0

2012-ųjų horoskopas pramogai visiems ženklams

gruodžio 29, 2011 Astrologija

Avinas
Džiaugsmas, švelnumas, meilė – tokių gėrybių 2012 metais horoskopas žada Avinams. Puikios perspektyvos, ypač jei ir patys stengsitės elgtis tinkamai – gaudysite kiekvieną akimirką, kurią Jums dovanoja gyvenimas! Svarbiausia ateinančiais metais – jaustis laimingiems! Gyvenkite čia ir dabar, pernelyg nesirūpinkite dėl savo ateities. Be abejo, dėl tokio palankaus dangaus šviesulių išsidėstymo Avinai kitąmet bus netgi per daug pakilios nuotaikos. Avinų laukia sėkmė pirmiausia finansų ir sveikatos srityje.

Tačiau metai nepalankūs palikimo klausimams spręsti, nepavyks ir mėginimai tapti sėkmingais politikais. Galimi smulkūs nesklandumai ar įtampa mokesčių sferoje.

Jupiteris, užimantis labai palankią poziciją, žada Avinams puikią savijautą. Netgi ligoti Avinai Drakono metais tarsi atgims iš naujo. O Neptūnas savo ruožtu pasirūpins, kad labai pagerėtų Avinų finansinė padėtis. Geras laikas įsitvirtinti naujame darbe, nors tam gali prireikti persikvalifikuoti. O kurti savo verslą galite tik iš savų lėšų.

Meskite šalin tuščias svajones ir koncentruokitės ties realiomis galimybėmis. Sėkmė lydės rimtus, praktiškai ir žemiškai mąstančius Avinus. Beje, 2012-aisiais gali būti pokyčių ir asmeniniame Avinų gyvenime.

Jautis

2012 metai Jaučius perspėja, kad gresia labai ryškūs nuomonių susikirtimai su artimiausiais žmonėmis, ryšiai gali netgi visai nutrūkti. Stenkitės neįsivelti į jokius teisminius ginčus. Gali iš esmės keistis visi perspektyviniai planai.

Ateinantys Drakono metai Jaučiams labai veiklūs: jiems suteikiama galimybė pradėti savo verslą, įgyvendinti senus planus, užsiimti naujo gerai apmokamo ir įdomaus darbo paieškomis ar, galiausiai, pradėti naujas studijas.Sausis ir vasaris – pats sėkmingiausias metas visoms drąsioms Jaučių iniciatyvoms, tik svarbu veikti aktyviai ir pasitikėti savo jėgomis. Kovą galimi nedideli finansiniai nesklandumai. Tuo metu ypač svarbu niekam neskolinti pinigų, patiems neimti kreditų, susilaikyti nuo stambių finansinių operacijų.

212 metų pavasarį Jaučių aplinkoje veikiausiai bus šiokių tokių permainų. Tam tikri įvykiai gali pakeisti Jūsų planus, bet ženkite į priekį entuziastingai, nepaisydami sunkumų. Šiuo laikotarpiu horoskopas Jaučiams žada ir finansinių laimėjimų.

Vasarą Jaučiams būtina skirti kuo daugiau laiko savo šeimai ir namams. Galima planuoti statybas ar remontą, nes materialinė padėtis pagerės.

Rugpjūtį Jaučiai gali leisti sau atsipūsti kur nors pajūryje. Metams baigiantis laukia dalykinės kelionės ir visuomeniniai renginiai, bet dalyvaukite juose saikingai.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovams galiausiai atėjo metas išspręsti visas problemas ir 2012 metų projektus vainikuoti sėkme. Kovas ir balandis – Dvyniams ypatingi mėnesiai, nes tuo laikotarpiu jų gyvenime atsiras naujų, net neįprastų dalykų – to, ko laukėte galbūt daugelį metų. O visi ankstesni užsiėmimai taps pomėgiais!

Sėkmė lydės Dvynius visus ateinančius Drakono metus. Ir labiausiai už tai galėsite būti dėkingi draugams. Jei esate kūrybinga asmenybė, Jūsų laukia pažintis su Mecenatu, kuris suteiks galimybę reikštis Jūsų talentams.

