6

Septyni magiški garsai

sausio 7, 2011 Dvasinis ugdymas, Gamta

„Visas judėjimas „eina“ kartu su Garsu. Kad ir koks judėjimas egzistuoja, egzistuoja ir garsas. Žmogaus ausis sugeba girdėti tik ribotą skaičių garsų vibracijų; nors aukščiau ir žemiau šių vibracijų, kurias registruoja ausis, egzistuoja daugialypės garso bangos, kurių niekas nesugeba išgirsti. Jūrų Žuvys leidžia tik joms būdingus garsus; skruzdės bendrauja tarpusavyje pasinaudodamos garsais, kurie yra negirdimi mūsų žmogiškam suvokimui.

Garso bangos, veikdamos vandenį, sukelia vandens judėjimą ir suslėgimą. Garso bangos, veikdamos orą, sukelia koncentrinį judėjimą. Atomai, besisukantys apie savo branduolių centrus, sukelia tam tikrus garsus, kurie yra negirdimi žmogui. Ugnis, Oras, Vanduo ir Žemė turi savo tam tikras garsines natas.

„Septyni (gamtos) garsai“: I-E-O-U-A-M-S, skamba visoje Kūrinijoje. Kiekviena gėlė, kiekvienas kalnas, upė turi savo specifinę natą, savo sintetinę natą. Bendras, Žemės Rutulio, visų garsų ansamblis išleidžia sintetinę natą neaprėpiamoje begalinės erdvės šerdyje. Kiekvienas pasaulis turi savo Raktinę Natą. Begalybės, visų Raktinių Natų, ansamblis suformuoja neapsakomą žvaigždėtų erdvių orkestrą; tai yra Sferų Muzika, apie kurią kalbėjo Pitagoras.

Fonetiškos kombinacijos, sukurtos pasitelkus išmintį, pagimdo Mantras. Taigi, Mantra yra išmintinga raidžių kombinacija, kur raidžių garsai apbūdina dvasinius, aiškiaregiškus ir taip pat fizinius efektus. Prieš tai, kai pasirodė visos Babelio Bokšto kalbos, egzistavo tik viena kalba, Auksinė kalba, visuotinė idioma. Ta kalba turi savo tobulą Kosminę Gramatiką. Tos, auksinės kalbos, raidės yra surašytos visoje Gamtoje. Tas, kas studijavo Šiauriečių runas ir Hebrajų, Kinų ir Tibetiečių simbolius, pasitelkdamas intuiciją, sugebės suvokti tą „Kosminę Kalbą“ su paslaptingomis raidėmis.

Egzistuoja Mantros kiekvienai Čakrai; su tokiomis Mantromis galima pabudinti okultines galias. Tuo pačiu būdu, egzistuoja didelis kiekis Mantrų išeiti su Astraliniu Kūnu ar valdyti ugnį, orą, vandenis ir žemę; egzistuoja ir kitos Mantros, kurių pagalba yra išvystomi gabumai apsiginti (nuo tamsos būtybių, kurios gyvena Prarajoje).“
– Samael Aun Weor, iš knygos „Logos, Mantra, Theurgy“

Pratimas

Prisiminkime, jog pradžioje buvo Žodis ir Žodis buvo iš Kūrėjo, Žodis buvo Kūrėjas.

Senovės laikais, septynios gamtos balsės skambėjo visame žmogaus organizme nuo galvos iki kojų ir dabar yra būtina atstatyti septynias balses mūsų nuostabioje organizmo arfoje, kad atgaivinti prarastas galias.

Garsas “I” priverčia vibruoti kankorėžinę ir hipofizinę liaukas; šios dvi mažos liaukos yra sujungtos plonu, ypatingai subtiliu kanalu ar kapiliaru (kuris jau yra išnykęs ‘lavonuose’).

Kankorėžinė liauka yra aukštesnėje didžiųjų smegenų dalyje, o hipofizinė liauka yra kaverniniame rezginyje, tarp antakių.

Kiekviena iš šių mažų liaukų turi savo Gyvybinę aurą ir kai šios dvi auros susijungia, išsivysto erdvės/kosmoso pojūtis ir mes pradedame matyti virš visko.

Garsas “E” priverčia vibruoti skydliaukę, kuri išskiria biologinį jodą.
Ši liauka yra gerklėje ir joje slypi Magiško Girdėjimo čakra.

Garsas “O” priverčia vibruoti širdies čakrą (Intuicijos centras ir visokios galios keliauti Astralinėje, Džinų būsenoje).

Garsas “U” priverčia vibruoti Saulės rezginį, kuris yra bambos srityje. Saulės rezginys yra Telepatinis Centras ir  Emocinės Didžiosios Smegenys.

Garsas “A” priverčia vibruoti plaučių čakras, kurios leidžia mums prisiminti mūsų praeitus gyvenimus (Plaučių čakra yra susijusi su Užkrūčio liauka, kuri yra tarp plaučių).

Garsas “M” priverčia vibruoti Ens Seminis (1), gyvybės vandenys, Slaptos Filosofijos Merkurijų(2).

Garsas “S” yra malonus ir švelnus šnypštimas, kuris priverčia vibruoti ugnį esančią mumyse.

Sėdėdami patogiame fotelyje, mes turime artikuliuoti I. E. O. U. A. M. S. skleisdami kiekvienos iš septynių raidžių garsą nuo galvos iki kojų.

