Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 4:36 pm



Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
 Taukė 
Autorius Žinutė
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Taukė
Paveikslėlis

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Tre Spa 20, 2010 12:26 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
visa tai tiesa, kas liečia sąnarių gydymą, bet,taukė(kaštavolas arba kaulažolė), nelabai galima gerti, be to plaučių ir kitoms ligoms yra kur kas efektyvesnių vaistinių augalų
va tai erzina, kai augalas turi vieną gerą savybę gydyti kažkokią ligą ir dar turi keletą menkų galimybių ar savybių gydyti dar keletą ligų
visa tai suplakama į vieną vietą
taip išeitų, kad vienas augalas yra panacėja nuo visų ligų
tik bėda- pagal visokius straipsnius šimtai tokių augalų
štai taip klaidinami žmonės
jei taukė gali puikiai gydyti sąnarius, dar puikiau- kaulų lūžius ir stuburą(tik ne nervo uždegimą), tai dar jai klijuojama ta menkutė galimybė pagydyti plaučius
nieko nebus
pasiieškokite plaučiams ko geriau
supykau, pardon


Tre Spa 20, 2010 1:16 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
plius dar itin nuodingas augalas, taip kad nepadauginkit besigydydami visokius skrandžius :evil:


Tre Spa 20, 2010 1:25 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Taukė
ragana rašė:
plius dar itin nuodingas augalas, taip kad nepadauginkit besigydydami visokius skrandžius :evil:

Tam straipsniai ir keliami, kad šios srities žinovai galėtų išreikšti savo praktinius pastebėjimus :) Man patinka kai jūs pykstat :P

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 21, 2010 1:25 am
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
:roll: va, dabar galvoju, kaip gi turėčiau atsakyti į šį komentarą :roll: vis del to, ...............jūs jau supratote, ką norėjau parašyti :lol:
ragana truputėlį psichologė neprofesionalė, supratau :P


Ket Spa 21, 2010 8:36 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Taukė
ragana rašė:
:roll: va, dabar galvoju, kaip gi turėčiau atsakyti į šį komentarą :roll: vis del to, ...............jūs jau supratote, ką norėjau parašyti :lol:
ragana truputėlį psichologė neprofesionalė, supratau :P

Neišsisuksit, prašom konkrečiai straipsnyje jums esančias abejotinas vietas nuneigti arba pateikti savo praktinę išmintį su 3 konkrečiais pavyzdžiais, ypač domintų indikacijos.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 21, 2010 11:19 am
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
konkrečiai
taukė(kaštavolas) žinomas, naudojamas seniai, dar prieš kristaus gimimą, jau vien tai man daro įspūdį
naudojama tyrė su spiritu arba šviečia kaulų lūžiams pirmiausia, antra, tiks ir ištinusiems sąnariams, stuburo išvaržoms(pastarają neišgydys, bet palengvins savijautą)
plaučiams šiuo atveju, minima sunkios plaučių ligos, imkime geriau debesylą, ans ir vandeniui plaučiuose neleis kauptis
kaštavolas yra kaulų žolė, vidiniam vartojimui nelabai- juk gana nuodingas, plius, dar krešina kraują
prisigėres žmogelis gali ir numirti, susidarius trombui, ar sutirštėjus kraujui, širdelė nebepajėgs dirbti
dar matau, parašyta gydyti kraujotakai....kaip gydyti?jei krešina kraują?kojų venas gydome kaštonų vaisių nuoviro vonelėse- tai padeda ir trombozę gydyti ir tromboflebitą
Baltai, aš tingiu skaityti iki galo tą straipsnį....
dar prisiminiau
taukės preparatai nepasišalina iš organizmo, jie kaupiasi
išspardyčiau užpakalį tam durniui, kuris čia pririetė
čia rašau asmeninę patirtį


Ket Spa 21, 2010 2:33 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
tiesa, prašote pavyzdžių, jų daug, ką galiu pasakyti?
dar niekas neiškeikė, niekas nenumirė...nuo mano preparato ar patarimo
tur būt žinote ir tai(joks stebuklas), kad mano parinkta žolė ar tinktūra veikia tuoj pat, bent jau kitą dieną žmogus jaučiasi sveikesnis, nors gydymą reikia testi
vaistinėje nusipirkes gaus tik šieno kvapą ir nieko daugiau
žoles ,brangučiai, rinkite PATYS arba prašykite pas raganą :oops: :mrgreen:


Ket Spa 21, 2010 2:43 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Taukė
ragana rašė:
parašyta gydyti kraujotakai....kaip gydyti?jei krešina kraują?kojų venas gydome kaštonų vaisių nuoviro vonelėse- tai padeda ir trombozę gydyti ir tromboflebitą
Baltai, aš tingiu skaityti iki galo tą straipsnį....
dar prisiminiau
taukės preparatai nepasišalina iš organizmo, jie kaupiasi
išspardyčiau užpakalį tam durniui, kuris čia pririetė

