Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 9:06 pm



Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
 Erdvės 
Autorius Žinutė
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Gru 16, 2007 4:51 pm
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
UNREAD_POST Erdvės
Oi vaikai,vaikai(koks įmantrus kreipinys):D..Ilgai mąsčiau kur būtų galima sukurpt šią temą,kaip ją pavadint kad neprikibtų ir svarbiauisa ką pasakyt kad suprastų..Taigi,gerbiamieji,ar Jum pakanka virtualios realybės(jej tai galima pavadint realybe)?..Aš pati (bent bendraudama)internete jaučiuos kaip dėžutėj,žinot,čia vis trūksta oro,o juk nei šventos Ugnies žinutėm uždegsi,nei maldos sukalbėsi,o juk taip noris..ir kas galėtų būti geriau už pasisedėjimą gamtoj,giesmių giedojimą ir pasibūvimą su tikėjimo broliais/seserimis..(čia trumpiau tariant pasiūlimas organizuot ką nors 8))
p.s teko girdėt kad būdavo organizuojami susitikimai,tačiau per pastaruosius 2007 metus nieks nepasirodė..Na ir kur čia šuo pakastas? :o
p.p.s ar aš į tinkamą temą pataikiau? :oops:


Pir Gru 17, 2007 10:49 pm
Aprašymas YIM WWW
Bendruomenės druwis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 785
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Erdvės
Brėkšta rašė:
Oi vaikai,vaikai(koks įmantrus kreipinys):D..Ilgai mąsčiau kur būtų galima sukurpt šią temą,kaip ją pavadint kad neprikibtų ir svarbiauisa ką pasakyt kad suprastų..Taigi,gerbiamieji,ar Jum pakanka virtualios realybės(jej tai galima pavadint realybe)?..Aš pati (bent bendraudama)internete jaučiuos kaip dėžutėj,žinot,čia vis trūksta oro,o juk nei šventos Ugnies žinutėm uždegsi,nei maldos sukalbėsi,o juk taip noris..ir kas galėtų būti geriau už pasisedėjimą gamtoj,giesmių giedojimą ir pasibūvimą su tikėjimo broliais/seserimis..(čia trumpiau tariant pasiūlimas organizuot ką nors 8))
p.s teko girdėt kad būdavo organizuojami susitikimai,tačiau per pastaruosius 2007 metus nieks nepasirodė..Na ir kur čia šuo pakastas? :o
p.p.s ar aš į tinkamą temą pataikiau? :oops:

Pralinksminai :D šiaip tikrai nepataikei kur parašyt, perkelsiu į dabarties aktualijas :) Čia paliksiu tik temos šešėlį. Jei nori pabūt prie aukuro ugnelės ir nori išmokti ją globoti, kaip tai mokėjo paslaptingosios vaidilės, eik į Santaką, ten stovi Mildos aukuras. Jį globoja Kauno bendruomenė "Alka", o tiksliau jos žynė Marija. Susirask ją ir pasakyk, kad rekomendavo burtininkas iš Nidos, pas kurį yra dalis Didžiosios krivūlės. Parašyk man PM, duosiu jos telefoną, bet tik ne platinimui, o vieninteliam skambučiui. Kol kas jai tavęs nerekomenduosiu, nes nepažįstu ir tavo minčių forume nemačiau.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Gru 17, 2007 11:45 pm
Aprašymas WWW
Svetys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Gru 16, 2007 4:51 pm
Pranešimai: 9
Miestas: Kaunas
UNREAD_POST 
ech..taip ir maniau :oops: ..Iš pradžių ir norėjau kurt temą ''dabarties aktualijose'',bet tas prierašiukas ''diskusijų kryptis vaikai,tėvai,seneliai' man pakišo koją :P..na bet tiek jau to;)..
Taigi jau galit trint(ar rakint ar kaip čia daroma) šią temą..Ir aišku nepykit kad parašiau šią menkavertę žinutę ;) ..


Ant Gru 18, 2007 9:31 pm
Aprašymas YIM WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgp 02, 2006 3:32 pm
Pranešimai: 32
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
O ačiū už šią temą :) Pati niekada nebūčiau išdrįsus tokios parašyti :D
Aš tai irgi labai gamtos pasiilgus ir pasisedėjimų ten :)
Žinau gerą vietą už Vilniaus, kažkada rašiau apie ją, kažkur senam forume, Baltai, gal buvote ten nuvykęs?
Prie tų penkių ąžuolų? Ar ieškojote šventos olos? :)


Ket Sau 03, 2008 8:44 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST 
evoltra rašė:
Baltai, gal buvote ten nuvykęs?

Nežinau apie ką kalbat. Šiuo metu nėr kam už dyką administruot svetainės, taip, kad jei nerasiu žmogaus, svetainė ir forumai bus uždaryti. Taip, kad kviečiu atsiliepti į šią temą tiems, kuriems aktualu susitikinėti. Pasidalinkite savo adresais, kol yra galimybė, šie metai man bus juodi visom prasmėm. Taip, kad per daug į mane neapeliuokit. Laikas viską iš pagrindų keist.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Sau 03, 2008 9:49 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 5 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007