių situacijų. Metai palankūs dideliems atradimams, mąstytojams, filosofams. Jų klausomasi, juos palaiko. Jeigu Jūsų vaikas gimė Gyvatės metais, tai kuo karštesnė buvo ta diena, tuo jis bus laimingesnis.

Žiurkė. Jai nesiseks. Lai panaudoja tais metais rašymui.

Jautis. Jam gali iškilti santuokinių ir šeimyninių problemų. Tegul saugojasi prievartos ir vedybų.

Tigras. Jam pavojingas neveiklumas. Jis turi išvykti į kelionę.

Triušis. Geri metai. Apmąstymai, filosofavimas, kūryba… net ir santuokinio nepastovumas jo nejaudina.

Drakonas. Viskas krypsta į gerąją pusę. Jis švyti visomis spalvomis, prižiūrimas ramios Gyvatės.

Gyvatė. Tai jos metai! Ji gali viską daryti, nebijodama pavojų. Myli ir yra mylima.

Arklys. Dar kartą jis gali viską palikti dėl meilės. Tačiau suklys taip pasielgęs, kadangi Gyvatės metų meilės ryšiai gali sutrūkinėti.

Ožka. Jis apturės pramogų ir susidomės daugeliu naujų dalykų… ir įvairiomis apkalbomis.

Beždžionė. Visada ras savo vietą ir bus mielai priimta. Tai, kad ji siekia karjeros, kai kam labai pravers.

Gaidys. Jis bus sudomintas. Galbūt jam iškils šeimyninių problemų.

Šuo. Jis iš tų, kuriuos trauks mąstyti, filosofuoti ir atradinėti… tie metai laimės jam neatneš.

Kiaulė. Piniguose ji ras laimę, o meilėje – ne… Gyvatės metai jos širdžiai paprastai atneša daugiau nerimo, negu džiaugsmo.

Horoskopas zodiako ženklams

Avinas 03.21-04.19

Labai dinamiški metai visose srityse – daug provokacijų, konfliktinių, keblių situacijų. Pamirškite savo ambicijas ir karštakošiškumą, pasistenkite išmokti klausytis, prisitaikyti. Nepalikite įsisenėjusių problemų užmarštyje, kitu atveju tai jums gali sukelti dar daugiau rūpesčių. Jūsų ženklo žmonėms šiemet patartina išmokti to, kas Jums mažai būdinga – ramybės, lankstumo, komandinio darbo. Nors visi šie metai iš Jūsų pareikalaus įvairiose srityse įdėti gana daug pastangų – patikėkite, tai apsimoka.

Sveikata. Jūsų sveikatą labiau nei bet kada lems emocijos. Jūsų jautrumas gali daryti įtaką santykiams su jums artimais žmonėmis ir apskritai, jie bus labai priklausomi nuo bendros Jūsų sveikatos būklės. Gerindami santykius su šeima ir atiduodami tam visą širdį jausitės neapsakomai geriau. Urano impulsai, ypatingai dėl taršos, gali lemti tam tikras alergijas. Jupiteris su Saturnu gali lemti problemas dantų, kaulų srityse.

Darbas. Išradingumas profesinėje srityje bus vienas didžiausių Jūsų ginklų šiais metais. Įvairiose derybose elgdamiesi nuosekliai nesunkiai pasieksite savo tikslų, net jei iš pradžių taip ir neatrodys. Faktai, logika ir įrodymai bus Jūsų „arkliukas“. Pirmąjį metų ketvirtį neturėsite neabejotinai gerą uoslę prekybos srityje, tai pats geriausias metas pasitikėti savo galimybėmis. Metams įpusėjus situacija darbe gali suprastėti, viskas priklausys nuo Jūsų, keik gebate įsiklausyti, prisitaikyti.

