0

Vilnius pateko į pasaulinį „Uber“ keliautojų penketuką

sausio 13, 2017 Sostinė Vilnius

Vilnius – viena sparčiausiai populiarėjusių kelionės vietų tarp „Uber“ keleivių visame pasaulyje. Sostinė penketuke puikuojasi kartu su pietine pakrante Jungtinėje Karalystėje, Porto Alegre Brazilijoje, Aleksandrija Egipte ir Kolombu Šri Lankoje. Vilnius šiame sąraše – ketvirtas.

uber-automobilis-vilniuje
Remiantis „Uber“ duomenimis, 2016 metais sostinę aplankė keliautojai net iš 74 valstybių. Daugiausia Vilniaus svečių, naudojusių „Uber“ programėlę, atvyko iš Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Baltarusijos, Rusijos ir Prancūzijos.

„Džiaugiamės, kad padedame žmonėms iš viso pasaulio atrasti Lietuvos sostinę. Vos atsidūręs „Uber” žemėlapyje, Vilnius sparčiai išpopuliarėjo tarp programėlės naudotojų globaliu mastu,“ – sako Ennas Metsaras, „Uber“ vadovas Baltijos šalyse.

Jo teigimu, „Uber” atveria visiškai naujų galimybių keliauti bei pažinti miestus, ir žmonės tuo aktyviai naudojasi. „Nesvarbu, ar keliauji savo, ar visiškai nepažįstamame mieste, gali būti tikras, kad kelionės tikslą pasieksi saugiai, tiesiausiu keliu ir už prieinamą kainą, kurią matysi dar prieš įsėsdamas į automobilį. Tereikia bakstelti vos kelis mygtukus „Uber“ programėlėje,“ – sako E.Metsaras.

2016 m. sparčiausiai populiarėjusių kelionės vietų penketukas sudarytas remiantis „Uber“ keleivių iš dvidešimties didžiųjų pasaulio miestų duomenimis. Šiuo metu „Uber“ programėle galima naudotis daugiau nei 460-yje miestų daugiau nei 70-yje šalių.

www.15min.lt
Šaltinis: Pranešimas spaudai

© 2017, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.