6

Bioenergetika – magiškų galių įrankis

sausio 6, 2011 Alternatyvus mokslas

Bioenergetika -tai ekstrasensorinės savybės, kuriomis apdovanoti išskirtiniai žmonės. Pamatę piktą žmogų protingai suprantame, kad jo energetika pikta ir bloga, kad iš jo nereikia tikėtis nieko gero, kad iš jo galime sulaukti kažko blogo ir negatyvaus, ,,energetinio vampirizmo“ /energijos atėmimo/ ar ko nors panašaus. Na o geras žmogus spinduliuoja  gėrį dažnai,  būdamas savotišku akumuliatoriumi, atiduodančiu savo energiją kitiems.

2

Nors bioenergetikos sąvoka tvirtai įėjusi į mūsų buitį , tačiau ji  lieka iki galo nesuprantama. Kiekvienas kuris kartais žiuri televizorių papasakos mums kad kiekvieną iš mūsų gaubia kažkoks energetinis apvalkalas vadinamas aura. Paaiškins kad ji gali būti sveika ar ligota. Kiekvienas gyvas organizmas turi savo energetinį lauką, vadinamą aura, kurį galima nufotografuoti. Nuotraukose jį matome kaip spalvotą spinduliavimą.

Senovės rytų filosofų nuomone žmogus susideda ne vien iš fizinio-materialinio kūno. Jį gaubia kiti subtilūs kūnai kurių visuma sudaro bendrą energetinį lauką-aurą.

Kiriliano metodu atliktos nuotraukos

Pagrindiniai žmogaus kūnai yra :

Fizinis kūnas- matomas žmogaus kūnas jaučiamas jutimo organais.

Eterinis kūnas -subtilesnis , panašus į fizinį. Jis kartais vadinamas eteriniu kūnu -dvyniu nes išlaiko fizinio kūno formą.

Fizinis ir eteris kūnai turi bendrą energetinį lauką kuris šviečia violetiniai pilka spalva.

Astralinis kūnas yra sekantis už eterinio kūno – astralinis dar subtilesnis. Jis šviečia melsvai pilka spalva.

Jogai jį vadina ,,emociniu kūnu“. Astralinis kūnas gali keisti savo energetinį spinduliavimą priklausomai nuo žmogaus sveikatos būklės bei jo emocijų.

Mentalinis kūnas. Už astralinio yra pats subtiliausias kūnas – mentalinis. Jis spinduliuoja šviesią aurą kuri priklausomai nuo žmogaus minčių keičia spalvas. Blogos mintys pasireiškia tamsiais tonais o geros sukuria šviesius tonus.

Bendras žmogaus energetinis laukas išeina už fizinio-eterinio kūno ribų ir yra skirtino dydžio. Pas ekstrasensus jis turi didelius išmatavimus iki kelių dešimčių metrų. Radiostezistas su matavimo prietaisų ar net virgulės pagalba lengvai  nustato žmogaus bioenergetinį lauką.

Bioenergetiniai laukai gaubia ne tik žmogų. Jie yra pas visas gyvas būtybes, gaubia mineralus ir akmenis bei kitus negyvos gamtos objektus.

http://greenandjuicy.files.wordpress.com/2010/11/kirilian-photography.jpg?w=250&h=366Pirmi eksperimentinius tyrimus atliko 1930 metais rusų mokslininkai broliai Kirlianai. Jų darbų pasekmėje atrastas efektas buvo pavadintas Kirliano efektu plačiai naudojamu iki šių dienų. Efektas buvo atrastas fotografuojant žalio augalo lapą aukšto dažnumo elektromagnetiniame lauke. Nuotraukoje pasirodė lapo kontūrus supantis silpnas švytėjimas. Tokie švytintis kontūrai buvo užfiksuoti ir kitų biologinių objektų nuotraukose. Švytintys laukai buvo pavadinti bioenergetiniais laukais.

Dėl bioenergetinių laukų struktūros šiuo metu yra daug skirtingų pažiūrų ir hipotezių. Tačiau visi mokslininkai pripažįsta kad jie kokybiškai skiriasi nuo fizikoje žinomų elektromagnetinių, elektrostatinių, elektros jėgos reiškinių.

Išskirtinė bioenergetinių laukų savybė kad jie praeina visur ir niekas jų nesulaiko. Jokie ekranai nesulaiko jų: nei plieniniai, nei švininiai, nei vandeniniai, nei kvarciniai. Savotišku ekranu jiems gali būti tik mintis…

Atlikti eksperimentai  įrodė kad bioenergetinis laukas gina žmogų ir augalus nuo radiacijos.

Žmogui būtina pastoviai papildyti savo bioenergiją. Nemokantys savistoviai jos papildyti turi išmokti ją pasipildyti pasinaudodami Visatos nuostatomis ar priverstinai tampa energetiniu vampyru , atimančiu iš kitų energetiką.