Meilė. Metų pradžioje tempai meilės srityje kiek sulėtės, jums kils nemažai klausimų, deja, atsakymai nebus taip lengvai prieinami kaip bet kada. Galimi konfliktai, ginčai su mylimuoju, beje, jų baigtis bus tik Jūsų pačių rankose. Vienišiai, tiek turintys porą turės puikią progą sustiprinti ar sukurti naujus ilgalaikius santykius, pagrindinė to sąlyga – kantrybė. Jūsų patrauklumas bus aukštumose, todėl labai nesunkiai galėsite sužavėti Jums patikusį asmenį. Santykiai su šeima, vaikais šiais metais turėtų būti ramūs ir harmoningi.

Patarimas. Savo gyvenime atlikite pavasarinį apsivalymą – išbraukite, kad praeityje buvo negera ir veskite naują puslapį. Neskubėkite, ką bedarytumėte, Jūsų neatsargumas ir išsiblaškymas gali sukelti daug problemų. Gerai pagalvokite prieš rimtai įsipareigodami, pasirašydami naujas sutartis, ne visada tai, kas nauja gali būti naudinga. Siekite, kad visa, ką darote teiktų daugiau malonumo, nei įpareigotų. Atsargiai investuokite pinigus, ypatingai antroje metų pusėje.

Jautis 04.20-05.20

Dėl Veneros įtakos šiuos metus Jus lydės harmonija ir ramybė. Pagerinkite savo gyvenimo kokybę, išanalizuokite darbo sąlygas, jei yra galimybė imkitės pokyčių, tam, kad suteiktumėte sau visišką pilnatvę. Būkite ryžtingesni ir drąsesni, nors tai nėra labai Jums būdinga. Didelė tikimybė, kad šiemet Jums teks padaryti didelį sprendimą, kuris gali Jūsų gyvenime įvesti visiškai nepažįstamos, tačiau malonios sumaišties. Neslėpkite savo talentų – jiems šiais metais lemta išlįsti į paviršių.

Sveikata. Jupiterio impulsai toliau darys įtaką Jūsų energijos eikvojimui. Šis procesas nors ir eis į pabaigą, privers Jus pasirūpinti didesne higiena ir tinkama veikla. Prasidėjus pavasariui tapsite aktyvesni bendraudami su aplinkiniais, pajusite, jog atsiranda vis daugiau naujų jėgų. Nepamirškite kitų daromos įtakos Jums ir stenkitės balansuoti dėl savo kartais kiek per griežto temperamento.

Darbas. Karjeros metai. Kūrybiškumas bus Jūsų geriausias darbinis įrankis. Puikiai seksis generuoti naujas idėjas, kurios bus vaisingos ateityje. Sulauksite naudingų pasiūlymų. Plėtojimui palankiausios sritys šiais metais logistika ir įvairus darbas su technika. Gali kilti sunkumų komandiniame darbe, bendraujant, galima rimta kritika iš šalies. Turėtumėte likti maloniai nustebinti savo projektų, ypatingai naujų, realizavimu ir kokybe.

Meilė. Pavasaris – jausmų sužydėjimo metas, Jums šioje srityje netrūks ryžto. Nenerkite į naujus santykius stačia galva ar iš vis ją pametę, nieko gero tai neduos, greičiausiai tai virs eiliniu prieraišumu ir nė neprilygs išsvajotajai meilei. Vienišiai  gali tikėtis visko, kas telpa žodyje meilė – intrigų, flirto, išdavysčių, aistros ir pan. Metai labai palankūs šeimyniniams santykiams.

Patarimas. Puikūs metai plėsti savo psichologinį suvokimo lauką. Neleiskite sau reikšti nepasitenkinimo, tai ne itin geras pasirinkimas – to ypatingai reikėtų vengti metų pabaigoje, kad nesulauktumėte atitinkamų pasekmių. Labiau pasitikėkite savo šeima, artimaisiais, paklausykite ir jų patarimų, tai gali Jums būti labai naudinga, ypatingai finansinėje sferoje. Planuojantiems didesnes investicijas palankiausias laikas metų pabaiga. Saugokitės apgaulių, sukčių, jų šiais metais Jūsų aplinkoje tikrai nestigs.

