0

2015 m. JAUČIO metai pagal Avestos laiko bangą ir kovo 20d. dalinis Saulės užtemimas

kovo 20, 2015 Astrologija, NAUJIENOS

Nuo 2015 kovo 21 dienos aušros, prasidės nauji arijų pagal Avestos tradiciją švenčiami JAUČIO metai ir tęsis iki 2016-03-20 dienos.

Pasak Avestos, sutikti Saulės tekėjimą kovo 21 dienos rytą, taip susiderinant su augančios šviesos energija. Tai padės jums suderinti vidinę dvasinę šviesą su augančia Saulės šviesa

Senovėje lygiadienis buvo tapatinamas su Velykų švente. Tai rodo išlikęs prosenoviškas paprotys Velykų rytą, saulei tekant, nusiprausti ar net nusimaudyti upelyje, atitekančiame iš rytų, – būsi sveikas, skaistus visus metus. Tačiau saulė pateka tiksliai rytuose tik  lygiadienio rytą. Abi šventės išties turėjo sutapti. Kitos pavasario pradžios apeigos, senoviški ritualai tradicinių papročių pavidalu išliko Gandrinės šventėje (03. 25). Lygiadienis pagal Avestos metskaitlį nesutampa su dabartiniu Žemės apsisukimo apie saulę, todėl švęsti reikia pagal senovinį Avestos laiką

JAUTIS – 1919 1951 1983 2015 2047 2079

Tuo pat metu vyks Saulės užtemimas 2015 metų kovo 20 d. Pilnas Saulės užtemimas 2015 metais bus iš viso tik vieną kartą; kovo 20 d. 12:45 Lietuvos laiku.

Kaip simbolis jautis, įkūnija jėgą – simbolizuoja ištvermę bei taiką. Paprastai jaučio metai – taikingi metai. Ir jeigu Jaučio metais kyla neramumai, nukenčia konfliktą pradėjusi pusė. Šiais metais suaktyvėja žmonių pareigos jausmas, paklusimas, atsidavimas, aukojimasis dėl kitų. Tad, kilus bet kokiems neramumams žmonės tampa gan vieningi.

jautis

Metų blogis – užsispyrimas, agresija.
Jei žmogus neseka jaučio totemu, išryškėja tokios savybės kaip, agresyvumas, užsispyrimas, nepaklusnumas. Žmonės ima kitus išnaudoti, naudoti kitų geru, už tai nieko neduodami.

Jaučio metais gimusieji 1919 1951 1983 2015 2047 2079 metais – neretai visą gyvenimą paskiria vienam darbui, kantrūs, ištvermingi, nekokie vadovai, tačiau geri pavaldiniai. Paprastai šeimas sukuria vėlai, bet sugeba kovoti už savo mylimuosius, vaikus bei artimuosius, paprastai gina savo vertybes, nors išsišokti nemėgėjai, artimas bandos jausmas. Nukreipti reikiama linkme, šiaip gali pasiekti itin daug, ypač darbuose kur reikia kantrybės.

Jaučio metais gimsta geri vaistininkai, medicinos darbuotojai, mokslo darbuotojai.

Jaučio antitotemas – vapsva, kuri skirtingai nuo bitės, neneša medaus, vien tik pati viskuo naudojasi.

Taigi, jaučio metais gimęs žmogus – stiprus, rūpestingas, paklusnus, paprastai puikios sveikatos.

