Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 10:55 am



Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 Seminaras apie runas 
Autorius Žinutė
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 6:10 pm
Pranešimai: 84
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Šiauliai
mano pomėgiai: dailė, muzika, filosofija.
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Baltas rašė:
Žiburini, manote, kad jūs imsitės tokio seminaro organizavimo? Pradžioje atsakykit kam jums to reikia.


Imčiausi. Mano interesas asmeninis. Jei toks seminaras įvyktų aš jame galėčiau ir pats sudalyvauti, bei pasimokyti.
Nedegu beprotišku noru organizuoti. Bet į krūmus nedėsiu.

TZU rašė:
Turiu pastebėti jog Baltas net ir jums geras sąlygas pasiūlė (nakvynės 2-3 vietos). Gal pradžiai pabandykim ne organizuoti, o susirinkti į seminarą, nes panašu ir tai padaryti sunku.


Klausimas: kiek reikia dalyvių, kad seminaras įvyktų? (galbūt klausimas labiau Baltui)
Kaip susirinkti žmones į nesuorganizuotą seminarą ar turėjote galvoje pirma susižinoti kas dalyvaus?
Iš patirties galiu pridurti, kad labai sudėtinga nuspėti kiek dalyvių reikia laukti. Kartais net tie kurie, pasižada neatvyksta.


Pir Bal 12, 2010 2:53 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Ziburinis rašė:

Klausimas: kiek reikia dalyvių, kad seminaras įvyktų? (galbūt klausimas labiau Baltui)
Kaip susirinkti žmones į nesuorganizuotą seminarą ar turėjote galvoje pirma susižinoti kas dalyvaus?
Iš patirties galiu pridurti, kad labai sudėtinga nuspėti kiek dalyvių reikia laukti. Kartais net tie kurie, pasižada neatvyksta.


Iš patirties: jei žmones pažysti tai tikimybė 80 procentų jei nepažysti iki 35 krenta. Kadangi norą Baltas sakė čia pareikšti, tai matome norinčių skaičių.

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Pir Bal 12, 2010 3:08 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Kai atvažiuoja mokytojai, seminarų organizatoriai man pastoviai siunčia pakvietimus. Sąlygos be galo paprastos, prieš seminarą rezervuojamos vietos yra pigesnės nei atvykus į vietą. Kartais mokamas avansas, kad rezervuotų vietą. Seminaro pigiausia kaina kur teko dalyvauti apie 200 lt. Taip, kad esmė manau norę, ryžte ir piniguose :). jei nėra vienos iš dedamųjų, realizacija neįvyksta.Be to gauta medžiaga seminaro metu kompaktuose ar literatūros pavidalu neplatinama už dyką, nes tu pats už tai gerai susimokėjai ir supranti, kad platinti nevalia. Internete praktiškai 1 nuošimtis realios informacijos bet kuria tema. Savo profesijos tai tenka naudotis mokamomis duomenų bazėmis. Visi straipsniai yra didelio darbo rezultatas, todėl skelbiami tik mokamuose tinklapiuose. Be to platinti tokią informaciją yra draudžiama. Tai ką kalbėti apie ezoterines žinias. Reikia būti visiškų kvailiu, kad skelbti tai internete arba dar didesniu kvailiu rastą informaciją be šaltinių, be autoriaus ir pan. duombazės laikyti rimta medžiaga.