Svarbu yra įkvėpti, o tada iškvėpti orą kartu tariant prailgintą  garsą tol, kol baigsis iškvėpimas.

Šis pratimas turi būti daromas kiekvieną dieną, jog būtų galima išugdyti vidines magiškas galias.

Išnašos:

1.Ens Seminis (Lotyniškas žodis) Jo tiesioginė reikšmė yra “sėklos esybė” (arba kitais žodžiais sakant – šventa sėkla; ir vyrų, ir moterų seksualinė energija). Terminas naudotas alchemiko Paracelsus.

2. Šis terminas turi daug reikšmių. „Merkurijus yra Buda, Džinas arba Kūrėjas, kurio vieta yra tarp Saulės ir Mėnulio. Jis yra amžinasis Išminties Saulės partneris. Graikų mitologijoje Merkurijus vaizduojamas išskleistais sparnais. Taip norima išreikšti jo pagalbą Saulei dangiškame jos kelyje. Merkurijui buvo suteiktas Pasiuntinio ir Saulės Vilko vardas: Solaris Luminis Particeps. „Jis buvo sielų šeimininkas ir jų iškvietėjas, kabiras ir hierofantas“. Vergilijus Merkurijų vaizduoja laikantį Kaducėjų arba lazdą, kurią yra apsivijusios dvi gyvatės. Tokiu būdu jis naujam gyvenimui pažadina tas nelaimingas sielas, kurios buvo nublokštos į graikų klasikos orką, krikščionių limbą – Tum Virgam Capit, Hac Animas Ille Evocat Orco -, kad šios būtų pašauktos į dangaus kariuomenę.“ – iš knygos „The Doomed Aryan Race“
a. Merkurijus (Hermis) yra Kūrėjas. Jis yra saulės partneris, greičiausias iš kūrėjų. Jis išskleidžia spinduliuojančius ugnies sparnus, taip savo amžinojoje eigoje išreikšdamas pagalbą Kristui-Saulei. Graikų mitologijoje simbolizuojamas kiškius medžiojančiais arba dangiškuosius galvijus saugančiais šunimis, kurie geria iš labai tyrų okultinės išminties šaltinių. Štai kodėl jis yra žinomas kaip Hermis-Anubis, geradėjas arba Agatodaimonas. Imperatorius Julianas, tarpininkaujant Merkurijui, kiekvieną naktį meldė okultinę Saulę (Kristų)…
b. Alchemijoje jis yra „sėklos metališkoji siela“ (sėkla reiškia tiek vyrų, tiek ir moterų seksualinę energiją). Jis – visų metalų sėkla, alchemijos Dvasia. „Neabejotinai Išmintingųjų Merkurijus turi būti apvaisintas Sieros, kitais žodžiais sakant, Ugnies.“ – iš knygos „The Pistis Sophia Unveiled“
„Senovės gyventojai garbino javus, kviečius ir ryžius, nes jais simbolizuojama šventa sėkla. Majai ir nahuatliai javais simbolizavo Išmintingųjų Merkurijų. Vidurinieji Rytai ir Europa matė palaimintą sėklą kviečiuose. Kinija, Japonija ir Indija šventą sėklą matė ryžiuose.“ – iš knygos „The Pistis Sophia Unveiled“
„Merkurijaus sparnai pakelia mus iki Kūrėjų pasaulio“.
Merkurijaus tipai:
„Pirma, egzistuoja grubus Merkurijus, kuris reiškia Exiohehari ar šventą sėklą.
Antra, egzistuoja metališkoji sėklos siela, kuri yra seksualinio libido (sėklos) transmutacijos rezultatas. Taigi metališkoji siela yra kūrybinė energija, kuri kyla stuburo gangliškaisiais kanalais į smegenis.
Trečiasis Merkurijus yra pats iškiliausias. Tai yra Merkurijus, apvaisintas Sieros. Alchemijoje Siera yra šventoji ugnis.“ – iš paskaitos „Archeus“

Pagal gnosis.lt, Ištrauka iš knygos „Esoteric Treatise of Hermetic Astrology“, pagal Samael Aun Weor

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Atsiliepimai (6)

 

 1. N sako:

  Balsėmis „M“ ir „S“ garsai pavadinti ne šiaip sau, o todėl kad gnosticizme jie priskiriami balsėms, nors to ir nepripažįsta dabartiniai gramatikai.

  • viršaitis sako:

   Matyt Sorcerer jūs esat gnostikas, kiek pamenu iš senesnių laikų :) Straipsnis įdomus keliais aspektais, lyginimui su OM garsų virpesiais ir judėjų misticizmu. Bet balsėmis lietuvių kalboje vadinami garsai, kurie yra atviro tipo ir su virpesiais turbūt būtų nelabai teisinga lyginti. Tad lietuviško teksto vertime turi likti žodis garsas, o ne balsės, taip neklaidinamas skaitytojas. Ir gramatika čia nieko bendro neturi.

 2. jurgis sako:

  „priverčia vibruoti Saulės rezginį, kuris yra bambos srityje“

  tai kurį vistik garsas „U“ priverčia vibruoti? saulės rezginį ar bambos centrą?

 3. prusas sako:

  Įdomu kokios balsės yra -M- ir -S-.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.