www.baltai.lt
http://www.baltai.lt/kulturos_forumas/

VĖLINIŲ ŽYGIS'2010 - UŽ BALTŲ VIENYBĘ
http://www.baltai.lt/kulturos_forumas/viewtopic.php?f=107&t=1636
Puslapis 11

Autorius:  Daugminas [ Tre Spa 20, 2010 6:24 pm ]
Pranešimo tema:  VĖLINIŲ ŽYGIS'2010 - UŽ BALTŲ VIENYBĘ

laba. kas norėtų prisjugti kelionėje iš Vilniaus į šį žygį, kuris vyks už daugiau nei 300km nuo Vilniaus? IEškom bendrakeleivių, kad būtų pigiau.
kas norėtų prisjungti kelionėje, prašau kreiptis e-mail mindaugui.luckai@gmail.com
nuoroda - http://www.aukuras.lt/component/content ... ienyb.html

2010 m. spalio 22-24 d. kviečiame į Vėlinių žygį po Kuršių žemes Lietuvoje ir Latvijoje, pasigrožėti Ventos slėniais, Embutės istorine vietove, rudenine gamta, prisiminti protėvius, uždegti žvakelę ant jų kapų. Žygis skiriamas Lietuvos ir Latvijos vienybei. Žygio dienotvarkė:Penktadienio vakaras (10.22). Vakare (nuo 18 iki 20 val.) renkamės Leckavos mokykloje, Leckava, Mažeikių raj. Susipažinimas su žygio dalyviais. Naktinis žygis aplankant Griežės piliakalnius. Nakvynė Leckavos mokykloje.

Šeštadienis (10.23). Ryte iki 9 val. susipažįstame su Leckavos miesteliu ir automobiliais vykstame į Embutę, Latvijoje. Žygis po Embutės apylinkes (maršrutą patikslinsime vėliau). Automobiliais vykstame į Vybinius (Embuties valsčiaus centras). Latvių ir lietuvių draugystės vakaronė. Nakvynė Vybiniuose valsčiaus administraciniame pastate.

Sekmadienis (10.24). Iš keliaujame po Vainiuodės apylinkes (maršrutą patikslinsime vėliau). Žygį baigsime po pietų.

(Dienotvarkė gali keistis.)

Maršrutiniais autobusais iki Leckavos nuvažiuoti sunkoka. Autobusai į Leckavą vyksta iš Mažeikių, bet retai. Geriau važiuoti nuosavu transportu ar prašytis pavežami. Atvažiavus nuosavu transportu į Leckavą organizuosimės automobilių ir žmonių pervežimą į tarpinius žygio taškus. Todėl būtina dalyvių registracija iki spalio 20 d. Norintys keliauti prašome registruotis:

Lietuvoje: info@aukuras.ltŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , mob. +370 686-12612 (Darius Ramančionis).

Latvijoje: madaras@inbox.lvŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , mob. +37129412578 (Krišs Kapenieks)

Pranešti: vardą, pavardę, organizaciją, adresą, el.paštą, telefoną, kaip atvyksite ir ar galite pavėžėti kitus žygeivius.

Prie žygio galima prisijungti šeštadienį ar sekmadienį sutartoje vietoje ir sutartu laiku.

Neužmirškit į žygį pasiimti geros nuotaikos, muzikos instrumento, miegmaišio, turistinio kilimėlio (nakvosime patalpose ant grindų), prožektoriaus, šiltų rūbų, kepurės, pirštinių, šaliko, patogių batų, lietpaltį, keletą žvakučių (uždegti protėvių atminimui), šaukštą, puodelį, maisto sau ir savo draugui! Žygio dalyvio mokestis 5 Lt.

Organizatoriai:

Paveldo draugų judėjimas

Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas "Aukuras"

Latvijas etnokultūras centrs

Latviešu un lietuviešu vienība draugija

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/