0

Sulaikytas dopingo platinimu įtariamas sunkiosios atletikos treneris B. Vyšniauskas

balandžio 27, 2018 Sportas

Lietuvos sunkiosios atletikos federaciją gali sudrebinti naujas skandalas. Kaip skelbia respublika.lt, policininkai sulaikė ir į areštinę uždarė šios sporto šakos patriarchu vadinamą šalies nacionalinės rinktinės vyriausiąjį trenerį, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentą Bronislavą Vyšniauską. Jis įtariamas dopingo medžiagų platinimu.

Bronislovas Vyšniauskas. A.Ufarto / BFL nuotr.

Bronislovas Vyšniauskas. A.Ufarto / BFL nuotr.

Ankstų ketvirtadienio rytą Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai surengė operaciją, kurios taikiniu tapo puikiai ne tik sporto pasaulyje žinomi Bronislavas ir Ramūnas Vyšniauskai. 70-metis B. Vyšniauskas sulaikytas savo nuosavame name Kretingoje. Jo sūnus – uostamiestyje. Abu juos pareigūnai pristatė į Klaipėdos apskrities VPK. Po kelias valandas trukusios apklausos R. Vyšniauskas paleistas į namus. B. Vyšniauskas dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.

http://www.diena.lt/sites/default/files/styles/940x000/public/Vilniausdiena/Vartotoju%20zona/lukas.s/img731206_0.jpg?itok=dk27ohvs&rand=1654229.0614269252

R. Vyšniauskas. A.Ufarto / BFL nuotr.

„Vakaro žinių“ duomenimis, būtent B. Vyšniauskas ir yra pagrindinis teisėsaugininkų taikinys. Kratos atliktos ne tik abiejų Vyšniauskų namuose, bet ir pas jų artimuosius. B. Vyšniausko atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo tam tikromis Lietuvos Respublikos dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Už šį nusikaltimą gresia ne tik bauda arba areštas, bet ir laisvės atėmimas iki ketverių metų.

© 2018, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.