0

„Negalite nuvertinti Lietuvos. Niekada. Jie privers greitai už tai sumokėti.“

rugpjūčio 8, 2016 Sportas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė savo žaidimu rengiantis Rio žaidynėms įpūtė didelės viltiems ne tik mūsų šalies sirgaliams, bet ir sukėlė pagarbą amerikiečiams. Šį kartą mūsų rinktinę išaukštino Djuko universiteto oficialus puslapis.

Mantas Kalnietis. l.rytas.lt foto

Mantas Kalnietis. l.rytas.lt foto

Čia teigiama, kad Lietuva gali mesti iššūkį JAV, nes žaidžia geriausią krepšinį pasaulyje. Pateikiame visą amerikiečių tekstą: Kai kalbame apie tarptautinį krepšinį, visi gerbiame Ispaniją ir Prancūziją, mylime nuostabią Argentiną. Matome augančią Australijos ir Kanados jėgą. Bet mūsų širdys yra su Lietuva. Nėra kitos tokios komandos visame pasaulyje, kuria galima taip žavėtis. Taip yra dėl dviejų paprastų priežasčių: pirmiausiai jie žaidžia teisingą krepšinį ir antra – jie brangina šį žaidimą.
Mes velniškai gerbiame Lietuvos krepšinį ir jūs turėtumėte daryti tą patį, nes jie gali įveikti bet ką. Net ir JAV. Ir Lietuva turi beveik tiek pat žmonių, kiek Naujasis Džersis. Lietuviai kartu visada žaidžiai puikiai.
Šalia JAV, Lietuvos krepšinis yra geriausias pasaulyje. Šiais metas lietuviai turi tris NBA žaidėjus, tarp kurių ir Arvydo Sabonio sūnus Domantas, kuris tapo „Oklahoma City Thunder“ nariu. Kiti du žaidėjai – Jonas Valančiūnas ir Mindaugas Kuzminskas. Čia nebus Lino Kleizos, Dariaus Songailos, Šarūno Jasikevičiaus, Donato Motiejūno, Martyno Pociaus – vyrukų, kuriuos mes pažįstame. Bet Lietuva ir vėl bus galinga.
Jų aukštaūgiai yra įvairiapusiški, o Mantas Kalnietis ir Renaldas Seibutis gali žengti koja kojon su bet kokiais varžovais. Tačiau jų gynėjų ir lengvųjų kraštų linija gali turėti problemų, ypač prieš stipresnius varžovus.
Bet niekada nepamirškite – negalite nuvertinti Lietuvos. Niekada. Jie privers greitai už tai sumokėti.

sportas.lrytas.lt

© 2016, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.