Dvyniai 05.21-06.21

Drastiškų pasikeitimų metai pareikalausiantys iš Jūsų daug atsakingumo, kūrybos. Įsisenėjusias finansines problemas gali būti kiek sudėtinga išspręsti, tačiau gerų idėjų Jums nestigs. Mėginkite ieškoti panašiai mastančių žmonių – tai vienas geriausių visų Jūsų susidariusių problemų sprendimų. Šie metai iš Jūsų pareikalaus daug susikaupimo, ryžto, to reikės atliekant net pačius menkiausius darbus.

Sveikata. Jupiterio ir Urano įtaka bus itin stipri šiais metais, tai bus Jūsų pagrindinis geros savijautos variklis. Deja, Jus gali labai stipriai veikti išorinės jėgos, kurios lems jaudulį ir nepasitenkinimą, ypatingai darbo vietoje. Tuščiai nešvaistykite savo energijos, saugokitės žalingo aplinkos poveikio. Menas laisvalaikiu leis Jums psichologiškai atsipalaiduoti, praturtėti dvasiškai. Galimi virškinimo sistemos sutrikimai, atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote taip pat stenkitės nesinervinti. Stresą geriausiai malšins buvimas gamtoje.

Darbas. Dėl įvairių išorinių aplinkybių gali kilti sunkumų darbe, tačiau šie metai teikia daugiau optimizmo, galimybių. Darbe Jums bus suteikta veiksmų laisvė, vis gi nederėtų pamiršti lankstumo. Palankus laikas pasirašyti naujas sutartis, kurti projektus, ieškoti naujų ryšių. Neignoruokite kolektyvo, tai gali skaudžiai atsiliepti. Labai palankūs metai darboholikams, karjeristams.

Meilė. Visiškai nenusakomas laikotarpis, numatoma daug, tačiau trumpų romanų, naujų partnerių, deja, nieko rimto ar ilgalaikio. Būsite spontaniški, emocijos liesis per kraštus. Galimos išdavystės, barniai, bet kokiu atveju, šie metai ne tas laikas, kada galėsite ištarti žodį „meilė“.

Patarimas. Veikite ryžtingai, pasitikėjimas savo sėkme ir intuicija šiais metais pasiteisins. Nenuleiskite rankų siekdami savo tikslų, kad ir kokie neįgyvendinami kartais jie atrodytų. Visų atsakingų darbų imkitės pavasario arba vasaros pradžioje – metas tam palankiausias. Įvertinkite galimą savo veiklos tęstinumą, kad galėtumėte išvengti nusivylimų. Venkite nervingumo, būkite kantresni.

Vėžys 06.22-07.22

Kupini permainų metai, gali keistis tiek darbo, tiek gyvenamoji vietos. Šiais metais norėdami kažko pasiekti privalėsite patikėti sėkme, tačiau nepamiršti, jog be sunkaus darbo nieko nebus. Srityse, kurioms negailėsite pastangų turėtų duoti apčiuopiamų rezultatų. Dėl Plutono įtakos galimos dažnos nostalgiškos nuotaikos, o kai kurios praeities aplinkybės gali tapti trukdžiu bandant veržtis pirmyn.

Sveikata. Urano ir Jupiterio impulsai gali tapti Jūsų streso priežastimi. Pasistenkite reguliariai pailsėti, leisti sau atsipalaiduoti, kartais išsikraukite. Puikus metas imtis sportinės veiklos, ypatingai gerų rezultatų tai duos antrąjį metų pusmetį. Nepamirškite, kokia svarbi yra mityba ir maisto derinimas – tai Jums vienas svarbesnių klausimų šiais metais.

