0

Pirminiai rezultatai rodo, kad lietuviai VAE statyboms nepritaria

spalio 14, 2012 Energetika, Lietuvos aktualijos

Pagal pirminius rezultatus, lietuviai patariamojo referendumo metu nepritaria naujosios Visagino atominės elektrinės statyboms, tačiau dar neaišku, ar referendumas įvyko dėl rinkėjų aktyvumo, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) skelbiami duomenys.

Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Pagal iš 141 apylinkės (iš 2017) gautus rezultatus VAE statyboms nepritarė daugiau nei 60 proc. referendumo dalyvių. Už VAE statybą, pagal išankstinius rezultatus pasisakė beveik 35 proc. atėjusiųjų…

R. Karbauskis: lietuviai elektrinės nenori

Net jei referendumas neįvyks, tauta aiškiai pasakė, kad nenori atominės elektrinės (AE) šalyje, teigia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Pasak jo, už jėgainę balsuosiančios partijos praras savo reitingus.

„Tauta aiškiai pasakė ne atominei elektrinei ir tas sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas. Net jeigu pritrūktų pusės procento arba procento (iki 50 proc. – BNS), tokio skirtumo, koks yra, tai tikriausiai nei vienas politikas ignoruoti nedrįs. Pradedant prezidente, baigiant Seimu“, – sekmadienį BNS sakė R.Karbauskis.

Pasak jo, politikai, nusprendę balsuoti už AE, praras savo reitingus ir visuomenės pasitikėjimą.

Savo straipsnyje plačiau skelbia DELFI

© 2012, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.