Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 2:40 pm



Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Kaip į forumą įkelti paveikslėlį 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Kaip forume į žinutę įdėti paveikslėlį iš kompiuterio?

1. Žingsnis. Pradžioje susirandate internete paveikslėlį, kurį norite įdėti į forumą; Iš savo kompiuterio tiesiai įdėti negalima, tik avatarą, kuris turi neviršyti 90x90 pikselių ir 72 dpi rezoliucijos. Jei, kur nors turite savo svetainę, pradžioje nuotraukas ir paveikslėlius patalpinkite pas save svetainėje arba tose svetainėse, kur leidžiama įkelti nuotraukas;
a) Atsidarome svetainę, į kurią galime įkelti nuotrauką iš savo kompiuterio, pvz. http://load.imageshack.us/
b) Paspaudžiame mygtuką "Browse..." kaip parodyta paveikslėlyje žemiau ir nurodote kelią iki jūsų nuotraukos, esančios jūsų kompiuteryje;jei reikia, sumažinate nuotrauką uždėję varnelę ties "resize image?", išskleidžiate sumažinimo galimybių langelį ir nurodote ne didesnį nei (800x600);
Paveikslėlis
c) paspaudus mygtuką "start Upload!" įkeliate nuotrauką į internetinę svetainę. Jums atsidaro sumažintas nuotraukos vaizdas ir nuorodos, kurios skirtingai įkelia nuotrauką į forumą
Paveikslėlis

Taip nuotrauka atrodys įkelta į forumą. Jei paspausite ant šio paveikslėlio, jums atsidarys vietoj forumo realaus dydžio nuotrauka.
Paveikslėlis

Jei pasirinksite tiesioginę nuorodą, kaip parodyta žemiau, į forumą tiesiogiai įkelsite realaus dydžio nuotrauką

Paveikslėlis

Taip atrodys realiai

Paveikslėlis

PAVYZDYS, KAIP ĮKELTI PAVEIKSLĖLĮ IŠ KITŲ INTERNETINŲ SVETAINIŲ

Dabar parodysiu, kaip įkėliau į forumą tą patį vilką iš mūsų svetainės (prieš tai tą pačią nuotrauką įkėliau į mūsų galeriją).

2. Žingsnis. Paspauskite dešiniu klavišu ant nurodyto paveikslėlio žemiau.
Paveikslėlis
Atsidaro štai toks langelis, kuriame paspaudžiate "Savybės", kaip parodyta paveikslėlyje, jei nelituanizuota naršyklė, tada spauskite spauskite "Properties".
Paveikslėlis
Paspaudus "Savybės", atsidaro štai toks langelis, kuriame turite pažymėti, kaip parodyta paveikslėlyje, paveikslėlio adresą (pažymėta mėlynai)
Paveikslėlis

3. Žingsnis. Pažymėję mėlynai paveikslėlio nuorodą, ją nukopijuojate (klavišų kombinacija vienu metu Ctrl+C) ir įkeliate į forumą (klavišų kombinacija vienu metu Ctrl+V).

4. Žingsnis. Paspaudžiate komandų eilutėje pilką mygtuką (Img*), kaip parodyta paveikslėlyje.
Paveikslėlis
5. Žingsnis. Paspaudžiate apačioje mygtuką su užrašu "Siųsti".

Sveikinu, jūs įkėlėte paveiksliuką :lol:

Galimos klaidos

Jeigu netyčia pažymėjote daugiau nei įkeltą nuorodą, atsirado tuščias pažymėtas tarpelis, paveikslėlio gali neįkelti. Tada matysis tik kaip URL pažymėta nuoroda.

