0

Palangos Birutės parke prieš Kalėdas apsigyveno Girinis

gruodžio 19, 2015 Kultūra, PARKAI, Pramogos, Šventės

Lankytojų pamėgtas Palangos Birutės parkas, kaip ir kasmet, prieš šv. Kalėdas dabinasi šventiniais akcentais. Šiemet jie džiugina ne tik parko lankytojus – vaikus bei jų tėvus, bet ir sparnuočius.

Gruodžio pradžioje mažiesiems lankytojams duris atvėrė šventinėmis lemputėmis padabintas Kalėdų senio namukas – vaikų mylimiausias Kalėdų personažas apsigyveno prie pagrindinio įėjimo į parką esančiame Sodininko namelyje.

DMN inf.

DMN inf.

Šiais metais vaikai, apsilankę Kalėdų senio namuose, gali ne tik pamatyti jo daiktus bei drabužius, bet ir kartais susitikti patį namelio šeimininką ar už lango išvysti po parką bevaikštančius Kalėdų senio ėriukus.

Kalėdų senio namuko durys atviros kiekvieną savaitgalį iki Kalėdų nuo 14 val. iki 16 val. Čia visą šventinį laikotarpį veikia kalėdinių darbų paroda „Vienos kojinės istorija“.

Įsikūrė Girinis

Šią savaitę Birutės parko darbuotojai lankytojus pradžiugino dar viena šventine dekoracija – prie parko administracijos pastato „apsigyveno“ Girinis, o kad jam nebūtų nuobodu, greta įkurdinta ir mergaitė su rogėmis, einanti į mišką ieškoti šventei tinkamos eglutės.

„Kiekvienais metais parką papuošiame žaismingomis kompozicijomis – norisi, kad prieš šventes čia atsirastų žiemiškų, kalėdinių akcentų. Parko lankytojams tai labai patinka – šeimos ne tik grožisi kompozicijomis, bet ir noriai fotografuojasi prie jų“, – sakė kompozicijų kūrėja, floristė Daiva Galdikienė.

Girinį šiemet įkurdinti parke ji nusprendė ne atsitiktinai – šis personažas daugeliui primena vaikystėje pamėgtą animacinį filmuką „Naujametinė pasaka“. Tai pasaka apie Girinį, kuris saugojo mišką nuo triukšmo bei mašinų ūžimo, o taip pat ir apie mažą mergaitę, einančią į mišką eglutės.

Šiųmetę žaismingą kompoziciją D. Galdikienei sukurti padėjo ir parko darbuotojai Remigijus Aleksandras bei Ričardas Kairys.

GALERIJA

Palangos Birutės parke prieš Kalėdas apsigyveno GirinisPalangos Birutės parke prieš Kalėdas apsigyveno Girinis
Palangos Birutės parke prieš Kalėdas apsigyveno GirinisPalangos Birutės parke prieš Kalėdas apsigyveno Girinis

Vaišės sparnuočiams

Pasirūpinta ir sparnuočiais – specialiai jiems greta kompozicijos augančių eglių šakos padabintos šventiškai papuoštais lašinių griežinėliais.

„Tiesiog pamačiau zylę, ji cypavo. Tuomet nusprendžiau, kad tikriausiai paukštis yra alkanas, ir nutariau, jog reikia ir sparnuočiams surengti vaišes“, – šypsojosi D. Galdikienė.

Kviečia oranžerija

O pasigrožėję žaismingomis žiemiškomis kompozicijomis, parko lankytojai kviečiami užsukti į čia pat, parko administracijos patalpose esančią oranžeriją – kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 17 val. čia galima nemokamai pasigrožėti maždaug 300 rūšių egzotinių augalų.

m.klaipeda.diena.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.