0

APIE ATEINANČIUS 2019 METUS – SVEIKINIMAI TIKRIEMS TAUTIEČIAMS

gruodžio 31, 2018 Šventės, tradicijos ir papročiai

Sveikinant tautą išgyvenusiems tarpijas (taip senovėje vadindavo tamsiąsias penkias dienas), neprošal priminti kad mūsų protėviai nėra kiniečiai ar kiti azijiečiai, anglai ir kitos tautos. Ačiū visiems, kurie dar kalba lietuviškai, vietoj OK (angl. oll correctly) pasakantys GERAI, vietoje SORIUKAS (angl. sorry) ,primena soras, pasakantys ATSIPRAŠAU, vietoj visų kitų parazitinių svetimybių aiškiai suvokiantys savo lietuviškus žodžius. 2019-Danieliaus-metai

Stebina „lietuviška žiniasklaida“, net ir nacionalinis transliuotojas LRT, kuris skelbia mūsų tautai apie kažkokius KIAULĖS METUS, kuriuos paskelbė keli žemo išsilavinimo astrologai, pamiršę, kad Lietuva senai ne tarybų sąjunga ir pas mus kitaip nei Rusijoje, kiaulės senai paskelbtos neaugintinos ir pavojingos dėl maro, jos nėra kaip kiniečiams laiko skaičiavimo svetimas mums totemas. Dar keisčiau, o gal kvailiau, kai lietuviai bandys švęsti kiaulės metus, kai patys kiniečiai juos pasitiks tik vasario mėn.

Lietuvoje laiką skaičiavo kaip ir viena iš seniausių pasaulyje Arijų tautų, todėl mokslininkai taip daug bendro randa lietuvių mitologijoje indoiranėnų įtakos mūsų lietuvių mitams ir senajai religijai. Arijai mūsų Visatos ilgąjį laiką skaičiavo pagal tuomet žinomą paskutinę septintą Saturno (romėniškai) planetą, kuri apsisukdavo aplink Saulę per 32 metus ir turi tiek pat 32 vadinamų totemų-vedlių į Dangų. Šiais ateinančiais aštuonioliktais iš eilės Saturno, lietuviškai vadintu Sėlija metais mes pasitiksime DANIELIAUS metus tik pavasarį kovo 21d., per lygiadienį. Iki to laiko dar karaliaus Ežio metai. Norintys sužinoti kieno metai ateis, pateikiam metus, kuriais gimę nuo kovo 21d. iki kitų metų kovo 21d. yra gimę DANIELIAUS metais.

Aštuonioliktieji  metai pagal Saturno ciklą DANIELIAUS metais (nemaišyti su 2019)
Spalva violetinė 1923; 1955; 1987; 2019.

Kokie jie bus, paskelbsime pavasarį, kad neįžeistume Ežio vedlio, kuris dar gali parodyti savo dyglius. Taip, kad sveikiname įveikus tarpijas, kai 360 dienų pasibaigia ir turėtų ratas užsidaryti, bet po pasaulio katastrofos atsiradusioms penkioms tamsioms dienoms, prailginusioms iki 365 dienų, visas pasaulio blogis susitraukia į taip vadinamą KELMĄ, Latvijoj ir kai kur Lietuvoje vadinamą BLUKĮ. Žmonės, persirengę tamsos juodomis ir gauruotomis būtybėmis jį tampydavo po kaimus, kad surinktų visą blogį. Po to gale kaimo jį sudegindavo. Plačiau apie Blukį čia.

Sudeginti reikšmė yra išlaisvinti, kaip mite išlaisvinti įkalintą Saulę, taip žmogus savyje turi išlaisvinti šviesųjį savo pradą – šviesiakūnį, savo tikrą sielą, atveriant meilės ir užuojautos jausmus gyvybei.

SUDEGINKIME MUS UŽVALDŽIUSIUS TAMSOS KERUS – PUIKYBĘ, DVASINĮ MATERIALIZMĄ, JAUSMINĮ ŠALTUMĄ, MENTALIZMĄ, GOBŠUMĄ, SKUPUMĄ, ATŠIAURUMĄ, KARINGUMĄ.

Pakilkime šviesos link. Visatoje tik MEILĖS spinduliai išlaisvina įkalintą tikrąjį AŠ. Apkabinkime tuos, kurie taip senai šito jausmo nepatyrė, atleiskime SAU ir kitiems, priartėkime prie tikro atgimimo, taikos, dvasinės ramybės ir TAUTOS vienybės Meile artimam. TE NELIEKA VIENIŠŲ ŠIRDŽIŲ, MOTINŲ SKAUSMO IR PLIKŲ KELMŲ.

SVEIKINAM SU 2019 METAIS BALTŲ AINIŲ TAUTA.

© 2018 – 2019, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.