Bet pavasarį, gegužę, pajusite nuovargį, tad poilsis bus tiesiog būtinas! O jei neatsiras galimybės pailsėti, tai privalote bent jau sumažinti savo aktyvumą ir nors šiek tiek laiko pabūti vienumoje, nes tik taip atgausite jėgas. Ir tuomet jau trečioji gegužės dekada

Dvyniams žada ir kūrybinių, ir meilės pergalių!

Vasaros pradžioje Dvyniai gali imtis ko nors naujo, bet tik tuo atveju, jei šis sprendimas gerai apgalvotas ir yra materialinė bazė. Didelė tikimybė, kad Dvyniai Juodojo Drakono metais nutrauks ankstesnius santykius, pakeis profesiją ar verslo sritį.

Ateinančiais metais Dvyniams būtina turėti savo požiūrį į visas besiklostančias aplinkybes, kad ir kaip tai vertintų kiti. Ir, sprendžiant savo problemas, neprašyti abejotinos reputacijos žmonių pagalbos.

Vėžys

Labai sunku vienareikšmiškai apibūdinti tą poveikį, kurį Vėžiams 2012 metais turės Vandenio ženkle esantis Jupiteris, bet tai atsilieps jų reikalams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu, bendromis įmonėmis, investicijomis ir mokesčiais. Priklausomai nuo daugelio aplinkybių ir sutapimų, tai gali ir pagerinti Vėžių materialinę padėtį, ir atnešti rimtų nuostolių, ypač jei būsite išlaidūs ir lengvabūdiškai elgsitės su finansais. Be to, Vėžiai bus linkę nepamatuotai pervertinti savo sugebėjimus, jėgas ir galimybes.

Tačiau apskritai po Vėžio ženklu gimę žmonės 2012 metais galės įsigyti papildomų materialinių gėrybių ir atsikratyti skolų, jei tokių turi, o ieškantieji finansinės paramos neliks „ant ledo“.

Bet Drakono metais Vėžiai privalo vengti pakliūti į ypač rizikingas vietas. Jūsų filosofija, požiūris į gyvenimą gali labai pasikeisti. Nepatartina užmegzti kontaktų su neaiškių pažiūrų žmonėmis. Noras atsikratyti blogų įpročių, sveika gyvensena sustiprins Jūsų sveikatą. 2012 metais Vėžiams nerekomenduojama dalyvauti politiniuose žaidimuose.

Liūtas

2012-ieji sėkmę atneš tiems Liūto ženklo atstovams, kurių veikla susijusi su valstybiniais reikalais: teisininkams, mokytojams, kariškiams, valstybinių įstaigų tarnautojams. Nepakantumas kitų nuomonei gali sukelti audringą Liūtų protestą.

Ateinantieji metai greit užsiplieskiantiems Liūtams žada gyvenamojo būsto srities naujovių. Šiais klausimais geriausia būtų užsiimti pirmaisiais metų mėnesiais. Iš anksto nusiteikite, kad bus labai sunku, bet neužkibkite ant pirmųjų pasiūlymų kabliuko.

Finansinis 2012-ųjų horoskopas Liūtams žada apgavystės pavojų, jei imsitės rizikingų sandėrių. Bus teisingiausia, jei nepasikliausite vien savo įžvalgumu, bet pasinaudosite teisininko paslaugomis. Pasistenkite užmegzti ryšius su turtingais ir įtakingais žmonėmis. Liūtams nerekomenduojama dalykinė partnerystė su Jaučio, Ožiaragio, Mergelės ženklo atstovais.

Astrologai tikina, kad ateinančiais matais Liūtai pajus ypatingą šeimyninės idilės ir harmonijos poreikį. Jums norėsis ne tik pakeisti gyvenamąją vietą, bet ir savo jėgomis ten atlikti remontą, nusipirkti naujus baldus ir buitinę techniką. Kai tik pajusite, kad kyla toks troškimas – imkite veikti nieko nelaukdami!

