0

Ar charakteris priklauso nuo akių spalvos?

birželio 1, 2013 Genetika, Mokslas

Žinia,kad baltai, tiksliau aisčiai buvo mėlynakiai-baltaplaukiai, o jotvingiai rudaakiai. Ar egzistuoja ryšys tarp žmogaus išorinių savybių ir jo būdo? Mokslininkai fizionomikai ieško atsakymo į šį klausimą ne vienerius metus ir teigia, kad kartais visų žmogaus bruožų visuma gali atskleisti gana tikslias asmenines jo savybes. Daug ką pasako ir akių spalva.

blueeye

westernparadigm_blue_eye_color_map

1. Žmonės, kurių akys tamsiai rudos, beveik juodos, yra itin energingi, optimistiški, ryžtingi ir spinduliuojantys gyvenimo džiaugsmą. Jie turi lyderio savybių ir greitai visus pavergia savo žavesiu. Kartais jų ryžtas pasiekti tikslą virsta kone manija, o tai destruktyviai veikia asmenybę.

2. Rudos akių spalvos savininkai dažnai būna itin jausmingi, komunikabilūs, tačiau linkę į greitą nuotaikų kaitą. Šios savybės dažnai lemia tai, kad jie žaibiškai įsimyli, bet gana greitai atšąla ir nebesidomi savo aistros objektu. Rudakiai mėgsta aikštytis, bet šią savo savybę atperka gebėjimu mikliai rasti bendrą kalbą su aplinkiniais.

3. Šviesiai rudos akys signalizuoja apie svajingą, neryžtingą, pažeidžiamą ir jautrią asmenybę. Tokie žmonės mėgsta vienatvę, dažnai kremtasi dėl smulkmenų. Tačiau jiems galima pavydėti darbštumo ir patikimumo. Be to, nepaisant savo kuklumo ir minkšto būdo, tokie žmonės, susiklosčius nepalankioms aplinkybėms, gali pademonstruoti itin tvirtą charakterį.

4. Ryškiai mėlynos spalvos akių savininkai – dažniausiai emocionalūs ir romantiški. Jie dažniau klauso širdies, o ne proto balso. Tai jų stiprybė ir silpnybė. Ryžtingas ir bebaimis žydraakis kartais gali pasirodyti impulsyvus ir netaktiškas.

5. Švelniai žydra akių spalva dažnai asocijuojasi su žmonėmis, linkusiais svajoti apie kilnius dalykus. Tik štai visai neideali mūsų realybė kartais juos taip prislegia, kad žydraakiai tampa įžeidūs, kaprizingi ir atkakliai išsakantys savo pretenzijas. Nepaisant to, jie pasižymi turtinga vaizduote, tad sėkmingai gali  triūsti kūrybinėse srityse.

LASEK LASIK Abroad

6. Pilkšvai melsvų akių savininkai išsiskiria sąžiningumu, intelektualumu ir patikimumu.  Pasižymėdami puikia intuicija ir teisybės jausmu, jie gali tapti puikiais patarėjais, kurie niekada nepaliks draugo bėdoje. Tik štai subtilaus jautrumo jiems kartais ima ir pristinga.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOkDmXQPHqWpCfTopT5D2OU8K9L3Qzu3T6HG6uY5NN7xHeo4Yu

7. Pilkaakiai visus žavi šmaikštumu ir puikiomis įžvalgomis, geranoriškumu ir ryžtingumu. Būtent jie sėkmingai įveikia gyvenimo kliūtis ir padeda jas įveikti kitiems. Tik štai jų perdėtas valdingumas ir aklas užsispyrimas kartais perauga į despotiškumą.

8. Pilkai žalsvos akys dažnai priklauso itin pragmatiškiems, darbštiems ir kantriems žmonėms, kurie linkę kontroliuoti savo emocijas. Tačiau, nepaisant savo racionalios prigimties, kartais jie pademonstruoja tikrų tikriausią jautrumą ir nuoširdumą.

9. Žalių akių savininkai – geri, mieli, jautrūs, pasirengę padėti, bet tuo pačiu išdidūs ir nepriklausomi. Žaliaakiai siekia tobulybės ir to paties reikalauja iš aplinkinių, tad kartais atrodo arogantiški. Talentas perprasti žmones kartais jiems lemia puikią karjerą.

http://img593.imageshack.us/img593/1179/ozge3makeup.jpg

10. Itin retai sutinkama akių spalva – gintarinė. Tokie žmonės itin originalūs, artistiški, bebaimiai ir nenuspėjami. Tad gelsvaakiai gali būti tiek dori bei ištikimi, tiek sukti piktavaliai.

11. Nenusakomos akių spalvos

Naudotasi šaltiniais

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.