0

Baltiškas prigimtinių galių vystymo užsiėmimas „Kūnovara“ Kaune

kovo 6, 2020 Baltų mokyklos, Sveika gyvensena

Kovo 7 d. 16 val. Kaune, adresu P. Kalpoko g. 1-26 Rytų kultūros studijoje “Wudang Tao“(žemėlapis) susitikimas su etnopsichologu Liutauru Baltuoju. Kviečiame į baltiškąjį prigimtinių galių vystymo įvadinį užsiėmimą „Kūnovara“.

L.B 2017-08-01 at 13.51.13

Turbūt dar ne kiekvienam teko girdėti žodį „Kūnovara“. Tai – lietuviška pasaulėžiūra paremta sąmoningos sveikos gyvensenos fizinių ir kvėpavimo pratimų sintezė, sužadinanti žmogaus gyvybingumą bei suderinanti kūną, jausmus ir mintis. Tai energijos soties vystymo savyje metodas, galintis keisti žmogaus fizinę ir dvasinę būsenas, siekiant sveikatos ir minčių dermės per jausmų lauką.

web1024x768_bestfit-51

Kūnovara apima ne vieną discipliną, bei gali būti įžanga į tolesnį dvasinį kelią ir baltų pasaulėžiūros gilinimąsi. Užsiėmimų metu didelis dėmesys skiriamas lietuvių kalbos žodžiams, pagerinantis kūno, aplinkos bei jų sąveikos procesų supratimą.

Kūnovara tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Galimi įvairaus stiprumo atlikimo būdai.

Renginio užsiėmimo kaina: 10 €
(reguliarių užsiėmimų diena ir laikas bus nuspręsti susidarius grupei ir pasikonsultavus su mokytoju) Abonementas mėnesiui yra mažesne kaina.

Aprangą turėti nevaržančią judesių, geriausia lininę, medvilninę ar kitą natūralios medžiagos, sintetinė trukdo pasiekti energijos soties.

Organizatorių informacija

© 2020, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.