0

Didieji pranašai – nuo Abelio iki Edgaro Keisio(2)

liepos 30, 2012 Alternatyvus mokslas, Pranašavimas

1841 metais Rusijos žemė priglaudė nuostabaus žmogaus – vienuolio Abelio palaikus. Jis parašė „labai išmintingą knygą“, užtraukusią valdžios nemalonę. mat imperatorę Jekateriną pasiekė žinia, kad vienuolis jai išpranašavo greitą mirtį, todėl įsakė uždaryti įžūlėlį į Šliselburgo tvirtovę iki gyvos galvos. Vienuolio pranašystės datuotos 1796 metų vasarį ir kovą, o tų pačių metų lapkritį freilinos rado savo valdovę be sąmonės ant grindų. Kitą dieną Jekaterina mirė būtent taip, kaip ir buvo skelbiama Abelio knygoje.

Tądien į sostą įžengusiam jos sūnui Pavelui tučtuojau buvo pranešta apie vienuolį ir jo pranašystes. Pavelas įsakė atvežti jį į Peterburgą. Valdovas dažnai kalbėdavosi su Abeliu, tad šis, matyt, atskleidė paslaptį apie jo laukiantį baisų likimą ir taip užsitraukė bausmę – kalėti vienuolyne.

Tačiau 1801 metų kovo 11 dieną Pavelas buvo nužudytas, o naujas valdovas Aleksandras I įsakė išleisti  vienuolį į laisvę. Bet Abelis ėmė ir parašė trečiąją pranašysčių knygą. Joje nupasakojo, kaip ir kada bus užimta Maskva. tai jis išpranašavo apytikriai 1803 metais, kai Napoleonas net negalvojo žygiuoti į Rusiją. Ir vėl knyga pasiekė imperatorių, o šis reagavo lakoniškai – uždarė vienuolį į Solovkų kalėjimą ir įsakė neišleisti, kol ta pranašystė neišsipildys.

Pranašas Edgaras Keisis (Edgar Cayce)

Rusijai daug palankesnės buvo amerikiečio E. Keisio (1877-1945), praminto miegančiuoju Nostradamu, nes šis ateitį nusakydavo apimtas hipnozės, pranašystės.

Jis taip įspėjo, kad planetą sukrės serija siaubingų gamtos kataklizmų: žemės drebėjimų , potvynių, ugnikalnių išsiveržimų, cunamių, kurie pakeis Žemės veidą. Pwer šias katastrofas žus Anglija, didelė Italijos dalis, Paryžius, Roma, Japonijos salos, Niujorkas, Kalifornija ir t.t. Tuo pat metu iš vandenyno gelmių gali vėl išnirti Atlantida ir kitos kadaise po vandeniu nugrimzdusios sausumos dalys. Tik laikas parodys, ar E. Keisio pranašystės išsipildys.

Tiksliai nuspėti ateitį sugebantys aiškiaregiai visad buvo laukiami svečiai galingųjų rūmuose. Būtent todėl jų vardai išliko ir iki mūsų dienų.

Paruošta pagal užsienio spaudą respublikos laikraštyje 20120713, tekstas rinktas baltai.lt

© 2012, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.