Darbas. Pirmasis 2013 metų pusmetis nepalankus jokiems su darbu susijusiems pokyčiams, tad jei įmanoma, nieko naujo neplanuokite ir nesiimkite. Galimi ginčai ir įvairūs kivirčai su kolegomis, tai išprovokuoti gali Jūsų kūrybiškumas ir didelės pastangos darbo sferoje. Daugiau pinigų nei įprasta šiais metais tikėtis nederėtų, kad ir kiek finansų turėtumėte savo kišenėje, protingai juos paskirstykite, dalį atidėdami taupymui.

Meilė. Metų pradžia iki vasaros labai chaotiška, didelė tikimybė, jog išsiskirsite su partneriu ir greičiausiai ne savo iniciatyva. Galimi rimti konfliktai, patartina kuo mažiau į juos veltis ir pamiršti savo principus, tai galioja ne tik santykiuose su partneriu, tačiau ir bendraujant šeimoje. Tai gi, metai nenaudingi radikaliems pokyčiams santykiuose, o dar neturintiems antrosios pusės prognozuojami įdomūs, gal net kiek egzotiški santykiai, kurių nereikėtų vengti.

Patarimas. Kruopščiai atsirinkite, kas tikri draugai, kas ne – pastaraisiais labai pasitikėti tikrai nederėtų, didelė tikimybė su jais tapti priešais. Išmokite pripažinti savo klaidas, venkite savo įnorių demonstravimo – tai tik išprovokuos konfliktines situacijas. Nepamirškite, jog vadovavimasis jausmais, ne visada geriausias situacijos sprendimo būdas.

Liūtas 07.23-08.22

2013 metai Jūsų ženklo atstovams vienareikšmiškai geresni už praėjusius 2012 – uosius metus. Rizikuoti linkusiems Liūtukams šie metai bus sėkmingi, tačiau laikas skries neapsakomu greičiu, todėl nepraleiskite gražiausių akimirkų. Didelė įvairių problemų, iššūkių tikimybė, tačiau jei nenuleisite rankų viskas turėtų nepastebimai išsispręsti.

Sveikata. Puiki sveikata turėtų Jus lydėti visus metus, nors galimos ir neplanuotos išlaidos gydymui. Idealus metas pradėti sportuoti, o jei tai jau darote, galbūt nepakenktų ir tempo didinimas. Įsiklausykite į savo kūną, jis galės nurodyti savo tikruosius reikalavimus. Pamirškite godumą, pagalvokite ką valgote. Šiais metais Jums vertėtų vartoti daugiau grūdinių augalų bei jų produktų.

Darbas. Dėl Jupiterio įtakos pirmasis pusmetis Liūtams žada tikras aukštumas darbe – galimas paaukštinimas ar svarbių sutarčių sudarymai. Labiausiai darbo vietoje venkite tų, kurie Jums pavydi ar gali mėginti kenkti, nors naujos pažintys šiais metais gali būti be galo naudingos Jūsų karjerai. Artėjant rudeniui Liūtai aptings, tai Jums gali neženkliai atsiliepti finansiškai, tačiau kitose srityse didelių pokyčių nenumatoma.

Meilė. Meilė liūtų šiemet neaplenks. Galimi tiek trumpalaikiai, tiek ilgalaikiai santykiai. Patys Liūtai bus linkę vilioti savo „grobį“, deja, yra nemenka galimybė ir patiems pakliūti į spąstus, kurie paliks žaizdų ir sumenkins pasitikėjimą priešingos lyties atstovais. Turintiems antrąsias puses, metas palankus siekti santykių aiškumo, įteisinimo.

Patarimas. Nevenkite pavojų, drąsiai spręskite kilusias problemas, šiais metais tai Jums puikiai seksis. Pasitikėkite savo vidiniu „aš“ – tai daug naudingiau nei aplinkinių, ypatingai mažai pažįstamų, patarimai. Galimas protinis nuovargis, venkite žmonių keliančių sumaištį Jūsų gyvenime. Puikus metas tiems, kurie planuoja tęsti studijas, imtis naujų projektų, specializuotis tam tikrose srityse, tad – pirmyn. Antrąjį metų pusmetį vertėtų susimastyti apie taupymą.