Įspėjimas.
Stenkitės nepiktnaudžiauti be reikalo, nes perkraunate forumą. Atsiradus nors vienam nekorektiškam, įžeidžiamo turinio ar be mūsų žinios reklamuojamam tinklapiui, registruotas forumo dalyvis šalinamas be galimybės būti registruotas antrą kartą (tuo pačiu niku ir IP) :!: :!:

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Lie 08, 2005 8:08 pm
Aprašymas WWW
Poezijos burtonė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 319
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
Supratau. Dėkui. Tačiau labai jau daug vargo su tais paveikslėlių talpinimais svetainėse. Pavyzdžiui pas mane kompiuteryje yra ištisos galerijos, todėl labai gaila, kad negalima įkelti iš kompiuterio. :(

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Sek Lie 10, 2005 9:02 pm
Aprašymas
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 11:15 am
Pranešimai: 958
Šalis: Žemaitija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Telšių r. Vidmantai
mano pomėgiai: Pasaulėžiūra, Praeitis, Ateitis
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
pas mane nerodo paveiksleliu

_________________
Jei nori mokyt gyvenk taip pats.
R.V.


Pir Lap 16, 2009 12:35 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
TZU rašė:
pas mane nerodo paveiksleliu

Teko iš naujo viską sukurti, senuose forumuose rodė gerai, bet po perinstaliavimo, daugybė nuorodų gali nebeveikti. Jei kas nors nepasiseka, rašykite, bandysime spęsti kartu, tik nepamirškite rašyti lietuvišku šriftu :!:

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Lap 16, 2009 5:27 pm
Aprašymas WWW
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Dėl paveiksliukų dar viena pastabėlė - serveris mums siunčia informaciją tikrai greitai, tačiau į priešingą pusę - labai lėtai, tad keliant paveiksliuką pasistenkite, kad jis nebūtų didelis ir pasitelkite kantrybę.

Beje, TZU, prašau pasakyti tiksliai, kurioj vietoj tamsta nematot paveiksliukų.

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Pir Lap 16, 2009 7:10 pm
Aprašymas ICQ YIM
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Zordsdavini rašė:
Dėl paveiksliukų dar viena pastabėlė - serveris mums siunčia informaciją tikrai greitai, tačiau į priešingą pusę - labai lėtai, tad keliant paveiksliuką pasistenkite, kad jis nebūtų didelis ir pasitelkite kantrybę.

Beje, TZU, prašau pasakyti tiksliai, kurioj vietoj tamsta nematot paveiksliukų.

Aš jau viską perdariau, man irgi nerodė, nes tokių linkų neegzistavo. Linkai buvo iš baltų svetainės, bet tokių galerijoje neberadau. Todėl sukūriau iš naujo. Pavėluota reakcija admine :)

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pir Lap 16, 2009 11:29 pm
Aprašymas WWW
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Baltas rašė:
Aš jau viską perdariau, man irgi nerodė, nes tokių linkų neegzistavo. Linkai buvo iš baltų svetainės, bet tokių galerijoje neberadau. Todėl sukūriau iš naujo. Pavėluota reakcija admine :)

Nepavėluota :) Tiesiog keli žmonės vis parašo - nematau paveiksliukų, o kur - ne. Taip pat perspėjau dėl siuntimo greičio, kad nesikreiptų dėl lėto siuntimo.

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Ant Lap 17, 2009 11:29 am
Aprašymas ICQ YIM
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Pastebėjau, kad greitis tarsi sulėtėjo, nežinai kodėl?

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ant Lap 17, 2009 3:44 pm
Aprašymas WWW
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Baltas rašė:
Pastebėjau, kad greitis tarsi sulėtėjo, nežinai kodėl?

Dėl įkėlimo, tai man jis visada buvo lėtas. Dėl puslapio užkrovimo - man rodos toks pats.

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Tre Lap 18, 2009 11:55 am
Aprašymas ICQ YIM
Sidabrinis narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 13, 2008 8:48 pm
Pranešimai: 198
Šalis: Graikija
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Atėnai
mano pomėgiai: Kultūra, muzika, kelionės, filosofija
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Zordsdavini rašė:

Nepavėluota :) Tiesiog keli žmonės vis parašo - nematau paveiksliukų, o kur - ne. Taip pat perspėjau dėl siuntimo greičio, kad nesikreiptų dėl lėto siuntimo.


