0

Senovės pasaulio paslaptys. Avesta ir arijų miestas Archaimas

gruodžio 16, 2014 Arijai, Astrologija, PASAULĖŽIŪRA

Prieš dvidešimt metų mokslininkai padarė unikalų atradimą, kuris galėtų būti pristatytas Nobelio premijai gauti. Rusijos Orenburgo, Čeliabinsko sričių ir Kazachijos respublikos sandūroje archeologai aptiko senovės arijų gyvenvietę – Archaimą, klestėjusią daugiau kaip prieš septynis tūkstančius metų. Šios gyvenvietės atradimas – vienas svarbiausių įrodymų, kad arijų civilizacija iš tikrųjų egzistavo.

avesta

Iki tol tokios informacijos šaltiniai buvo tik senoviniai rankraščiai, saugomi Rytų ir Indijos šventyklose, parašyti senąja persų kalba. Senovės arijai turėjo savo bibliją – „Avestą“. Žodis „avesta“ išvertus reiškia „pirmoji žinia“. „Avesta“ iki šių dienų yra vienas seniausių ir paslaptingiausių rankraščių pasaulyje. Manoma, kad „Avestą“ sudarė 21 knyga, tačiau jos buvo ne vienoje vietoje ir kai kurios yra dingusios. Iki mūsų dienų išliko tik penkios „Avestos“ knygos, parašytos ant jaučio odų. „Avesta“ buvo pirmąkart išversta 1771 m. Prancūzijoje, tačiau jos esmės nebuvo galima nustatyti, kol nebuvo prieita prie išvados, kad „Avesta“ parašyta astrologiniu požiūriu ir yra globalus horoskopas, kurį sudaro mažesni, situaciniai, horoskopai.

Iš „Avestos“ tekstų galima manyti, kad europidų rasės protėviai buvo arijai, prieš 50 tūkstančių metų nusileidę į Žemę iš Didžiojo Grįžulo Ratų žvaigždyno. Jie gyveno Arktikos žemyne Šiaurės vandenyne, tačiau prieš 26 tūkstančius metų Žemėje įvyko kosminis kataklizmas ir Arktika nuskendo. Kai kuriems arijams pavyko persikelti į Eurazijos žemyną ir jie apsigyveno prie Rifų, dabartinių Uralo kalnų. Po kosminės katastrofos Žemėje įsivyravo blogio pradai. Tuo metu gimė arijų pranašas Zoroastras (Zaratustra), padovanojęs pasauliui „Avestą“, kurioje mokoma, kaip gėris turėtų nugalėti blogį. Vėliau arijai išsisklaidė po visą Europą, dalis jų įsikūrė Persijoje (dabartinėje Irako teritorijoje), kiti nukeliavo į Indiją. Šiose šalyse ir išliko senovinės arijų šventyklos bei „Avestos“ rankraščiai. Mokslininkai nustatė, kad į šių dienų arijus labiausiai panašūs vokiečiai, Baltijos šalių gyventojai ir skandinavai.Zaratustra

„Avestos“ rankraščiuose buvo rastas ir seniausias pasaulio horoskopas. Be abejonės, jis – visų šiandieninių astrologijos mokyklų pradininkas. Iš jo išsivystė 12-os metų Rytų ir astromineraloginiai horoskopai, Mėnulio ir Saulės parų kalendoriai, keltų horoskopas, vėlesnioji Vakarų astrologinė sistema. Iš jų garsiausias – 32 metų zoroastriečių horoskopas, kurį sudaro 32 gyvūnų ratas.

„Avestoje“ rašoma, kad iki kosminio kataklizmo Saturnas, simbolizuojantis žmogaus brandą, Žemę apskriedavo per 32 metus (dabar jo ciklas – 29,5 metų). Arijai manė, kad 32 metai – pakankamas laiko tarpas žmogui subręsti. Žmogus per tiek metų turi išmokti gyventi Žemėje. Jei jis deramai įveikia visus likimo jam skirtus išbandymus, savo misiją atlieka. Pasukusieji blogio keliu turi pradėti naują 32 metų ciklą – patirti naujus likimo išbandymus, tik jau visai kita forma.

Žmogus yra ne tik maitinamas visatos energijomis, bet ir pats išskiria energiją į visatą ir priima įvairiausias energijas iš kitų žmonių. Mumyse nuolat vyksta gėrio ir blogio kova. Kiekvieni 32 metų kalendoriaus metai turi savo šventąjį totemą – gyvūną, simbolizuojantį geriausias, nepriekaištingas, mūsų savybes, ir piktą gyvūną – antitotemą, charakterizuojantį bloguosius mūsų bruožus. Kuo žmogus panašesnis į savo gimimo metų simbolį – gerąjį gyvūną, tuo labiau jis yra saugomas aukštesniųjų jėgų. Išorinis panašumas į šventąjį gyvūną laikomas ne tik geru ženklu, bet ir rodo, kad šis žmogus yra labai įžvalgus. Gyvūnų juk niekam nepavyksta apgauti, jie puikiai viską nujaučia. O štai blogai besielgiančių žmonių sielose formuojasi antitotemo bruožai ir prasideda asmenybės degradacija.

© 2014, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.