Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 5:59 pm



Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 BuRatinas 
Autorius Žinutė
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 13, 2008 8:48 pm
Pranešimai: 198
Šalis: Graikija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Atėnai
mano pomėgiai: Kultūra, muzika, kelionės, filosofija
UNREAD_POST Re: BuRatinas
TZU rašė:
Catori rašė:
Taip pat kaip ir su Anthropos... (beje būtų įdomu sužinoti, ką reiškia žodis RUOPUOS? )

Gal gali plačiau paviešint tekstą (trumpą apybraižą) ir originalo užrašą visų veikėjų.
ir pažiurėk nuorodą:
http://www.davideit.com/kybernetik/Kybe ... te%206.pdf


Kaip suprantu čia man buvo skirta ? Nuorodos deja negaliu suprasti, aš neskaitau vokiškai, na nebent koks google vertėjas ateis į pagalbą :)
O gal galima konkrečiau, kurį čia tekstą reikėtų viešinti, ir kuriuos veikėjus įvardinti.

_________________
Kai nieko neturi, turi dangų, žvaigždes ir vėją turi


Ant Lap 24, 2009 12:13 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: BuRatinas
Catori rašė:
TZU rašė:
Catori rašė:
Taip pat kaip ir su Anthropos... (beje būtų įdomu sužinoti, ką reiškia žodis RUOPUOS? )

Gal gali plačiau paviešint tekstą (trumpą apybraižą) ir originalo užrašą visų veikėjų.
ir pažiurėk nuorodą:
http://www.davideit.com/kybernetik/Kybe ... te%206.pdf


Kaip suprantu čia man buvo skirta ? Nuorodos deja negaliu suprasti, aš neskaitau vokiškai, na nebent koks google vertėjas ateis į pagalbą :)
O gal galima konkrečiau, kurį čia tekstą reikėtų viešinti, ir kuriuos veikėjus įvardinti.

Kaip suprantu tą RUOPUOS radote padavime ne PARALINGUA tekste, tai įdomu kas tai per šaltinis ir kokie veikėjų dalyvaujančių padavime vardai ir trumpai ką jie ten veikia.

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Ant Lap 24, 2009 2:25 pm
Aprašymas
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 12, 2006 1:14 pm
Pranešimai: 165
Miestas: Žemaitija
UNREAD_POST Re: BuRatinas
NZN, kodėl kelintą kartą ne ten nueina žinutės :)
TZU, trumpai : aukštaištiškai antropologija ~ ant ropo logija
žemaitiškai ont ruopou(s) luogaGėji

Tai parodo, kad žmogaus kilmės mokslus suvokiame per oasaukėžiūrą.
Mokslas turi terminą ir jis jam giliau nebeskamba. Mums jis pilnai skamba.
Mes pamatome ropojantį žmogų (taip mums siųlo mokslas), imantį akmenį ir lazdą ir bandantį pakilti iiš tos ropos. Tai jų antropologų reikalas jei taip mano. Mes NE matome ontruopuos rėplliojantį žmomgų. Tai ne mūsų žmogus. Tai jų.

_________________
Abra Kad Abra ~ Kaip šauksi


Ant Lap 24, 2009 3:58 pm
Aprašymas
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 12, 2006 1:14 pm
Pranešimai: 165
Miestas: Žemaitija
UNREAD_POST Re: BuRatinas
Truputį gaivos :) Po tų anttropo :)

Kaip LB atsiskleidžia mums.

Pvz. įžangoje imkime „svetimą“ žodį sequence ~ seka, eilės tvarka :
sequence ~ sekuo en ce ~ sekoje eina čia ~ einantys seka.

Tarptautinis žodis „atributas“ mumyse paprastai suskamba AtRibotas, AtRiba.
Vadinamas „keltų“ žodis treb – gentis – nutrupėjęs Atreba ~ Aribota pagal tam tikrus parametrus atsiribojusi dalis.

Pažvelkime kaip LB išsisuka iš garsų Malūno ( nepamirškim, kad ten Du Gaideliai kulia) 
Dzeusas Džeusas DiDžeusis
To vardo elementais pažymėtos DŽIŪ vietos. Per ryšį skaičiais, spalvomis, garsais, stiliais, datomis su QurĖju gaunamas Džiaugsmas ~ DŽIŪ energija. Pvz. Džiūgas Telšiuose, ten Džiū Gaun. DŽIŪ ginėnai, LabarDŽIŪ giria, DŽIŪginėnai ir kt.

_________________
Abra Kad Abra ~ Kaip šauksi


Ant Lap 24, 2009 4:01 pm
Aprašymas
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 12, 2006 1:14 pm
Pranešimai: 165
Miestas: Žemaitija
UNREAD_POST Re: BuRatinas
Norisi truputį padėti Catori su mintimis apie ON, Oaną, Oanes ...

"... jei idomu kaip si zodi aiskina, jo sukurejai, tai yra ON su zmogiskuoju veidu (sunku tiesa sakant man ir isversti, del kiekviename zodyje esancios kruvos informacijos), bet pabandysiu pasinaudodama filosofu mintimis: ON yra nepagimdytas, ON yra amzinas ir nenykstantis, ON yra visuma ON yra vienas ir vienintelis ON yra pastovus ON yra tobulas. Tai yra panasu, i dabartini Auksciausiojo suvokimą. ..."

Jei turėtume tik savo gimtosios kalbos bendrinį veidą ir pasikalbėję gražiai nebenorėtume žengti toliau bandydami suprasti kur ir kaip mūsų skruzdėliukas asmeninis ropoja, be abejo sustotume ir nė iš vietos, nes kitokios kalbos mes neturime. Visų tautų bendrinėse yra kaip fizikoje su elektronais ir protonais - gnaibom gnaibom ir po vieną garselį subyrame. Tada jau bandome iš smėlio vyti virvę, o orą maišais nešioti. Laikas QūrĖjęs ~ kuris ėjęs ir KALęs TIKsėjęs "numetė mus" - kiekvieną tautą ~ Tą KuriAutuoja ~ kuri geba save kartoti - Autuoti, į savo žemės plotelį ir apšvietė žvaigždžių šviesos lopinėlį.
Todėl mes skirtingi, nepakartojami, kiekvienas unikalus, visi turime 5 įnagius su savo QūrĖju bendrauti.
Esmė tame, kad turėdami tuos bendravimo įrankius, kiekvienam artimam, tolimam ir kt. daiktui turime pavaizdumo priemones ir ženklus.

Todėl ir tas minimas ON su žmogišku veidu kitaip dar

Taigi tas ON su žmogišku veidu kaip rašote , Oanas, Oanes, pažvelgus bangine prasme visiškai pažinus, tik kategorijos priekinį dalis ŽM nubangavusi, kurią pastatę į vietą gauname pažinų ŽMON, ŽMONes ir t.t. Nesinori atkartojinėti visų tų ŽMOaness ypatybių ir savybių, Inete puikiai randama apie Oanes. Prijungę bangelę - suprasime, kas buvo prieš mus: ŽMONĖS.

_________________
Abra Kad Abra ~ Kaip šauksi


Ket Lap 26, 2009 3:58 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007