MAn irgi dažnai vietoj paveiksliukų rodo raudonus kryžiukus, bet tuomet atsiranda viršuj tokia juosta klausianti ar leisti rodyti užblokuotą turinį. Nežinau kodėl būtent šios svetainės paveiksliukus mano naršyklė blokuoja :?:

_________________
Kai nieko neturi, turi dangų, žvaigždes ir vėją turi


Ant Lap 24, 2009 7:49 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 23, 2009 6:18 pm
Pranešimai: 25
Miestas: Klaipėda
Šalis: Lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: Klaipėda
mano pomėgiai: Šaudymas iš lanko, baltų ir indų aksesuarai, papuošalai, rankdarbiai, moteriškos baltų šukuosenos
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
o kur į forumą įkelti paveikslėlį? ta prasme kurioj vietoj? :( nesuprantu...


Ant Lap 24, 2009 9:17 pm
Aprašymas WWW
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Catori rašė:
Zordsdavini rašė:

Nepavėluota :) Tiesiog keli žmonės vis parašo - nematau paveiksliukų, o kur - ne. Taip pat perspėjau dėl siuntimo greičio, kad nesikreiptų dėl lėto siuntimo.


MAn irgi dažnai vietoj paveiksliukų rodo raudonus kryžiukus, bet tuomet atsiranda viršuj tokia juosta klausianti ar leisti rodyti užblokuotą turinį. Nežinau kodėl būtent šios svetainės paveiksliukus mano naršyklė blokuoja :?:

Catori, jei naudojatės mozilos naršykle, tai ten yra nustatymai TOOLS/INTERNET OPTIONS/SECURITY toliau reikia nurodyti, kad leistu IMG, gal tiksliau gali Zorsdavinis parašyti, nes pas mane naršyklė lietuviška.
dvilype09 rašė:
o kur į forumą įkelti paveikslėlį? ta prasme kurioj vietoj? :( nesuprantu...

:) Kai rašote atsakymą ar šiaip savo žinutę, galite iliustracijai įkelti į forumą paveiksliuką, tai čia ir parodyta, kaip tai padaryti.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Lap 25, 2009 4:20 pm
Aprašymas WWW
Forumo šviesuolis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius - Telšē
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Baltas rašė:
Catori rašė:
Zordsdavini rašė:

Nepavėluota :) Tiesiog keli žmonės vis parašo - nematau paveiksliukų, o kur - ne. Taip pat perspėjau dėl siuntimo greičio, kad nesikreiptų dėl lėto siuntimo.

MAn irgi dažnai vietoj paveiksliukų rodo raudonus kryžiukus, bet tuomet atsiranda viršuj tokia juosta klausianti ar leisti rodyti užblokuotą turinį. Nežinau kodėl būtent šios svetainės paveiksliukus mano naršyklė blokuoja :?:

Catori, jei naudojatės mozilos naršykle, tai ten yra nustatymai TOOLS/INTERNET OPTIONS/SECURITY toliau reikia nurodyti, kad leistu IMG, gal tiksliau gali Zorsdavinis parašyti, nes pas mane naršyklė lietuviška.

Pas mene tai viskas rodoma, gal dėl to, kad esu priėmęs pašto serverio sertifikatą, bet dėl viso pikto vienas iš sprendimų būtų:
Edit -> Preferences; pasirenkamas Content kortelė (tab'as); gali bandyti uždėti varnelę ant „Load images automaticaly“ arba pasirenki Exceptions; parašai „www.baltai.lt“; spaudi „Allow“. Liktais taip.

_________________
Vėsas opės akmenůtas...


Ket Lap 26, 2009 6:07 pm
Aprašymas ICQ YIM
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
sudėtinga kombinacija bet lapė tai šauni :D


Sek Kov 07, 2010 3:56 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Kaip į forumą įkelti paveikslėlį
Cituoti:
Sveiki, dėl nuotraukų talpinimo baltų svetainės forumuose.
Nuo šiol nuotraukos turi būti susietos su pateikta tekstine medžiaga, kaip iliustracija pranešimui, straipsniui. Nuotraukos turi būti kiek įmanoma mažesnės apimties (800x600 pikselių) bet nebūtinai mažos. Jas galima prisegti. Kitu atveju naudojate nuorodas į tas svetaines, kuriose yra patalpinta vaizdinė medžiaga.
Adminas

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Rgs 09, 2010 12:19 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007