Reikia atkreipti dėmesį į daiktų bioenergiją  kurioje svarbią rolę vaidina medžiagos, iš kurios pagamintas daiktas, žmogaus kuris gamino daiktą ar meno kūrinį perteikta energetiką. Įsigijus bet kokį daiktą, jo energetika bus teigiama ar neigiama, priklausomai nuo gerų ar blogų minčių, kurios lydėjo jums perduodamą daiktą. Joks daiktas savaime nėra blogas, nešantis savyje neigiamą – griaunančią energiją. Daiktas turi vienokią ar kitokią energetinę užkrovą, jausmus, mintis žmogaus kuris mums padovanojo, pardavė ar gamino daiktą.

Turime suprasti tai, kad viskas praktiškai priklauso nuo paties žmogaus, jo minčių, jo jausmų, jo nuostatos į save patį ir jį supančius. Bioenergija yra pas kiekvieną. Kiekvieną savo gyvenimo sekundę savo poelgiais darome poveikį mus supančiai aplinkai.

Čakros – energetikos įėjimo vartai

http://tantra.blog.siol.net/files/2007/06/00001-cakre.gifBioenergija reikalinga mūsų organizmui ir mes turime turime ją gauti maksimaliais kiekiais.

Tačiau energijos poreikiai mūsų organizmui yra nepastovūs. Priklausomai nuo išorės sąlygų, nuo atskirų organų ir viso organizmo poreikių ji gali šuoliškai kisti labai plačiame diapazone. Tai diktuoja būtinumą sukurti organizmo energetinį rezervą. Būtų galima galvoti kad kiekvienas mūsų organas, kiekviena ląstelė evoliucijos metu turėjo išvystyti savyje savybes maksimaliai sukaupti atsarginę energiją. Tačiau gamta šį uždavinį išsprendė kitaip. Kadangi bioenergija yra universali ir transportabili kaupti ją kiekviename organe netikslinga. Ji kaupiasi energetinuose centruose vadinamose čakromis. Žmogaus organizme yra 49 energetiniai centrai, iš kurių pagrindinius – 7 centrus – čakras matote piešinėlyje. Viršutinė jų dalis mentalinė, nugarinė: valios, o priekinė emocinė. Čakros – energetikos įėjimo vartai. Pagrindinės čakros skaičiuojamos nuo apačios į viršų.

1) Muladhara atsako už kaulus, sąnarius, stuburą. Išraiška: išgyvenimas, pagrindas, o tai mūsų visuomenėje susiję su materialine padėtimi.

2) Svadhistana atsako už tęstinumą, lytinius organus, potenciją. Išraiška: seksualumas, aistra, aktyvumas, kūrybingumas.

3) Manipura atsako už visų pilvo organų energetiką. Išraiška: jėga, valia, ryžtas (karjera).

4) Anachata atsako už širdies ir plaučių energetiką. Išraiška: jausmai (visi, t.y. ne tik meilė, geranoriškumas, nuoširdumas, užuojauta).

5) Višudcha atsako už gerklės organus ir sprando energetiką. Išraiška: komunikacija, sugebėjimas, noras bendrauti.

6) Adžna atsako už galvos, veido energetiką. Išraiška: logika, išmintis, intuicija.

7) Sahasrara atsako už ryšį su mūsų aukštesniuoju Aš. Taip pat už galvos, veido energetiką. Išraiška: Dieviškumas, Išmintis (sielai prieinama informacija).

http://opreker.files.wordpress.com/2008/07/spine_channels2.jpgPėdų energetika atsako už ryšį su materialiniu pasauliu (įsižeminimas duoda stabilumą, tiek fizinį, tiek emocinį tvirtumą). Delnų energetika lemia saviraišką.

Žmogaus bioenergetinis kūnas sudarytas iš plazmos, kuri sudaryta iš teigiamai ir neigiamai užkrautų dalelių. Savo forma jis primena kiaušinį, kuris gaubia žmogų ir turi ryškią ribą su supančia aplinka ..Priklausomai nuo plazmos tankio ją galima matyti ir net jausti. Isivaizduokite žmogų patalpintą kiaušinio formos erdvėje užpildytoje garais. Būtent toks yra bioenergetinio kūno moodelis .

Plazma bioenergetinio kūno viduje visą laiką juda – nuo odos paviršiaus ir atgal. Odos paviršiuje yra susidaręs 1-2 milimetrų storio ypač tankios plazmos sluoksnis vadinamas apsaugine energjja, apsaugojantis organizmą nuo kenksmingų poveikių.Žmogaus organizmo viduje specialiais kanalais, jungiančiais visus svarbausius organus, cirkuluoja kita plazmos rūšis, kuri susideda iš oro, vandens ir maisto medžiagų vadinama pagrindine energija. Organizme yra dar labai daug cirkuluojančių energijų, tačiau  minėtos dvi- pagrindinės.

