0

Slidinėjimo trasos Neringoje – žvilgsnis į žiemišką Kuršių neriją

sausio 5, 2011 Pramogos

Ketinančius atvykti į Neringą raginame kartu su savimi pasiimti slides, rogutes ar snieglentes bei išbandyti slidinėjimo trasas Nidoje bei Juodkrantėje,  snieglentininkų kalnelį Nidoje Urbo kalno papėdėje.

Pažadame, kad emocijos, kurias patirsite slidinėdami lygumų slidėmis ar snieglentėmis, bus nepakartojamos. Mėgėjams skirtos trasos leis Jums pasigrožėti pačiais gražiausiais Kuršių nerijos kampeliais.

Informacija apie trasas:

Juodkrantės žalioji trasa (nuo kapinių) veda link Gintaro įlankos, suka į Dendrologinį taką, kur reto grožio ir aukščio šlaitas saugo nuo jūros vėjo. Pėsčiųjų taku slystant link jūros ir atgal Jūsų laukia smagios nuokalnės.

Trasos ilgis apie  3, 5 km, pėsčiųjų taku link jūros (pirmyn ir atgal) apie 2, 5 km.

Slidinėjimo trasa Juodkrantėje. Schema

Nidos raudonoji trasa prasideda nuo Neringos sporto mokyklos kylant šlaitu aukštyn, kur atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą ir marias. Nusileidimai nesudėtingi ir smagūs, kraštovaizdis įspūdingas: kalnapušių ir paprastosios pušies apsnigti miškai, marių tolumos, kopų masyvai. Bendras trasos ilgis apie 5 km.

Nidos raudonoji trasa. Schema

Nidos mėlynoji trasa prasideda nuo Nidos vidurinės mokyklos aikštyno, kur, pasukus į kairę, miško proskyna kyla šlaitu link jūros. Čia Jūsų laukia ilgos nuokalnės, įdomus reljefas.

Trasos ilgis apie 4 km.

Nidos melynoji trasa. Schema

Snieglentininkų kalnelis: Prieš 20 metų šioje vietoje veikė keltuvas, šiuo metu tai snieglentininkų mėgstama vieta. Link šio kalnelio veda kelias pro Nidos švyturį.
Kalno ilgis apie 100 m. Trasas prižiūri gamta, mėgėjai ir Neringos sporto mokykla.

neringa.lt

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.