Liūtai greit apsispręs ne tik dėl naujo būsto, bet ir dėl šeimos buities. Persikrausčius iš tiesų svarbiausia kuo greičiau sukurti džiaugsmingą ir kūrybišką naujųjų namų atmosferą.

Mergelė

Po Mergelės ženklu gimusių žmonių Juodojo Drakono metais pirmiausia laukia darbinės veiklos permainos. Ne, neverta baimintis. Šie pokyčiai Mergelėms žada tik malonius dalykus, nors ir ne be sunkumų. Galbūt iš karto galvosite, kad nesate pasirengęs tokiems pokyčiams, ir norėsite likti senajame darbe. Bet nebūkite tokie kategoriški. Pamirškite savo konservatyvias pažiūras, jos nieko gero neatneš. Nerkite į darbinių permainų verpetą – ir netruksite išvysti ilgai lauktą rezultatą: karjeros šuolį ir finansinį atlygį už ilgus laukimo metus.

Kūrybine veikla užsiimančioms Mergelėms 2012-ieji bus neapsakomai produktyvūs. Jus nuolat lydės įkvėpimas, neapleis mūzos. Net patys stebėsitės, kad galite kurti be jokių kūrybinių krizių. Kūrybą pamiršite nebent trumpam, porai dienų, kurias maloniai leisite su artimais ir mylimais žmonėmis. Jūsų kūrybinės galios beribės, jūsų gabumai stulbinami. Todėl, pavyzdžiui, jei esate dailininkas, bet staiga kilo noras parašyti eilėraštį – nežlugdykite savo polėkio. Geras laikas užsiimti ir moksline karjera – ji bus sėkminga! 2012-ieji atskleis visus slaptus Mergelių talentus.

Tačiau darbai ir buitis gali labai neigiamai atsiliepti Mergelės ženklo žmonių savijautai. Galite imti nervintis net dėl visiškų niekniekių.

Dalykinės kelionės gali baigtis romantiškais susižavėjimais. Po Mergelės ženklu gimusioms moterims galima palinkėti Drakono metais dažniau lankytis sporto salėse ir grožio salonuose.

Svarstyklės

Juodojo Drakono metais Svarstyklės turės ypatingą šviesos ir formos harmonijos pojūtį. Ypač seksis dizaineriams, modeliuotojams, dailininkams apipavidalintojams.

Jei įsigysite nekilnojamojo turto ar automobilį – nepamirškite draudimo. Svarstykles gali varginti ligos, kurias reikės rūpestingai gydyti.

Svarstyklės pagrįstai laikomos labai nuovokiomis, tad vaikų klausimas joms be galo svarbus. Be abejo, jos supranta, kad vaikus gimdyti reikia tik tada, kai esi pasirengęs juos auginti – ir finansiškai, ir morališkai. Taip, tai iš tiesų tampa problema šių dienų pasaulyje, kur žmogaus prioritetų sąraše pirmą vietą jau užima karjera, o tik po to šeima ir galbūt vaikai. Dėl to priekaištauti nėra kam, nes šiuolaikinis pasaulis pernelyg priklausomas nuo pinigų.

Visi šie aspektai Svarstykles labai jaudina. Bet būtent 2012 metai joms bus labai palankūs susilaukti palikuonių. Žvaigždės rodo, kad jų finansinė situacija jei ne pirmosiomis naujų metų dienomis, tai netolimoje ateityje leis joms visiškai aprūpinti šeimą ir vaikus. Tad nebedvejokite ir papuoškite šį pasaulį gyvenimo gėlėmis – vaikais!

Skorpionas

Bendravimas su žmonėmis, turinčiais didelę gyvenimo patirtį, ramiai ir be skubos sprendžiančiais net pačias sudėtingiausias problemas – toks Skorpionų ateinančių metų sėkmės ir laimės raktas. Skorpionų romantiški santykiai Drakono metais plėtosis veržliai, tačiau atsitiktiniai ryšiai gali sukelti ne itin malonių problemų. Tolimose užsienio kelionėse Skorpionų laukia nemalonumai, netgi galimi sulaikymai, tad patartina kelionėms ruoštis ypač kruopščiai ir iš anksto.