Kai man reikėjo mokytojų patirties ir žinių, laksčiau po Lietuvą, mokėjau nustatytas sumas ir dabar galiu pasakyti ką aš žinau, ko mano žinios ir praktika verta, kiek ir kur man dar reikia mokytis, o kur neeikvoti bergždžiai nei jėgų, nei laiko, nei lėšų. Kiti metus mokėsi užsieniuose pas tuos mokytojus arba virš 10 metų praleisdavi Tibeto vienuolynuose. Štai tam ir pradėjom baltųjų žynių bendruomenės kurimą, kad galėtume savo Lietuvėlėje turėti tai, ko kiti ieško po visą pasaulį.
Kol kas nenurodau datos, noriu realiai palaukti kiek veiksminga tokius renginius skelbti internetu. Jei tai nebus veiksminga, kitą syki tiesiog neskelbsime, ieškosime ten, kur yra realūs ir potencialūs dalyviai.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Bal 12, 2010 7:25 pm
Aprašymas WWW
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 04, 2009 2:05 am
Pranešimai: 4
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Marijampolė
mano pomėgiai: Astrologija, origami, fotografija, šachmatai
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Aš dalyvausiu. Aplinkybės gali kai ką koreguoti, bet noras yra. Galiu avansą rezervacijai susimokėti, t.y. tikrai apsisprendusi.
Laikas svarbus, bet jei bent prieš savaitėlę paskelbtumėte, manau, kad susidėlioti galima :)


Pir Bal 12, 2010 7:43 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Tikrai bus paskelbta nemažiau kaip prieš 10 dienų. Seminarui įvykti reikia bent 8-10 žmonių. Kas atvyks iš kito miesto, prašome parašyti, kam reiktų apnakvyndinimo pasklaugų. Derinčiau kainą su buto nuomotojais.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Bal 12, 2010 9:29 pm
Aprašymas WWW
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 19, 2005 12:18 am
Pranešimai: 150
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Seminare dalyvauti leidžia visi 3 dalykai noras, ryžtas, pinigai. Iš tiesų labai senai laukiu seminaro apie runas. Vilniuje galiu pasiūlyti nakvynę.


Pir Bal 12, 2010 10:40 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Tai jau yra du, pradžią kaip visada padaro moterys :) ech vyrai vyrai...
Gerai, kad bent pradžia yra. Tie, kas realiai dalyvausit, pasiklausinėkit pažįstamų, gal dar kas domisi ir norėtų patekti? Padaugėtų dalyvių, padidėtų ir jūsų pačių šansai.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Bal 13, 2010 11:02 am
Aprašymas WWW
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Aš dalyvausiu :lol: .

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Ant Bal 13, 2010 1:18 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 6:10 pm
Pranešimai: 84
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Šiauliai
mano pomėgiai: dailė, muzika, filosofija.
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Noriu dalyvauti, tačiau priklauso nuo laiko. Jei birželio menesį ar vėliau - dalyvausiu.


Ant Bal 13, 2010 9:42 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Daiva19 rašė:
Aš dalyvausiu.
svyturys rašė:
Seminare dalyvauti leidžia visi 3 dalykai noras, ryžtas, pinigai.
TZU rašė:
Aš dalyvausiu :lol: .

Jau trys dalyviai :) pažiūrėsim, kai avanso paprašysim :D
Jei spėsiu paruošti medžiagą, tai seminaras gal bus pačioje balandžio pabaigoje, jei nespėsiu, bus gegužę. gerai būtų, kad pas mane dalyvavę runų seminaruose parašytų kitiems kaip kas vykdavo ir kodėl neįmanoma medžiagos pateikti internete.
Dabar štai koks kilo klausimas. Kokie jūsų lūkesčiai, ko tikimasi iš šio seminaro. Ar galėtumėte aprašyti savo lūkesčius?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Bal 13, 2010 11:00 pm
Aprašymas WWW
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 04, 2009 2:05 am
Pranešimai: 4
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Marijampolė
mano pomėgiai: Astrologija, origami, fotografija, šachmatai
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Atsakyti į klausimą, ko tikiuosiu iš seminaro yra labai sunku, nes, manau, jei žinočiau, tuomet nereikėtų ir seminaro, o tiesiog ieškočiau atsakymo į labai konkretų klausimą.
Klausimai gali kilti tik besigilinant, o kiek teko prisiliesti prie temos apie runas, tiesiog daros smalsu, kodėl tas rašymo būdas yra toks, ką jis sako apie jį naudojusius ir kodėl jų (runų) nebeliko. Dabar runos apipintos magija, būrimais ir pan., kiek tame yra tikrumo, kiek tik paprasto žaidimo. Kas runos yra apskritai, ar tai TIK raštas, ar gal lengviau atsakyti, kas runos nėra. Štai tokie pamąstymai :)