Pilno Saulės užtemimo 2015 metų kovo mėn. ypatybės
Astrologijoje Saulės užtemimams nuo seno teikiama didelė svarba, priskiriant šiam procesui kažką paslaptingo ir netgi bauginančio. Mundane astrologijoje (valstybių astrologijoje) Saulės užtemimas – visada svarbus įvykis, ypatingai, kada pilno Saulės užtemimo momentu Saulė yra tiksliame susijungime su kai kuriomis žvaigždėmis arba planetomis, reiškiančiame svarbius ištisų valstybių ir pasaulio tautų gyvenimo įvykius.
Šiais metai mes būsime reto reiškinio liudininkais – pilnas Saulės užtemimas ir pavasario lygiadienis įvyks vienos paros laikotarpyje, – 2015 metų kovo mėn. 20 d. Toks retas astronominis įvykis neįprastas visų pirma tuo, kad energija, Saulės siunčiama į Žemę, bus stipriai svyruojanti, ko pasėkoje mūsų planetai gali grėsti įvairūs gamtos kataklizmai, visų gyvų būtybių ryškūs elgesio pokyčiai. Žmogus – ne išimtis; daugelis žmonių tuo metu gali pajusti negalavimus, jėgų susilpnėjimą arba priešingai, padidėjusį emocingumą ir pernelyg didelį susijaudinimą.

Pavasario lygiadienis ir pilnas Saulės užtemimas; ko tikėtis?
Pilnas Saulės užtemimas ir Pavasario lygiadienis 2015 metų kovo mėnesį – tai unikalus įvykis dar ir tuo, kad Saulė suformuoja tikslaus susijungimo su žvaigžde „Šeat“, – dulksvai geltona žvaigžde, aspektą, kuri verčiant iš arabų kalbos reiškia „Pegaso petį“. Ši žvaigždė turi „saturnišką“ prigimtį ir dažnai užtemimo metu susijungdama su Saule, sukelia įvairias katastrofas ir stichines nelaimes. Šį kartą Susijungimas saulė – Mėnulis – Šeat vyksta Žuvų ženkle, kas gali būti, kaip perspėjimas apie stiprius potvynius.
Prasidedant nuo Pavasario lygiadienio dienos, pasaulyje vyks protrūkis susikaupusios energijos, kuri kaip ne kaip, bet ligi šio momento laikėsi. Tai gali reikšti konfliktų „karštuose“ pasaulio rutulio taškuose paaštrėjimą. Saulės užtemimas ir Pavasario lygiadienis 2015 metų kovo 20-21 d.d. – ypatingai sunkus laikas taikos deryboms.
Šiuo metu, veikiant kunkuliuojančiom energijom, gali vykti visai nenusakomi žmonių poelgiai; žymiai išauga provokacijų tikimybė, teroristinių aktų vykdymas, kad iššaukti aponentų atsakomąją reakciją. Todėl pasaulyje susidariusioje politinėje situacijoje gali būti įvykių, kurie atlieka „nuleidžiamo kabliuko“ vaidmenį ir kurie, deja, gali tapti pradžia rimtiems ir negrįžtantiems pokyčiams bei didžiulėms aukoms gyventojų tarpe.
Ir vis tik, jei mums visiems pavyks Pavasario lygiadienio ir Saulės užtemimo laikotarpiu būti harmonijoje su savimi bei su mus supančiu pasauliu, tai daugelio nemalonumų pavyks išvengti.
Šio astronominio įvykio poveikį ypatingai stipriai gali pajusti žmonės, sergantys širdies-kraujagyslių sistemos ligomis, linkę į stiprius emocinius pergyvenimus. Todėl daugeliui šiuo laikotarpiu geriau atsisakyti lankytis masinėse priemonėse, atsisakyti spiritinių gėrimų, iki minimumo sumažinti stiprios kavos ar arbatos vartojimą. Patartina fiziškai nepervargti, vengti organizmo stresų, nenaudoti sunkaus maisto.
Pilnas Saulės užtemimas paankstina Jaučio metų pradžią pagal avestos kalendorių. Tauras, pagal legendą buvo pirmasis mūsų pasaulyje gyvūnas, kurį sukūrė Ahūra Mazda. O Jaučio metai neša atsinaujinimo ir nusiraminimo energijas.
Užtemimas betarpiškai prieš metų pradžią neša dvigubą atspalvį. Jie gali tapti, kaip prakeiksmu, taip ir apsivalymu, ta adatos skylute, pro kurią kenčiantis įeina į rojų – nunulinimo ir karmos atsikratymo tašku[2].