Mergelė 08.23-09.22

Planuokite, tai ką užsibrėšite šiais metais neturėtų būti sunku pasiekti, ypatingai turintiems pakankamai užsispyrimo ir valios. Neverta svajoti apie atostogas, nes labai didelė tikimybė, kad per savo užimtumą, joms tiesiog visiškai nerasite laiko. Pasižymėsite iniciatyvumu, aktyvumu, Jūsų visur bus daug.

Sveikata. Nors ir jausitės pernelyg energingi, koncentracijos Jums netrūks. Valdykite savo ambicijas, jos gali turėti įtakos ir Jūsų bendrai savijautai. Iš esmės, didelių pokyčių susijusių su Jūsų sveikata šiais metais pajusti neturėtumėte, greičiausiai atsipirksite nerimtu peršalimu, o jei pasisaugosite ir šito turėtumėte išvengti.

Darbas. Galima nemaža konkurencija metų viduryje, tai gali kiek pakoreguoti Jūsų karjeros klausimus. Dėl aktyvių Marso impulsų niekas neabejos Jūsų kaip gero darbuotojo, ypatingai vadovo, galimybėmis – pripažinimas Jums garantuotas. Metų pabaigoje planuokite karjeros pokyčius, galimos naujos pažintys, kurios pakoreguos kai kuriuos Jūsų planus. Numatomos komandiruotės, galbūt net ilgalaikės.

Meilė. Nepasitikėjimo, jausmų atšalimo metai šeimą sukūrusioms Mergelėms. Pasistenkite aklai nepasiduoti neigiamiems jausmams. Įsiklausykite į savo antrosios pusės ir vaikų poreikius, kartais tiesiog nusileisdami. Daug flirtuos ir į įvairius intriguojančius pasimatymus trauks tie, kurie dar neturi antrosios pusės, beje, Jūsų susižavėjimo objektais greičiausiai taps žmonės, su kuriais Jus skiria nemenkas amžiaus skirtumas.

Patarimas. Siekite savo tikslų, galbūt ne visiškai bet kokiomis sąlygomis, bet Jums turi sektis. Kuo daugiau laiko praleiskite su vaikais, šeima, neužmirškite savo antrosios pusės. Visose srityse stenkitės veikti labai kryptingai, laikykitės veiksmų plano.

Svarstyklės 09.23-10.22

Kaip ir įprasta Svarstyklių ženklo atstovams – apsispręsti ir pasirinkti bus labai sunku. Gali tekti griebtis ir neįprastų „ginklų“ ginant savo interesus. Būkite išmintingi ir labai atsargūs – šiais metais Jūsų laukia nemažai visokių rūpesčių.

Sveikata. Kaip ir visose srityse pagerėjimo laukti galima tik nuo vasaros pradžios, tai pats harmoningiausias metas, kada ir Jūsų organizmui galiausiai pavyks atsipalaiduoti. Kenčiantiems nuo ligų susijusių su virškinamuoju traktu ar nervų sistema palankus metas šias problemas išspręsti ar bent jas palengvinti. Galimos iš pirmo žvilgsnio nepavojingos ligos, kurios vėliau gali komplikuotis. Saturnas teigiamai veiks Jūsų nervų pusiausvyrą.

Darbas. Darbe pirmoji metų pusė žada būti įtempta, pareikalaus daug Jūsų kantrybės. Galimos provokacijos, apkalbos. Artėjant vasarai padėtis ims keistis, Jus stebins įvairūs siurprizai. Darbai ir visa, kas su jais susiję malonumo suteiks tik pačioje metų pabaigoje, kuomet Svarstyklėms pasireikš energijos antplūdis – tai gali būti ir Jūsų pagerėjusios finansinės situacijos priežastimi.