2012-ųjų pradžioje Skorpionams gali sušlubuoti sveikata, jie gali stokoti gyvybinės energijos. Pernelyg nesijaudinkite, tai bus veikiausiai pernelyg ilgo įtempto darbo pasekmė. Rudeniop organizmas atsistatys. Tačiau venkite nereikalingo darbų krūvio, net protinio darbo. Geriausia atostogų pasiprašyti jau metų pradžioje, atostogaujant iki valios išsimiegoti – juk geras miegas normalizuoja emocinę būseną.

Šiemet Skorpionams apskritai reikia vengti aktyvaus poilsio. Ypač patartina saugotis kelio ir alkūnės traumų. Gali kamuoti širdies problemos, tad vertėtų profilaktiškai apsilankyti pas kardiologą, o maisto racioną praturtinti riešutais, razinomis ir džiovintais abrikosais.

Vaistais nepiktnaudžiaukite, nebent jų skirtų gydytojas.

Bet po nelengvos vasaros, tarsi pereinamojo laikotarpio, Skorpionų gyvybinė energija sugrįš, ir vėl galėsite gyventi savo įprastu ritmu. Kuo mažiau jėgų būsite iššvaistę metų pradžioje, tuo daugiau energijos turėsite metams baigiantis.

Šaulys

Kas turės daugiau parako savo parakinėse, tas ir laimės, nes visi ateinantieji metai Šauliams bus kupini veiklos ir įvykių. Klostysis labai palankios sąlygos užkariauti naujas aukštumas, todėl, savaime suprantama, nebus kada žioplinėti ir poilsiauti. Vis dėlto, Šauliams reikėtų sugebėti pasinaudoti kiekviena menkiausia atokvėpio akimirka. Sėkmė laukia visose veiklos srityse – bet turite nusiteikti, kad dėl jos visur reikės gerokai pakovoti!

2012-ieji Šauliams bus naudingiausi karjeros požiūriu – jie pateisins visus lūkesčius, pastangos atneš neabejotinų rezultatų. Kiekvieną Šaulių paslaugą vyresnybė deramai įvertins, galbūt netgi pervertins. Šaulio karjeros laiptai ateinančiais metais priklausys tik nuo jo paties ambicijų ir pastangų. Bet reikia pastebėti, kad didžiulės pastangos galiausiai išsekins organizmą ir atsilieps sveikatai, ir į tai negalima numoti ranka. Karjera yra karjera, bet sveikatą teturime vieną. Šauliai 2012-aisiais ims vis daugiau galvoti apie savo buitį. Jei reikia ką nors keisti ar tobulinti, tai likimas suteiks Šauliams visas galimybes. Mažiau svajokite ir fantazuokite. Jei esate mokslo žmogus, Jums Drakono metais prasideda ypač vaisingas laikotarpis. Geras laikas ir pradėti savo verslą.

Ožiaragis

Ateinantys metai Ožiaragiams suteiks galimybę užsiimti ta veikla, kuria anksčiau jie negalėjo užsiimti. Žvaigždės bus palankios tiems Ožiaragiams, kurių darbas susijęs su kitomis valstybėmis, užsienio įmonėmis.

Jei dirbate su elektros prietaisais, turite ypač daug dėmesio skirti darbų saugai. Visus metus Ožiaragiams būtina vengti neapgalvotų, neplanuotų kelionių.

Bet iš esmės 2012-aisiais visas Ožiaragių gyvenimas eisis kaip iš pypkės. Pačios įvairiausios permainos atneš vien tik naudos, o rezultatai bus tiesiog stulbinami!

Viskas, ką darėte 2011-aisiais, galiausiai bus deramai įvertinta. Darbe Jus paaukštins arba pasiūlys naujos įdomios veiklos, ir jūsų pastangos duos gerų rezultatų. Bet horoskopas perspėja: nereikia pulti džiūgauti ir nustoti stengtis. Tik nuolat tobulindami įgūdžius ir domėdamiesi naujovėmis pasieksite dar daugiau.

