Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 12:49 am



Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
 Apie medžioklę su lankais 
Autorius Žinutė
Stebėtojas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 06, 2020 7:13 am
Pranešimai: 1
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Kaunas
mano pomėgiai: Literatūra
UNREAD_POST Apie medžioklę su lankais
Aš nelabai suprantu, kodėl jūs propaguojate tokį dalyką kaip medžioklė su lankais?

http://www.baltai.lt/?p=25017
http://www.baltai.lt/?p=25009

Ir apskritai, kam reikalinga medžioklė XXI amžiuje? Koks čia džiaugsmas, kad 12-metė medžioja mažiuką šerniuką? Čia aceit reikia labai džiaugtis? Ką vaikas išmoksta tokiais vėjais užsiimdamas? Gal neskaitėte savo laiku Biliūno? Ko gero, auklėjimo ir švietimo spragos. Juk tai yra žiauru ir man norisi verkti matant tuos žudomus gyvūnus. Ką jie jums padarė? Ir nereikia man aiškinti apie ūkininkų turtą... tegul apsitveria tvoromis savo teritorijas ir nereikės jokių vilkų medžioti.

Aišku, aš negaliu teisti. Ir ne man spręsti kaip ir kas ką daro. Tiesiog norėjau išlieti savo liūdesį dėl žudomų gyvūnų.


Šeš Geg 16, 2020 8:59 am
Aprašymas WWW
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Apie medžioklę su lankais
benas rašė:
Aš nelabai suprantu, kodėl jūs propaguojate tokį dalyką kaip medžioklė su lankais?
Aišku, aš negaliu teisti. Ir ne man spręsti kaip ir kas ką daro. Tiesiog norėjau išlieti savo liūdesį dėl žudomų gyvūnų.

Man tikrai liūdna dėl jūsų jausenos. Aiškinti beprasmiška žmogui, kuris neskiria medžioklės nuo žudymo, šaudymo iš lanko ir žudymo lankais. Seimo nariai norėjo pridengti tikrąją esmę, patvirtinti medžioklę su optiniais taikikliais šautuvuose, o visą žudymo emociją perkeliant ant lankininkų. Sumedžioti lanku, tai kaip jums nuvažiuoti prie jūros iš Vilniaus paspirtuku. Seimas norėjo iškreipti įstatymo esmę, paspirtukus prilyginti bolidams, kurie ir yra kalti dėl greičio viršijimo ir pakelyje nutrenktų žmonių žūties.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Bir 25, 2020 7:32 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 2 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007