Meilė. Metų pradžia žada būti rami, be žymių pokyčių, tačiau vis artėjant pavasariui sulauksite daugiau malonių žvilgsnių, mėginimų flirtuoti, o ir patiems tai visai neblogai seksis. Trumpučių meilės romanų derėtų vengti – galima nemaloni patirtis, ar liksite įskaudinti. Turinčioms antrąją pusę Svarstyklėms metai bus geri, galbūt ir nepavyks išvengti keleto nedidelių ginčų, tačiau juos bus malonu išspręsti, o santykiai po to bus tik tvirtesni.

Patarimas. Imkitės tik labai konkrečių, apčiuopiamų veiksmų. Puikus laikas užsiimti žemdirbyste – daugiau laiko praleiskite gryname ore. Neperšalkite, pasisaugokite sergančių žmonių, kitaip galimos ilgai užsitęsusios komplikacijos.

Skorpionas 10.23-11.21

Permainingi metai, gali būti ir šilto ir šalto, tačiau neišvengsite naujų atradimų bei naujų pažinčių, kurios greičiausiai bus labai naudingos. Tai taip pat svajonių išsipildymo metai, iš horizonto turėtų po truputį dingti tai, kas Jums trukdė. Panašu, kad šiemet daug keliausite. Atsiras galimybė naujoms investicijoms, pastarosios turėtų būti naudingos.

Sveikata. Jūsų savisaugos instinktas padės apsisaugoti nuo mažų nemalonių ligų, kurios gali sukelti didelį diskomfortą. Dėl Saturno gali suaktyvėti problemos susijusios su dantų ar kaulinės srities skausmais. Nuo rudens suaktyvėjus energijai patartina imtis fizinės veiklos, tik jokiu būdu nepersistenkite.

Darbas. Darbas, darbas ir dar kartą darbas – frazė šiais metais labiausiai Jums tinkanti. Dirbsite daug ir savęs netaupysite. Rudens pradžioje galimas pareigų pasikeitimas, beje, labai perspektyvus. Aplinkui netrūks pavydžių žmonių, jų tarpe kolegų, tačiau laikas kupinas naujovių, pelningų sandorių, derlingų susitarimų, kuriems aplinka poveikio nepadarys.

Meilė. Leisite sau flirtuoti, elgtis vėjavaikiškai, Jums netrukdys net tai, kad turite antrąją pusę. Kaip ir būdinga Skorpionams – su galima išdavyste ir šiais metais jiems nesiseks susitaikyti. Nusimato daug meilės nuotykių, kai kurias Skorpionų šeimas šiemet nesunkiai išardys nesuvaldytos aistros.

Patarimas. Neatiduokite viso savęs darbui, nepamirškite, kad organizmui reikia ir poilsio. Būkite atsargūs – priešus laikykite kiek galima arčiau savęs, kad išvengtumėte nemalonių netikėtumų. Be reikalo neišlaidaukite, būtų gerai jei apsiribotumėte tik būtinomis išlaidomis, taip dar ir sutaupysite.

Šaulys 11.22-12.21

Jūsų norai ir tikslai šiemet Jus vers keistis, priešingu atveju skųsitės gyvenimu, aplinkiniais, jausite nepasitenkinimą viskuo. Vis gi šiais metais Šauliams turėtų pavykti atrasti tikrąjį „aš“. Stenkitės įveikti savo baimes, išmokite „pastovėti“ už save – šie metai tam palankūs. Aplinka nebus Jums labai maloni, todėl jau metų pradžioje apsišarvuokite kantrybe.

Sveikata. Daugiau šypsokitės – neleisdami sau liūdėti tik pagerinsite savijautą. Geras laikas fiziniam aktyvumui. Kada ir kokie energingi jaustumėtės tiesiog privalote gerai išsimiegoti, tai vienas geriausių vaistų nuo visų negalavimų. Saugokite galvą – galimi rimti peršalimai, žadantys rimtas ilgalaikes komplikacijas.