Negalima užmiršti asmeninio gyvenimo. Ožiaragiai turi iš naujo įvertinti savo vaidmenis ir elgesį šeimoje. Jei esate neteisus – viską nuodugniai išanalizuokite ir, esant reikalui, atsiprašykite. 2012-ieji žada Ožiaragiams supratimą ir šiltus santykius su aplinkiniais. Vienišiams Juodojo Drakono metai bus ypač geri – patrauklumas priešingos lyties asmenų akyse garantuotas! Tik sugebėkite tuo pasinaudoti ir susitvarkyti savo gyvenimą.

Vandenis

Žvaigždžių išsidėstymas 2012 metais Vandeniams palankus stiprinti šeimos sąjungą bei plėtoti profesinę veiklą, susijusią su vaikų auklėjimu ar priežiūra bei senyvo amžiaus žmonių priežiūra. Vandeniai, turintys statybininko profesiją, bus ypač įvertinti. Sėkmingų sprendimų Vandeniai gali tikėtis ir paveldėjimo, statybų, nekilnojamojo turto srityse. Tačiau nerekomenduojama keisti gyvenamąją vietą, išvykti gyventi į kitą vietovę.

Sveikata Vandenių nevargins ir nekels daug rūpesčių. Tiesa, turėtumėte paisyti sveikos gyvensenos ir pastovaus gyvenimo ritmo, nes gyvenime įsiviešpatavusi netvarka gali kainuoti daug nervų, o, kaip žinia, po stresų atkurti organizmo galias sudėtinga. Vandenių nervų sistema bus labiausiai pažeidžiama ateinančių metų vasario, gegužės ir rugsėjo mėnesiais. Užtat 2012-ųjų balandį, rugpjūtį ir lapkritį nervai bus ypač stabilūs, nuotaika puiki. Tiesa, Vandeniai, kurių sutrikusi virškinimo sistema, ateinančiais metais taip pat turi būti viskam pasirengę ir imtis profilaktikos priemonių, kad situacija nepablogėtų, ypač kovo, liepos ir spalio mėnesiais.

Vandenio ženklui ypač patartina visus metus, nepriklausomai nuo oro, stengtis kasdien nors truputį pasivaikščioti gryname ore, aktyviai sportuoti, o geriausia – užsiimti joga. Tai padės sustiprinti nervų sistemą ir pasiekti visuotinės harmonijos. Jei tai pavyks – Vandenių organizmas visus metus dirbs kaip laikrodis!

Žuvys

Žuvų ženklo atstovų ateinančiais metais laukia daug naujovių, jų nebetenkins įprasti dalykai. Būkite atsargūs rengdami ir įformindami dokumentus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, šeimos brangenybėmis. 2012-ieji palankūs įgyti naują profesiją, kelti kvalifikaciją. Ir neapsiribokite žiniomis, gautomis iš vieno šaltinio.

Deja, horoskopas perspėja, kad Žuvų šeiminiai ir meilės ryšiai klostysis ne pačiu palankiausiu būdu. Pirmiausia, nevertėtų mėginti pereiti į naują santykių lygmenį ar dar labiau suartėti, nes tam esate pasirengę tik jūs, bet ne Jūsų antroji pusė. O jei kartu esate jau pakankamai seniai, tai pereiti į naują lygmenį, ko gero, jau per vėlu. Nebent didelis sukrėtimas galėtų atgaivinti prigesusius jausmus ir norą siekti ko nors daugiau.

Žuvys turėtų atminti, kad pavydo scenos, kurias kažkodėl jie nuolat kels savo antrajai pusei, iš esmės neturi jokio pagrindo. Taigi, primygtinai rekomenduojama atkreipti į tai dėmesį. Saugokitės apgavysčių, netikro flirto, netikrų gerbėjų, nes tai privers gerokai pasinervinti. Pirmiausia pagalvokite, kas Jus sieja su Jūsų išrinktuoju žmogumi – tai meilė ar galbūt tik savininko jausmas?

Tiesa.com

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.