Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 5:53 am



Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
 Seminarai Nidoje 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Seminarai Nidoje
Gegužės 20 -21 dienomis, Nidoje vesiu psichologinį-dvasinio ugdymo seminarą
Tema
"Atgimimo strėle pabuskime gyventi"

Aprašas
Seminaro metu, pagal originalią metodiką bus galima nustatyti dvasinės ir emocinės pažaidos taškus, juos lokalizuoti laiko žemėlapyje ir koreguoti šaudant iš lanko pagal specialią meditacinę techniką. Mokėti šaudyti nebūtina, visko bus mokoma. Meditacijos prie marių ir jūros, naktinė programa jausmų šešėliams suaktyvinti. Atgimimo ritualas.

Trukmė: dvi dienos, dvi naktys.
Kelionės pradžia: Važiuojančius paimame Vilniuje, penktadienį 19d. 17val., važiuojame pro Kauną, Kryžkalnį, Klaipėdą. Po seminaro, tuo pačiu maršrutu grįšime.
Kainininkas: Dvi nakvynės Nidoje, transportas, seminaras 2oo lt (be maisto)
Maistą pirksim kartu ir gaminsimės +(apie 15-20lt )

Norintiems patekti į šį seminarą, rašykite čia arba per PM. Atsakymas dėl važiavimo turi būti pateiktas iki ketvirtadienio vakaro.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Geg 15, 2006 10:56 pm
Aprašymas WWW
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
Kūno terapija. Kontaktinė improvizacija "Kūnas ir intuicija"

Seminaras - rezidensas "Kūno terapija. Kontaktinė improvizacija "Kūnas ir intuicija"

Kontaktinė improvizacija– tai žaidimas, bendravimas šokyje, leidžiantis dviems ar keliems šokio partneriams vesti spontanišką neverbalinį kūno dialogą, žaisti su gravitacijos jėgomis ir inercija. Šios kūno terapijos metu pasisemiame įkvėpimo kūrybai, persiskirsto vidiniai resursai. Šokantys kūnai atranda galimybę nesivaržyti, maksimaliai atsiverti iki visiškos laisvės, atskleisti save emociniame bendravime ir tokiu būdu atrasti natūralų savo asmenybės grožį.

Kontaktinis šokis moko pajusti savo kūną, įsiklausyti į save, į savo intuiciją ir momento metu priimti sprendimą. Judesio metu įgyjamas įgūdis pasitikėti erdve ir partneriu, jausti ir klausyti. Formuojasi pasaulio pažinimas per kūną: pasitikėjimo, atsakomybės ir pasipriešinimo suvokimas, intuicijos pajautimas.Kai kurie teoretikai kontaktinę improvizaciją išskiria kaip kūrybinio mąstymo lavinimą, kompozicijos jausmo ugdymą.

Kontaktinė improvizacija atsirado 1972 metais ir sparčiai plinta Europos šalyse, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, nuo 1998 metų – Rusijoje.

Kontaktinė improvizacija – tai galimybė atverti vidinius resursus, pažadinti naujas galias ir kūrybos energiją, sąmoningai dirbant su kūnu. Kontaktinę improvizaciją tai pat galima pavadinti meno sporto šaka arba šokio terapijos rūšimi.

Į kontaktinę improvizaciją įtraukta daug įvairių technikos krypčių, tokių kaip joga, aikido, šiuolaikinis šokis, teatras, akrobatikos elementai. Kontaktinė improvizacija suteikia kūnui gyvybinės jėgos, lengvumo, lankstumo ir plastiškumo.

Kūno terapijos tikslai:

naujai pažinti savo kūną
kitaip pajusti bendravimą su žmonėmis
išmokti tikėti savimi, savo kūnu, partneriais
išmokti leisti savo kūnui priimti sprendimus, pasikliaujant intuicija, instinktais, gyvenimo jėga
suteikti kūnui lanstumo ir plastiškumo
atlaisvinti kūną nuo įtampos, leidžiant jam spontaniškai judėti ir kiekvieną minutę kuriant savąjį unikalųjį šokį
suvokti visumą, grižtant į savo Esmės tašką ir žaidžiant atverti naują savo Gyvenimo erdvę
Seminaras skirtas visiems, siekiantiems pažinti save ir pasaulį intuityviniu keliu – per savo kūną, judesį, šokį.

Seminaras vyks birželio 10 - 11 d.d. ( 11 – 17 val) Nidoje.

Vedančioji: Ekaterina Veličko

Kaina: 300 Lt + PVM (į kainą neįtrauktas apgyvendinimas ir maitinimas)

Kviečiame į atvirą kontaktinės improvizacijos pamoką 06.06 (17 – 21 val) Vilniuje!