Darbas. Galite sulaukti neblogų perspektyvų, galbūt pasiseks ir finansiniai reikalai – tam daugiausia įtakos turės Jūsų veržlumas, atsakingumas. Antroje metų pusėje turintiems nuosavą verslą tikėtinas „atšilimas“ sulauksite naujų pasiūlymų, galbūt sudarysite naudingų sutarčių. Finansų srityje stabilumo tikėtis neverta – gali tekti ir taupyti ir skolintis, gera žinia ta, kad nuo vasaros pradžios viskas turėtų po truputį gerėti.

Meilė. Visus metus Šauliai jausis nelaimingi, nepaisant to, ar jie turi širdies draugą ar ne. Nepatenkinti santykiais išprovokuosite aibę smulkių konfliktų, ginčų, galiausiai nenustebkite, kad teks padaryti pertrauką ar net išsiskirti. Daugiau bendraukite su šeima ir draugais, jie Jums gali duoti gerų patarimų.

Patarimas. Nevenkite savigynos, ypatingai tada kai liksite nesuprasti ar Jus mėgins neteisingai kritikuoti aplinkiniai. Nepamirškite giminių – tai vienas pagrindinių ramsčių šiais metais, į kuriuos ne tik norėsis, bet ir bus verta atsiremti. Investuokite į save – tobulinkitės srityse, kurios gali atnešti naudos ateityje.

Ožiaragis 12.22-01.19

Labai geri metai. Atrasite save daugelyje skirtingų sričių, galbūt net tokiose, kuriose mažiausiai galėjote tikėtis. Puikus metas leisti sau atsipalaiduoti, pailsėti, atitrūkti nuo kasdienių ar įsisenėjusių rūpesčių.

Sveikata. Venkite daug saldumynų, visus metus teks prižiūrėti suvartojamą cukraus kiekį, priešingai, galimos problemos. Būtų idealu jei rastumėte laiko meditacijai. Pasirūpinkite nedideliu fiziniu aktyvumu, tinkamam raumenų tonusui palaikyti.

Darbas. Nenustebkite jei šiais metais netikėtai užimsite vadovaujamą postą. Nebijokite planuoti, gal net šiek tiek surizikuoti, nors tai Jums ir nėra būdinga, tačiau gali būti labai naudinga. Skaičiuokite ir saugokite savo finansus, galimos nemenkos aferos. Metų pabaiga Jums žada būti finansiškai sėkminga.

Meilė. Būsite linkę flirtuoti, pasinerti į naujas pažintis, leistis į nuotykius. Greičiausiai į gerąją pusę pakeisite nuomonę apie priešingos lyties atstovus. Venkite kalbų apie savo asmeninį gyvenimą, ypatingai su mažai pažįstamais žmonėmis.

Patarimas. Saugokitės apgavysčių finansinėje srityje, tai ypatingai aktualu vasaros pabaigoje. Nepamirškite šeimos ir artimųjų, jiems gali prireikti Jūsų pagalbos ir rūpesčio. Taupykite, Jums tai puikiai sekasi, o šiemet visiškai nebūsite linkę išlaidauti. Siekiate pripažinimo – nepamirškite, jog be įdirbio ir pastangų, nieko tikėtis neverta.

Vandenis 01.20-02.18

Šie metai iš Jūsų pareikalaus be galo daug pastangų, norint, kad jie būtų kiek sėkmingesni, turėsite sugebėti apsiginti, pasipriešinti įvairioms negandoms. Tai problemų sprendimo ir svarbių sprendimų priėmimo metai, pastarieji gali turėti nemenkos įtakos ateičiai. Antroji metų pusė turėtų būti kiek šviesesnė, lengvesnė.

Sveikata. Jūsų emocionalumas, ambicingumas – didžiausi geros savijautos priešai. Gali stigti vidinės energijos. Organizme bus linkę kauptis vandenys, o patys Vandeniai nevengs kraštutinumų mitybos srityje, t.y. persivalgymo arba visiško badavimo. Jei sportuojate venkite raumenų patempimų.

