Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 5:41 pm



Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
 kodėl dingo temos? 
Autorius Žinutė
Vartotojo avataras
UNREAD_POST kodėl dingo temos?
Sveiki ,
Kodėl nėra temų nuo 10 mėnesio ? Ir kodėl buvo išvis panaikintas mano vartotojo vardas? Aš kaip tik buvau įstojąs 10 mėnesį.


Pir Sau 08, 2007 3:14 pm
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
remiuk, sveikas, jei gali atkurti kokios temos buvo, gal turi jų kopijas, tai būtume begalo dėkingi. remiuk, jei dingo jūsų registracija, vadinasi tai pateko į tą dalį, kuri nebuvo išsaugota, mums tai didelis praradimas, mes nežinome, kas ten buvo.
Išties mielieji, turėjome didelę bėdą, kuri dar matyt nesibaigia. Jei kas dingo, matyt jau nebeatstatysime. Ilgai pasakot. Galim tik pranešt, kad lūžus serveriui teko kardinaliai viską pradėti iš naujo.
1.Visų pirma perimti baltų domeną į mūsų rankas;
2. Nupirkti visiškai naują įrangą (servą)
3. suderinti iš naujo prijungimo prie pasaulinio tinklo (naujos sutartys ir įsipareigojimai, kol kas iš savo kišenės ir iš rėmėjos kompanijos LEMA, kuriai esame dėkingi už labai svarią paramą) DĖKOJAME JOS GENERALINIAM DIREKTORIUI JONUI KAMARAUSKUI.
4. šiaip ne taip atstatyti seną versiją DB, nes naujos versijos nepalaikė lituanizacijos. Todėl daugumas temų galėjo dingti dar ir todėl, kad paskutinį mėnęsį prieš Didijį lūžimą buvo neišsaugota DB forumo kopija. Dar gerai, kad išvis išsaugojom beveik 100 MB informacijos.
5. Tik šią naktį pagaliau paleistas pokalbių svetainė - čatas "Meilės sala". tikimės, kad pradėsim ten dažniau lankytis bendriems pasišnekėjimams.
Iki šiol čatas neveikė dėl lituanizacijos.
6. Kol kas nebus paleistas kurono tinklapis, kuris bus kardinaliai keičiamas, o gal ir keičiamas ir pats adresas.
7. Numatėm paleisti dar kelis forumus ir perkelti PEDAGOGIKĄ IR PSICHOLOGIJĄ bei vėliau paleisti KURONO forumą, kuriame bus perkelta visa ezoterinė dalis (parapsichologija, ezoterika, kurono labirintas).
Tačiau norėtume kol kas palaikyti šį forumą, gal kils kam nors gerų minčių ir padėsite mums jį tobulinti.

Be to, kviečiam visus aktyviai dalyvauti ne tik pokalbiuose bet ir būsimoje veikloje, greit kviesim į naują visuomeninę organizaciją. Į ją kviečiam visus norinčius ir prijaučiančius baltų kultūrai. Gal kas nepritapote kitur, gal rasite galimybę atskleisti save pas mus. Norime suburti naują potencialią žmonių grupę, kuri turi ką pasakyti ar yra neabejinga mūsų dvasiniam ir kultūriniam palikimui.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Sau 08, 2007 8:41 pm
Aprašymas WWW
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST 
Malonu Jus vėl matyti. Tikiuosi smagaus bendradarbiavimo :)


Ant Sau 09, 2007 10:07 am
Aprašymas ICQ YIM
Vartotojo avataras
UNREAD_POST 
taip... ne kokios cia naujienos :(. gaila et neturiu jokių temų kopijų ir kažko pasiūlyti negaliu turbūt. Tik prisimenu kad buvo tokia mano tema Juodasis beržo grybas. Dėkoju, kad paiškinote kas nutiko. Bet man smagu kad jau veikia :)


Ant Sau 09, 2007 2:01 pm
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
remiukas rašė:
Tik prisimenu kad buvo tokia mano tema Juodasis beržo grybas.

Aha, prisiminiau ir aš, jei šios temos nėra, tai atidaryk ją vėl, gal tie kas rašė galės papildyti ar atnaujinti. O kaip ten tavo tėveliui, ar nors šiek tiek geriau? Kiek žinau, grybas gali vėžį tik pristabdyti. :( Atsakymą rašyk ne čia, o atidaryk tam naują temą apie grybą arba man į pm.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Sau 09, 2007 2:14 pm
Aprašymas WWW
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST 
Atsimenu, buvo diskutuota apie kelendoriaus atskaitos tašką. Ar aš geruoju nerandu, ar nebėra. Esu išsaugojęs santrumpa to reikalo.


Pir Sau 15, 2007 7:37 pm
Aprašymas ICQ YIM
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Atsiuskit santrumpą baltai@baltai.lt, gal rasim ką nors, nors maža tikimybė, pas mus nebus tik diskusijų dalyvių pasisakymų, nebent startinė mėdžiaga.
O gal ten buvo tik blevyzgos, tai tada meskit į šiukšlyną :D

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Sau 15, 2007 9:15 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 7 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007