1

Naujojo Budos Manifestas

vasario 22, 2013 PASAULĖŽIŪRA, Sveika gyvensena

27 asmeninės jėgos principai, kuriais gyvena nauja, veikli, bebundanti karta//

Tai Naujojo Budos Manifestas — įrankis išlaisvinti savo jau turimą energiją, pašalinti mąstymo blokus ir ilgai nelaukiant pasiekti aukščiausią būties kokybę — kaip Budos, tik naują.

Naujoji karta — tai nuo fizinio kūno amžiaus nepriklausomų žmonių bendruomenė, apimanti visą žmoniją. Mes esame visur ir neturime ribos, kuri mus nuo kažko atskirtų. Viskas susiję, viskas yra vienis. O tu esi vienas iš mūsų, kas bebūtum.

Naujojo Budos Manifestas:

 1. Mes renkamės tyrinėti, aiškinti, pažinti, kurti ir panaudoti.
 2. Mes suvokiame proto iliuziją ir žinome, kad iki pilnos transcendencijos momento viskas tėra mintys. Ir visos jos — absoliuti kūryba.
 3. Mes atsisakome tarnauti savo ir kitų ego protui bei juo paremtai kultūrai. „Aš“, „Man“ ir „Mano“ — tai ego kūryba, iliuzija, kuri turėtų būti harmonijoje su kitokia, viską jungiančia realybe.
 4. Mes renkamės mokslą, žinojimą ir augimą, o ne aklą kopijavimą.
 5. Mes aktyviai ieškome savo pašaukimo, nes egzistuoja veiklos, kurios mums natūraliai sekasi ir suteikia viską, ko iš tiesų reikia.
 6. Mes kuriame modernias kompanijas arba renkamės nepriklausomo kūrėjo kelią — tokią veiklos formą, kuri mums geriausiai tinka, nepaisant jokių išorinių normų ir taisyklių.
 7. Mes parduodame savo ekologiškus produktus milijonams žmonių, suvokdami, kad pinigai nėra nei gėris, nei blogis — jie tik įrankis materialiems pokyčiams daryti.
 8. Mes vengiame fiksuotų darbo valandų ir laiko pardavinėjimo kontorose, todėl mieliau pardavinėjame su laiku ir vieta nesurištus produktus bei paslaugas.
 9. Mes renkamės sportą, sveikesnį maistą ir daug gryno oro, nes suvokiame stiprų ryšį tarp kūno ir sąmoningumo.
 10. Mes padedame kitiems atrasti savo kelią ir realizuoti talentus, nes tai užtikrina mentalinę ir fizinę sveikatą.
 11. Mes palaikome kitus žmones. Tegul visi būna stiprūs ir laimingi.
 12. Mes nežiūrime televizijos ir neklausome radijo, tačiau patys surandame informaciją, kurią norime įsileisti į save, tam tobulai išnaudodami visas prieinamas technologijas.
 13. Mūsų nebeveikia socialinis programavimas. Be to, mes mokame nuo jo apsivalyti ir mąstyti plačiau.
 14. Mes sąmoningai renkamės, į ką nukreipti savo dėmesį kiekvieną minutę, nes jau žinome apie dėmesio valdymo svarbą.
 15. Mes norime išsaugoti gamtą ir gyventi jos apsuptyje, todėl tuo pat metu vykdome technologinį progresą ir skatiname žmogaus sąmoningumo augimą.
 16. Mes renkamės žalią maistą visada, kai tik galime, nes tik žalias, gyvas maistas gali mums duoti daug energijos.
 17. Mes visiškai nutraukėme egoizmą didinančių medžiagų vartojimą — alkoholis ir tabakas daugiau mūsų neslopina.
 18. Mes esame smalsūs ir nuolat tyrinėjame pasaulį, kasdien žengdami dar vieną žingsnį į priekį, patirdami vidines transformacijas ir prie nieko neprisirišdami.
 19. Mes suvokiame, kad mūsų kasdienė elgsena, mintys ir norai priklauso nuo neuroasociacijų, todėl esame budrūs ir veikiame iš aukštesnio lygmens.
 20. Mes žinome, kad energijos taupymas ir kaupimas yra aukščiausio prioriteto klausimas, todėl negailime nei laiko, nei dėmesio, kad surastume savo energijos nutekėjimo priežastis ir jas eliminuotume. Energija — tai visko pagrindas, ir šis žinojimas daro mus stipresniais.
 21. Mes nieko neteisiame, nekaltiname, nekritikuojame ir dėl nieko nepykstame. Viskas buvo taip, kaip turėjo būti. Viskas yra taip, kaip turi būti.
 22. Mes patys pasirenkame, kuo tikėti ir kaip gyventi. Kitų žmonių tikėjimai bei pažiūros tėra neutralus tyrinėjimo objektas, nedarantis jokios tiesioginės įtakos, bet įdomus kaip reiškinys.
 23. Mes esame viena didelė šeima ir mums neįdomus egoizmu paremtas susiskaldymas.
 24. Mes esame čia tam, kad pažintume, augtume ir klestėtume. Tai jau vyksta. Čia ir dabar.
 25. Mes realiai suvokiame fraktalinę ir holografinę Visatos prigimtį, todėl turime neribotas galimybes ir jomis drąsiai naudojamės.
 26. Mes esame pilno pabudimo kelyje. Iš mūsų sąmonės visą laiką sklinda šviesa.
 27. Mes esame vieno kraujo — tu ir aš.
 28. ekodiena.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Atsiliepimai (1)

 

 1. Emilija sako:

  Įdomu būtų sužinoti Manifesto autorių arba šaltinį.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.