UŽTEMIMAS PAVASARIO LYGIADIENYJE[3]
Visais laikais astrologams saulės užtemimas buvo svarbiausias įvykis. Tūkstantmečius žmogus kaupė žinias apie saulės užtemimo įtaką žemiškiems procesams. Dar Senajame Egipte žyniams buvo žinoma, kad užtemimas jo matomumo vietoje šios vietos valdovui pranašauja pavojų. Senolių stebėjimai leidžia patvirtinti šį faktą. Saulė simbolizuoja carą, Mėnulis – gyventojus. Saulė (caras) užtemdomas Mėnulio (tautos). Į užtemimą buvo žvelgiama kaip į liaudies neramumų pranašišką ženklą ir pavojų carui.
Faraonai ir imperatoriai, carai ir tironai norėjo žinoti, kokiu būdu grandiozinė kosminė misterija gali daryti įtaką likimui. Iš tikrųjų, jų susirūpinimas nebuvo be pagrindo.
Tai patvirtina ir naujausių laikų įvykiai. Po pilno saulės užtemimo, kuris buvo stebimas 2012 metais Japonijoje, valdančioji partija, kuri valdžioje buvo virš 50 metų, prarado savo dominavimą.
Saulės užtemimas, sutampantis su pavasario lygiadieniu, savimi išreiškia įpatingos eigos reiškinį. Tai grėsmingas pranašiškas ženklas visam pasauliui. Jis būsimais metais tampa grandiozinių permainų simboliu visos žmonijos gyvenime. Žemiškieji įvykiai vystysis ten, kur Saulės užtemimas bus išreikštas maksimaliai.
Reikjavike saulės diskas bus uždengtas 97%, Dubline 92%, Osle 89%, Londone 84%, Briuselyje 83%,  Stokholme 82%, Paryžiuje 78%, Helsinkyje 78%, Berlyne 74%, Sankt-Peterburge 73%, Vilniuje 67%, Maskvoje 65%, Kijeve 52%.
Tokiu būdu, gaunasi, jog ateinantis užtemimas vienu ar kitu lygiu palies visų Europos valstybių sostines. Pagal analogiją su Japonija galima paspėlioti, kad Europos Sąjungos laukia nepaprasti laikai ir rimti išbandymai. Rusijos sostinė Maskva saulės užtemimo užkabinta žymiai mažesniu lygiu nei ES sostinė Briuselis.
Nors Kijevą mėnulio šešėlis dengia mažiau, nei kitas sostines, vis dėlto Ukrainos horoskope šie metai pažymėti dramatiškomis aplinkybėmis. Lėtoje progresijoje Kijevo link prieš 4 dienas iki užtemimo susikuria tikslus aspektas dalyvaujant Marsui, kas nurodo į prievartos veiksmus. Derinant su Saulės užtemimo įtaka šis aspektas sako apie įtemptus, permainas nešančius įvykius Ukrainoje. Šie įvykiai gali būti traktuojami kaip seno sugriovimas ir atsiradimas naujo.
Giliai simboliška, kad užtemimas vyksta dieną, kai Saulė įžengia į Avino ženklą, kurį valdo Plutonas. Šiais metais…baigiasi paskutinis, plutoniškas, žemiškosios žmonijos istorijos vystymosi periodas.Pasaulis stovi ant didingų permainų slenksčio.

Šestopalovas S. V. sirijus.com

[1] http://astrotarot.ru/statyi/content/12-astrologiya/176-polnoe-solnechnoe-zatmenie-20-marta-2015-goda

[2] http://astrology.grimuar.info/%F1%EE%EB%ED%E5%F7%ED%EE%E5-%E7%E0%F2%EC%E5%ED%E8%E5-20-%EC%E0%F0%F2%E0-2015-249.html

[3] http://www.astroacademy.spb.ru/prognozyi/prognozyi-ot-spbaa/zatmenie-20-marta-2015-g-shestopalov-sv.html

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.