0

09.20 Kaune baltiško prigimtinių galių vystymo mokymai „Kūnovara“ ir paskaita

rugsėjo 15, 2020 Baltų mokyklos, Sveika gyvensena

Mokymai su etnopsichologu Liutauru Baltuoju, baltiškos DARNOS mokyklos mokytoju. Numatyti praktiniai mokymai „Kūnovara“ ir paskaita „Lietuvio jausmų ir jausenos būviai Darnos mokyme“ arba kaip pasiekti meilės sau ir Dievui pusiausvyrą. Darnos mokymo epistemologija.

patalpa-sale-DARNOS-mokymui-kaune

LAIKAS: Rugsėjo 20 d. KŪNOVARA nuo 10:30 vyks dvi valandas (atvykti 15 min. anksčiau) ir paskaita nuo 14 val. numatyta porai valandų ir diskusija iki 18 val.

ADRESAS: Kaune, Kurpių g. 25  Senamiesčio studijos patalpose https://www.facebook.com/senamiesciostudija.kaunas (žemėlapis) Prie pat pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė (Žr. nuotrauką Aikštelė). Savaitgalį stovėjimas be mokesčio.

REGISTRACIJA:  Į KŪNOVARĄ arba atskirai į paskaitą 8 (618) 89 241

Aikštelė

Stovėjimo aikštelė

Turbūt dar ne kiekvienam teko girdėti žodį „Kūnovara“. Tai – lietuviška pasaulėžiūra paremta sąmoningos sveikos gyvensenos fizinių ir kvėpavimo pratimų sintezė, sužadinanti žmogaus gyvybingumą bei suderinanti kūną, jausmus ir mintis. Tai energijos soties vystymo savyje metodas, galintis keisti žmogaus fizinę ir dvasinę būsenas, siekiant sveikatos ir minčių dermės per jausmų lauką.

web.DSC03732

Kūnovara apima ne vieną discipliną, bei gali būti įžanga į tolesnį dvasinį kelią ir baltų pasaulėžiūros gilinimąsi. Užsiėmimų metu didelis dėmesys skiriamas lietuvių kalbos žodžiams, pagerinantis kūno, aplinkos bei jų sąveikos procesų supratimą.

Kūnovara tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Galimi įvairaus stiprumo atlikimo būdai.

Viso renginio mokymo kaina: 10 €, tik kūnovaros arba tik paskaitos 5 eu. Atsiskaitymas vietoje.
(Numatomų pastovių užsiėmimų diena ir laikas bus nuspręsti susidarius grupei ir sutarus  su mokytoju ir bendruomene) Abonementas mėnesiui numatytas mažesne kaina.

Aprangą turėti nevaržančią judesių, geriausia lininę, medvilninę ar kitą natūralios medžiagos, sintetinė trukdo pasiekti energijos soties.

Organizatorių informacija

© 2020, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.