Visi organizmo energetiniai kanalai susijungia į vieną pagrindinį mazginį centrą kuris randasi bambos srityje tarp inkstų.Ant žmnogaus kūno yra apie 360 kanalinių ir 280 nekanalinių energetinių – akupunktūrinių taškų  per kuriuos į organizmą patenka energetika. Akupunktūrinių taškųjungtys tarpusavyje ir tarp vidaus organų sudaro energetinius kanalus.

Žinoma kad senosios civilizacijos turėjo  geras žinias apie bioenergetiką, mokėjo ją tinkamai panaudoti ir papildyti. Tačiau tos  žinios palaipsniui buvo užmirštos. Visatoje, kurios dalimi yra žmogus, viskas turi tarpusavio ryšį.. Jei mes ko nors nežinome tai nereiškia, kad to nėra. Paprasčiausiai tai šiuo metu nesuprantama mūsų sąmonei. Mes turime būti atsakingi už visus savo veiksmus ir poelgius. Mes privalome būti geresni, neskleisti negatyvios energetikos. Žmogus turi suprasti, kad kiekvienas jo poelgis, kiekviena mintis, žodis turi savo pasekmes, kurios daro įtaką jo paties aplinkai.

Informacijos šaltiniai:

Jonas Jukonis „bioenergetika“,  whoyoucallingaskeptic.wordpress.com,lookatgame.com

Siūlome įdomią laidą rusų kalba apie žmogaus biolauką

Очевидное – Невероятное. Биополе Человека – 1-3

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Atsiliepimai (6)

 

 1. vaida parašė:

  As anksciau apie tai domejaus nes nesakysiu del ko bet domejaus.. 😀 pradejau normaliai gyventi studijuoti 😀 ir netycia man istyre vienas zmogus pries zmones sventeje mano bioenergetika! ir ka zmogus pasake kad as „is kosmoso“. Labai daug ka papasakojo apie mane.. manio bionergetika tokia didele kad net is pirmo karto sugadinau aparata to zmogaus 😀 aptemo ekranas ir teko is naujo ijunti… antra karta ir aptemo bet atsigavo po keliu sekundziu.. man liepe nesvaistyti sio talento ir padieti kitiems…
  bet nerandu jokiu informaciju kad butu pvz: spec mokytojai arba susitikimai…
  Siaip noreciau pasiklausyti specialistu…

  • stanislovas parašė:

   Jeigu ši tema domina mielai galėtume pabendrauti. Stiprus energetinis laukas yra dovana ir gali buti svarbus bei naudingas saves tobulinimui, aplinkos pažinimui ir t.t. Metodiku yra daug tad pasirinkti reikia pagal savo potraukį. Jeigu gyvenate ar mokotes Kaune galiu pasakyti kur ieškoti patarimu bei atlikti tam tikras praktikas.

   • Bronė parašė:

    Sveiki,
    Tikriausiai ateina laikas, kai tikiesi jog kažkur kažką radai. Dažnai tas temas paskaitinėju.
    Prašau patarimų energetinio lauko sustiprinimui. Kartais atrodo, kad jo visai nėra.
    Ačiū.

    • viršaitis parašė:

     Ačiū Bronei, kad rašote lietuviškomis raidėmis. Trumpai atsakydamas į klausimą galiu tik rekomenduoti imtis aktyvesnio gyvenimo būdo, suderintos mitybos bei dažnesnio santykio su natūralia gamta. Mūsų bioenergetika priklauso ir nuo mūsų minčių, teigiamos psichologinės būsenos bei kūno aktyvumo. Trumpai tariant, bioenergetika tik parodo, kiek mes esame gyvybingi. Už savo gyvybingumą atsakome mes patys. Šis klausimas per platus komentarų skiltyje. Siūlau šiais klausimais pasidomėti mūsų kurono forume http://baltai.lt/kurono_forumas/

 2. doremi parašė:

  pirmoji nuotrauka……tiksli jūsų raganos gyvenimo kopija
  žinote, tie visokie nelietuviški pavadinimai, pvz. čakros….varo mane į neviltį, atrodau sau tikra kvaiša, nesuprantu aš jų ir nenaudoju savo kalboje
  ar negalėtume lietuviškai kalbėtis?
  jei čakros- tai gal sakytume kanalai?na, čia tik man sunku gaudytis, atsiprašau

  • viršaitis parašė:

   Miela doremi, čakros yra sanskrito kalbos žodis, kurio terminas naudojamas visam pasaulyje. Teks išmokti tam tikrą terminiją, nes tai naudingiau, kadangi visose literatūrose rasite tuos terminus. O kas po jais slypi, čia jau kitas klausimas ir labai platus. Beje čakra yra energetinis centras, o ne kanalas. Kanalas irgi nelietuviškas žodis. Siūlau šiuos klausimus nagrinėti kurono forume.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.