0

2012 -ieji pagal Palmirą Kelertienę

gruodžio 30, 2011 Astrologija

Dažniausiai metams einant į pabaigą, norisi tikėti, kad kiti metai bus geresni, nei buvo. Prieš Naujus metus žmonės sukaupia visą viltį ir svajones, ant lapuko susirašo svarbiausius darbus, kuriuos norėtų nuveikti kitąmet, ir nevalingai džiaugiasi, kad visos praėjusių metų negandos lieka praeityje. Naujieji metai – tai tarsi baltas popieriaus lapas, kurį atsivertei ir gali pradėti rašyti naują istoriją.

Garsiausia Lietuvos astrologė Palmira Kelertienė pasidalijo su Balsas.lt skaitytojais prognozėmis apie artėjančius metus, kurios galimai padės priimti vienus ar kitus sprendimus, turėsiančius įtakos naujiems „pradėjimams“.

Pataria išsižadėti rizikos

Planetų išsidėstymas žada finansiškai prastus metus, todėl patariama neinvestuoti į abejotinus ir rizikingus dalykus, pavyzdžiui, akcijas ar bankus, su finansais ar maisto pramone susijusį verslą. Nebent vertėtų rinktis investavimą į stabilius dalykus – nekilnojamą turtą, žemę, auksą, akmenis.

„Dideli norai, didelis apetitas baigsis dar didesniais nuostoliais, galutinis rezultatas bus blogesnis nei išeitinė pozicija, todėl atsargumas, apdairumas ir saikas finansiniuose dalykuose yra sveikintini, nevertėtų puoselėti vilčių stebuklingai praturtėti, o geriau žiūrėti, kaip išsaugoti tai, kas jau sukaupta“, – tikino P. Kelertienė.

Astrologė sakė, kad ypač Lietuvai šie metai bus finansiškai nestabilūs ir problematiški, o visų nuotaikos priklausys nuo pinigų. Anot jos, neteisingas posakis, kad ne piniguose laimė.

„Tos pačios planetos, kurios susijusios su laime, yra susijusios ir su pinigais, pavyzdžiui, Venera astrologijoje yra vadinama mažąja laime ir reiškia pinigus ir meilę, o Jupiteris – didžiąja laime, ir reiškia didelius pinigus, autoritetą ir valdžią, todėl nereikia veidmainiauti ir, kad tos laimės būtų daugiau, reikia elgtis apdairiai ir atsargiai“.

Meilei ir sąžiningam darbui kliūčių nekils

Astrologė pažymėjo, kad norintiems išsilaikyti problemų nebus, be to, sumažės nedarbas, bus lengviau rasti darbo vietą. „Baltas mėnulis jaučio ženkle padės tiems, kas nori dirbti savo darbą ir užsidirbti, bet tik tiems, kurie nori gauti pinigų už darbą, o ne gudrybes ar spekuliacijas“, – tikino ji.

Kitąmet nuo kovo iki spalio mėnesio palankus metas gydytis, stiprinti sveikatą, atgauti jėgas. Taip pat geras laikas kūrybinių profesijų atstovams, tinkamas metas įsimylėti, bet apie santuoką vertėtų pradėti galvoti tik spalio mėnesį. „Nors laikas ir šaltas, bet tas šaltis greitai užsimiršta ir lieka labai daug šilumos santykiuose“, – paaiškino P. Kelertienė.

Astrologė prasitarė ir apie dar vieną nemalonų efektą kitąmet – piniginės lieknės, o štai žmonės storės. „Gali kilti rūpesčių su endokrinine sistema, gali tapti jautri skydliaukė, kilti medžiagų apykaitos sutrikimų, todėl greičiau kaupsis antsvoris. Tie, kurie linkę pilnėti, turėtų būti ypač atsargūs ir verčiau laikytųsi dietos gerą pusmetį“, – rekomendavo astrologė.

Pasaulio pabaiga bus atšaukta

Kadangi 2012 metai apipinti nelabai optimistiškomis prognozėmis apie pasaulio pabaigą, Balsas.lt teiravosi astrologės, ar iš tiesų tos pabaigos sulauksime. „Verslo projektas „Pasaulio pabaiga 2012″ buvo be galo sėkmingas, buvo nemažai užsidirbta, apie 10-15 metų žmonėms pumpavo smegenis, daug knygų šia tema išleista, daug televizijos laidų, įsivaizduokite, kiek pinigų sukaupė šio projeto akcininkai. Manau, kad jie atidės pasaulio pabaigą dėl to, kad reikia suspėti pasinaudoti sukauptu turtu“, – skeptiškai komentavo P. Kelertienė.

Paklausta, ką galėtų rekomenduoti Naujųjų metų sutikimo nakčiai, astrologė papasakojo apie Karališkąjį laipsnį, kuriame saulė būna Naujųjų metų naktį. Pasak jos, iš viso zodiakas yra dalinamas į 12 zodiako ženklų ir 360 laipsnių, visi dvylika ženklų turi savo charakteristikas ir visi laipsniai analogiškai turi savo. Karališkųjų laipsnių iš viso yra septyni ir jie pasižymi fenomenaliais požymiais – yra išskirtiniai ir nepaprasti.

„Gana dažnai naujieji metai išpuola, kai būna palanki saulės padėtis. Šiemet saulė į Karališkąjį laipsnį įeina trečią valandą nakties ir tai bus ypatingos sėkmės laikas. Karališkasis laipsnis yra stebuklingas, magiškas, todėl ir palinkėjimai tuo metu bus magiški, sugalvoti norai pildysis. Todėl norintys stebuklų, gražių santykių su kažkuo konkrečiu, turėtų palaukti iki trijų nakties“, – rekomendavo P. Kelertienė.

pagal balsas.lt

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.