Ar neužteks savireklamos ragana? Jei neperskaitėte straipsnio, kaip galite ginčyti turinį, jei jo neskaitėte? Ar nepagalvojote, kad kraujotaka ne tik kartais būna tiršta, bet kai kam nekrešėja, todėl pastovus pavojus nukraujuoti. Čia tas pats, kaip su juodom aronijom, jos daug kam tinka, bet viena iš savybių krešinti kraują, todėl daugiau pusę saujos nerekomenduoja.
Toliau, jei rašote, kad taukės preparatai nepasišalina, tai rašote klaidingai, nepasišalinti gali konkreti veiklioji medžiaga, o ne taukės preparatas. Tai kokia ta medžiaga? Specialiai negooglinsiu, palauksiu jūsų versijos. O jei kyla noras kitiems spardyti užpakalius, tai čia ne kaimas ir ne jūsų kiemas gerbiamoji. Straipsnio gale yra žurnalistės pavardė, kuri straipsnius sudaro remdamasi konkrečia literatūra. Sutinku, kad straipsnis nėra pilnas ar išsamus, kadangi jis daromas suspaustas savaitgalio skaitalui. Bet jūsų agresija kuo toliau tuo daugiau man kelia klausimų, ar jūs išvis galite normaliai bendrauti, tuo labiau dėstyti su tokiomis nuostatomis prieš kitų pateiktas žinias? Ką pati manot? nepamirškit, kad moderatorė nėra diktatorė, moderuoti, tai ne diktuoti. Jei neaiškus moderavimo terminas, prašom pagooglinti.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Ket Spa 21, 2010 3:24 pm
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
kodėl klaidingai?aš žinau, kad linkę kauptis organizme, kodėl siūlote goglę?kiek procentų tiesos goglėje?
žinau seniai ir iš enciklopedijos, ne iš jūsų mylimos goglės
čia kaip mano kvailas archajiškas įprotis- knygas skaityti, internetas tik bendravimui, susisiekimui
goglė man ne visąžinė, linkusi pereiti per bibliotekas, jei man kažkas parūpo
tolerancijos stoka?
gal būt aš ištikima senosioms žinioms, kurios nuolat ir nuolat pasitvirtina, dažnos naujovės ne tik neprigyja, pasirodo kad tik apgavystė
beje- iš informacijos taip pat begėdiškai daromi pinigai, nesvarbu, kad kokiam žiopliui ,patikėjusiam paistalais ,ir galas pareis
gal aš liksiu prie patikrintų žinių, bet tikrų, abejotinas tebando su pelėmis, triušiais ir taip toliau, bet mano kaimynai ne pelės ir naujovių, tokių ,kaip varnalėšos geležis, aš jiems netaikysiu, ir širdies ligoms surasiu efektyvesnių vaistų, žinomų, išbandytų
o kad kažkokia žurnalistė rašo- manes nejaudina, juk jai nei šilta nei šalta, kad kažkas prisiskaites nusinuodys
kodėk nepasakė, kad kaštavolas itin nuodingas?a???
žinot, man nusispjaut, bet , svarbiausia, aš privalau išlikti teisi prieš save
beje, atsakomybės aš nevengiu, bet ir neteko aiškintis
dėstyti liaudies mediciną visai netinku, moderatore būti irgi visai nebūtina,
ką gi aš čia kitap darau?ogi nieko
dabar kodėl aš pykstu/
prieš kelis metus viena veterinaras paskaitė labai gražų straipsnį apie sibiro rožinę radiolą, nusprendė įsigyti ir bus labai sveikas, toks kaip sibiriečiai,
tame straipsnyje pasakojama, kad kasdien ryte išgėres aukso šaknies, sibirietis neserga, vadinasi ir skrandžiui ir žarnynui vaistas, dar širdžiai ir kraujotakai, prostatai ir potencijai ir aplamai imunitetui
na ir gavo, užsipylė šnapsu ir vien nuo tos minties ,kad geria aukso šaknį jis jautėsi labai darbingas ir stiprus, kol vieną sykį.......insultas
vat, pusmetis ligoninėj, pusmetis reabilitacijos, liko nevaldoma ranka
anas man pasakoja ir jūs manot ,kad aš jam pasakiau kontraindikaciją radiolos?anaiptol, ne, o kam?juk išbandė, žino, kelia kraujospūdį ne juokais
va taip ir būna, žurnalistukai, augę ant asfalto, neatskiria pienės nuo dilgėlės, bet rašo straipsnius, ką parašydami, o kai ką užmiršdami dadėt....
terašo- skaitančių yra,


Ket Spa 21, 2010 4:19 pm
Aprašymas
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
dėstyti liaudies mediciną labai tiktų pakviesti Jadvygą Balvočiūtę, iš žolynų daranti verslą, puikiai išmano, be to farmacininkė
išdėstytų kursą geriausiai


Ket Spa 21, 2010 4:33 pm
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Taukė
ragana rašė:
dėstyti liaudies mediciną labai tiktų pakviesti Jadvygą Balvočiūtę, iš žolynų daranti verslą, puikiai išmano, be to farmacininkė
išdėstytų kursą geriausiai