Darbas. Darbe Jus vertins gerai ar net labai gerai, tačiau ir šioje srityje metai bus permainingi ir tiksliai nenusakomi. Kad ir kokie geri darbuotojai būtumėte, nusprendę pasirūpinti savimi darbus apleisite, tai gali sąlygoti ir finansinį pablogėjimą. Žinokite, kiek uždirbate ir kiek galite sau leisti, nes galite papulti į skolų sūkurį.

Meilė. Jūsų polinkis konfliktuoti, gali būti barnių šeimoje priežastimi. Artėjant vasarai situacija gali tik prastėti, jei ir toliau ieškosite priekabių. Neturintiems antrosios pusės Vandeniams taip pat ne patys sėkmingiausi metai – prasidėję nauji santykiai truks gana trumpai, nors flirtuoti Jums neblogai seksis. Rimtai žiūrintiems į santykius antrąją pusę gai pavykti sutikti įpusėjus pavasariui.

Patarimas. Stenkitės pats nesivelti į konfliktus ir išmokite pripažinti savo klaidas – tai turės teigiamos įtakos ateityje. Visas jėgas, ambicijas, energiją dėkite į darbą pernelyg savęs netausodami – tai bus naudinga ne tik Jūsų darbdaviui, bet ir Jums. Nepamirškite draugų, jie Jus parems ne tik moraliai, bet ir finansiškai, jei to prireiktų. Nerizikuokite lošdami – šie metai tam visiškai nepalankūs.

Žuvys 02.19-03.20

Metai žada būti geri, tik nepamirškite kažką veikti ir neužmikite ant laurų. Norėdami ko nors pasiekti, pirmiausia turėsite labai pasistengti ir pasikeisti patys. 2013–ieji Jums žada daug naujų planų, sutarčių, iššūkių, jei tik sugebėsite visur suspėti – nenusivilsite ir pasieksite didžių aukštumų.

Sveikata. Planetų įtaka šiemet kurstys Jus rasti sau daugiau energijos ir svarių priežasčių, siekiant pagerinti bendrą Jūsų gyvybingumą. Puikus laikas atsisakyti žalingų įpročių, pasirūpinti savo oda. Nesunkiai valdysite savo emocijas, todėl rimtesnių nervinių sutrikimų neturėtų būti. Būtų puiku, kad kuo mažiau sėdėtumėte ir daugiau judėtumėte.

Darbas. Darbščios Žuvys šiemet bus įvertintos ir pripažintos, yra galimybė užimti geresnes pareigas ar pajusti finansinį pagerėjimą. 2013 metų investicijos bus labai naudingos, tai labiausiai turėtumėte pajusti metų gale.

Meilė. Metai kuomet turėtų išsispręsti visi asmeninio gyvenimo aspektai. Neturintiems antrosios pusės metai bus tarsi vienas ilgas pavasaris – daug naujų pažinčių, kurios greičiausiai peraugs į rimtesnius santykius. Jei turite porą – šie metai tinkami santykių augimui (sužadėtuvėms, santuokai).

Patarimas. Planuojate stambesnius pirkinius (nekilnojamą turtą, automobilį, pan.) – palikite tai rudeniui. Prieš ką nors darydami gerai apsvarstykite ir neišsigąskite menkų neaiškumų. Pamirškite įvairias baimes, liūdesį, nepasinerkite į neigiamas emocijas. Jei buvote suplanavę pradėti verslą – šie metai tam visiškai netinkami.

Rytų horoskoas sudarytas pagal dienoshoroskopas.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Atsiliepimai (2)

 

  1. kaimietis. sako:

    visų šitų, taip vadinamų horoskopų sudarytojų tikslas , mus lietuvius padaryti programiniais pusdurniais. Tai yra sulyginti su visokiais vabalais, žvėrimis , žuvimis. Tarytum mes , niekada aukščiau nepakilsim ir nežinosim , kaip gyventi. Jei ne skorpiono , vėžio, ar ….. pvyzdžiai.
    Spjoviau ant šito žeminančio palyginimo.
    Šitai progamai įjungiau antivirusą..

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.