Tre Bal 14, 2010 6:28 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Daiva19 rašė:
Atsakyti į klausimą, ko tikiuosiu iš seminaro yra labai sunku, nes, manau, jei žinočiau, tuomet nereikėtų ir seminaro, o tiesiog ieškočiau atsakymo į labai konkretų klausimą.
Klausimai gali kilti tik besigilinant, o kiek teko prisiliesti prie temos apie runas, tiesiog daros smalsu, kodėl tas rašymo būdas yra toks, ką jis sako apie jį naudojusius ir kodėl jų (runų) nebeliko. Dabar runos apipintos magija, būrimais ir pan., kiek tame yra tikrumo, kiek tik paprasto žaidimo. Kas runos yra apskritai, ar tai TIK raštas, ar gal lengviau atsakyti, kas runos nėra. Štai tokie pamąstymai :)

Manau beveik visus klausimus pavyks atsakyti, o tai ir yra jūsų lūkesčiai. tai ko laukiate iš seminaro, o ne tai, ką žinote apie runas. Įdomu, kas kitiems rūpi? :roll:

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Bal 14, 2010 11:47 pm
Aprašymas WWW
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Norinčius pasiteirauti dėl runų seminaro ar šiaip pasidomėti, kviečiu šiandien prisijungti nuo 20 val prie BALTAI.LT pokalbių svetainės.
Primenu, kad prisijungiant skyp'o adresu prašom nurodyti savo slapyvardį, esantį viename iš baltai.lt svetainės forumų.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Bal 15, 2010 7:45 pm
Aprašymas WWW
Gyvastingas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 19, 2005 12:18 am
Pranešimai: 150
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
Esu dalyvavusi Balto rengiamuose runų seminaruose. Seminaro laikas suteikdavo galimybę prisiliesti prie runų reikšmės. Medituojant Saulei tekant kalbėdavo runos. Kiek ir Kokių ženklų sugebėjai pamatyti Kurono šventyklos globoje? Kokie žvaigždynai lydėdavo Sapnų slėnio keliu? Kas " krisdavo į akį " einant pajūrio pakraščiu? Aptardavome su tais kurie dirbo grupėje kartu todėl, kad tie žmonės pasirinko tokį kelią.
Tęsiant Runų seminarų ciklą siūlyčiau į programą įtraukti lyginamąją runų ir abėcėlės medžiagą. Būčiau dėkinga jei pavyktų daugiau laiko skirti iniciacijos runoms. Ir jei galima skirti laiko runų būrimo praktikai.


Pen Bal 16, 2010 12:29 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminaras apie runas
svyturys rašė:

Tęsiant Runų seminarų ciklą siūlyčiau į programą įtraukti lyginamąją runų ir abėcėlės medžiagą. Būčiau dėkinga jei pavyktų daugiau laiko skirti iniciacijos runoms. Ir jei galima skirti laiko runų būrimo praktikai.

Apie abėcėles medžiaga bus, bet išsiplėtoti pirmos pakopos medžiagoje nelabai pavyks, nes tai nuvestų prie mitologijos ir religijotyros studijų. Plačiau reiktų vėlesniame etape. Nežinau, ką turi galvoje apie iniciacijas, gal gali paaiškinti plačiau? Būrimo praktika arba mantikumas bus paliestas antroje dalyje, tai yra ezoterikos tematikoje. Bet darbas su runomis jau kito lygio medžiaga. Jei žmogus dar net nežino kas tos runos, neatskiria runženklio nuo elementarios raidės reikšmės, tapatina runas su raštu, nieko nenusimano apie astrologiją, dar blogiau, turi nuostatą prieš ezoterinius mokslus, tokie žmonės negali net prisiliesti prie tikrojo runų kelio. Jei vis dėl to susidarys grupė iš mokių asmenų (Kurono žyniams tai nemokamas seminaras), tada matysim kiek žmonių gali eiti toliau.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Bal 16, 2010 12:56 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007