Vieni verslą daro, kiti moko, kiekvienam savo. Be to jūsų įvardinta google yra ne kas kita, o naršyklė po esamas viso pasaulio bibliotekas, kitus informacijos šaltinius, o ne tik enciklopedijas. Tai savotiškas ciuciukas (šuniukas), kuris išmokytas atnešti tai, ką suformuluoji klausime. Bet pats jis nemąsto apie tai ką neša, jis tik nurodo kas, kur ir kiek to gero yra, jūsų reikalas atsirinkti. Taip, sutinku, kad interneto pagalba neviską galim rasti, ypač praktinių žinių, tame tarpe ir iš jūsų ar manęs. Tai virtuali erdvė ieškantiems.
Ieškantys tiek pat gali pakratyti kojas tiek nuo prisiskaitytų ir nesuprastų žinių internete, tiek knygose, tiek pas medikus, tiek pas jus. Todėl ieškantys dažnai yra prieštaringos asmenybės, kurios neturi, nežino ar nesubrendo savo keliui, yra smalsios, bet paviršutiniškos, yra lipšnios pateikėjui iš kurio čiulpia žinias, bet kandžios ir kritiškos tam pačiam pateikėjui užnugaryje, jos nori pastoviai atsakymų į savo klausimus, bet ypatingo noro mąstyti ir kelti savas prielaidas ir jas paneigti ar patvirtinti. Tai dažni perbėgėliai iš vienos stovyklos į kitą, priklauso nuo kur pučia palankus vėjas, bet kai vėjas nepalankus iš visur, dingsta tarsi į dugną :) Tai jokios atsakomybės neprisiimantys asmenys.
Šiuo atveju jus radote savo būdus, bet neigiate kitų rastus. Pateikėte pavyzdį, bet pamiršote, kad jis visiškai netinkamas iliustracijai apie tikrąjį žinojimą.
Jei pradėčiau komentuoti jūsų bandymus lįsti į energoinformacinę žmogaus struktūrą , komentaras būtų žiauresnis nei jūsų pyktis ant žurnalistų :) Bet to nedarau vien todėl, kad visi ieško to, ko nežino ir nori rasti atsakymus, jūs neišimtis. Jei nebūčiau pateikęs skanuotos medžiagos, o dalimis perrašęs kaip savo, manau jūsų reakcija būtų kitokia.
Todėl prašau suprasti, kad parašytas žodis yra veiklesnis nei jūsų stipriausi žinomi nuodai, todėl virtualiai reikia būti ypač atsakingam savo rašliavai.
Jei turit žinias apie taukę ar kitus šiuose skyriuose pateikiamus augalus, tai jas ir parašote (jei norite), jei nepatinka kažkieno patirtis ar straipsnio turinys, tai argumentuotai išdėstote kodėl jūsų manymu vienas ar kitas pavyzdys gali būti ir kitoks. Tai būtų naudinga tiek jums, tiek skaitantiems, nes po tokios rašliavos šis forumas gali pavirsti nekontroliuojamu pletkų ir rietenų srautu, kaip skype. Ten jūs rašykite ir emociškai reiškitės kaip norit, bet forumas yra kaip jums bažnyčia, kur bijot, kad kunigėlis apie jus pagalvos blogai.

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Spa 22, 2010 3:20 am
Aprašymas WWW
Moderatorė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 06, 2010 8:04 pm
Pranešimai: 204
Šalis: lietuva
Miestas, gyvenvietė, kaimas: lazdiju r.
mano pomėgiai: tapyba
UNREAD_POST Re: Taukė
galiu tvirtai pasakyti, kad būčiau prieštaravusi tokiems teiginiams, net jei būtumėt rašes nuo saves
nesakau, kad konservatyvumas yra gera savybė, sudėtinga greičiau, gal tai prisirišimas prie senovės
kartais atrodo, kad esu tyčia išmesta gyventi šiomis dienomis, čia netinku ir man nėra gerai, bet kur gi dingsi
iš tiesų yra gera taiu, kad biologai išskiria augalų turimas medžiagas, domisi, tyrinėja, tik bėda tame, kad dažnai tenka nusivilti pastarųjų dešimtmečių mus užplūdusiais maisto papildais, vitaminais ir visokiais stiprintojais
akivaisdus mulkinimas, melas, siekiant pelno
visagalė reklama.....pats bjauriausias melas masėms, prilygstantis sovietų idėjinei propagandai
niekas nepasikeitė...


Pen Spa 22, 2010 8:38 am
Aprašymas
Jungiantis (-ti)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 2786
Miestas: Vilnius
UNREAD_POST Re: Taukė
Gal jau baigiam rašinėt ne į temą? Medicinoje nėra užkalbėjimų ir tikėjimų, manau čia ir "pakastas šuo" .Visą savo požiūrį į papildus galite išdėstyti skyriuje "Sveikas gyvenimo būdas, grožis ir mityba".

_________________
Mūsų svetainėje rašoma tik lietuviškomis raidėmis, tai esminė dalyvavimo mūsų forume taisyklė.


Pen Spa 22, 2010 12:49 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 14 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007