Daugiau informacijos:

Tel.: 8-5 262 86 22, 8 610 61 272

El. paštas: info@hai.lt


Šeš Geg 27, 2006 3:40 pm
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Poilsinis 2 dienų seminaras Nidoje, birželio 5-6 dienomis.
Tema šį karta skirta runų pažinimui gyvojoje gamtoje.
Tačiau pokalbiai - diskusijos tik vakarais, kai sėdėsim prie žvakių ir gurkšnosim gaivius gėrimus :)
Kaina 190 lt. Į kainą įeina seminaras, transportas nuo Vilniaus ir parvežimas atgal.
Maistas neįeina (užtenka maždaug 20 lt 2 dienom).
Grupės sudaromos tik po 6-7 žmones. Šiuo metu yra dar trys vietos (turbūt ) :)
Planuojantys rašot čia, nes tikrai neatidėliosim, reik visas vietas bent savaitę anksčiau rezervuot.
Pirmenybė teikiama tiems, kurie jau buvo seminare Vilniuje.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Geg 18, 2010 10:49 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 6:10 pm
Pranešimai: 84
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Šiauliai
mano pomėgiai: dailė, muzika, filosofija.
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Noriu dalyvaut, bet transporto nereikia. Nebent keliausite traukiniu tad galėčiau prisijungti nuo Šiaulių.


Pir Geg 24, 2010 1:24 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Ziburinis rašė:
Noriu dalyvaut, bet transporto nereikia. Nebent keliausite traukiniu tad galėčiau prisijungti nuo Šiaulių.

Galiu paimti tik nuo Klaipėdos. Yra dar 2 vietos.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Geg 24, 2010 7:02 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 6:10 pm
Pranešimai: 84
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Šiauliai
mano pomėgiai: dailė, muzika, filosofija.
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Ne bėda. Nuo Klaipėdos puiku. Atskaičiavus transporta nuo Vilniaus, kokia lieka seminaro kaina?


Paskutinį kartą redagavo Ziburinis Ant Geg 25, 2010 1:33 am. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pir Geg 24, 2010 7:13 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Ziburinis rašė:
Ne bėda. Nuo klipėdos puiku. Atskaičiavus transporta nuo Vilniaus kokia liek seminaro kaina?

120 be maisto

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Geg 24, 2010 7:22 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 6:10 pm
Pranešimai: 84
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Šiauliai
mano pomėgiai: dailė, muzika, filosofija.
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Šiandien gavau laišką, kad bus švenčiamas klubo Aukuras gimtadienis. Pirmasis man, kai esu jo narys. Neeilinis gimtadinis, turėsim vėliavą, naują logotipą ir kitus atpažinimo ženklus. Aukuro klubui sukaks 22 metai - geras ir gražus skaičius. Gimtadienis birželio 6d. Tad atleiskite, bet seminare tikrai negalėsiu dalyvauti.
Nemalonus datos sutapimas, bet taip reikia matyt.


Ant Geg 25, 2010 1:51 am
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Man gali nepavykti sudalyvauti seminare Nidoje. supuolė daug visokių reikalų.
Ten tikrai labai įdomu. raginu kitus sudalyvauti, kad būtų su kuo apie tai pabendrauti...


Šeš Geg 29, 2010 8:42 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Daugminas rašė:
Man gali nepavykti sudalyvauti seminare Nidoje. supuolė daug visokių reikalų.
Ten tikrai labai įdomu. raginu kitus sudalyvauti, kad būtų su kuo apie tai pabendrauti...

Man reikia žnoti tiksliai iki ketvirtadienio. Be tavęs važiuoja dar 4 žmonės.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Sek Geg 30, 2010 11:17 pm
Aprašymas WWW
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2007 7:06 pm
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Persikėlęs per Kroną žemgudas
mano pomėgiai: dvasininkėjimas
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Baltas rašė:
Daugminas rašė:
Man gali nepavykti sudalyvauti seminare Nidoje. supuolė daug visokių reikalų.
Ten tikrai labai įdomu. raginu kitus sudalyvauti, kad būtų su kuo apie tai pabendrauti...

Man reikia žnoti tiksliai iki ketvirtadienio. Be tavęs važiuoja dar 4 žmonės.

Dabar sakau, kad tikrai nevažiuosiu, - labai daug dalykų reikia nuveikti... tačiau gal pakalbink Aidą, - jis yra Lietuvos speleologų vienas iš vadų. Domisi runų dalykais. Man būtų įdomu su juo pabendrauti, jei jis sudalyvautų tame seminare.


Pir Geg 31, 2010 7:15 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Seminarai Nidoje
Daugminas rašė:

Dabar sakau, kad tikrai nevažiuosiu, - labai daug dalykų reikia nuveikti... tačiau gal pakalbink Aidą, - jis yra Lietuvos speleologų vienas iš vadų. Domisi runų dalykais. Man būtų įdomu su juo pabendrauti, jei jis sudalyvautų tame seminare.

Negaliu kalbinti ko nepažįstu. Bandyk rekomenduoti, lauksiu iki ketvirtadienio.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Bir 01, 2010 1:33 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 12 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007