0

Ateiviai, mutavę tinginiai ar gėjai: 10 beprotiškų teorijų apie sniego žmogų

gegužės 11, 2013 Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Netgi jei jūs patys netikite sniego žmogaus egzistavimu, greičiausiai tarp jūsų pažįstamų atsiras bent vienas, kuris tiki. Pranešimų apie susitikimus su šiomis mistinėmis „būtybėmis“ atsiranda iš visų pasaulio kampelių. Ir „pastebimi“ sniego žmonės yra jau ne vieną šimtmetį, rašoma theweek.com. Kad paaiškintume, iš kur atsirado sniego žmonės, kaip jie dauginasi, ir kaip jiems pavyksta nuolatos pasprukti ir pasislėpti nuo žmonių, pateikiame 10 visiškai beprotiškų teorijų apie sniego žmones.

1. DNR-testas įrodė, kad sniego žmogus yra hibridas – pusiau žmogus… ir jam verta suteikti JAV pilietybę Praėjusių metų lapkritį veterinarė iš Teksaso Melba Ketchum pareiškė, kad pagal sniego žmogaus DNR mėginius sugebėjo įrodyti, kad legendinės būtybės yra pusiau žmonės. Ji taip pat pareikalavo iš vyriausybės pripažinti sniego žmones vietiniais gyventojais ir kuo greičiau apsaugoti jų žmogiškas ir konstitucines teises“

2. JAV valdžia slapta pašalino sniego žmonių lavonus po ugnikalnio išsiveržimo Po Šv. Elenos ugnikalnio išsiveržimo 1980 metais keletas liudininkų pareiškė, kad matė, kaip šiame regione į federalinių tarnybų sraigtasparnius buvo kraunami apdegę sniego žmonių lavonai. Iki šio ugnikalnio išsiveržimo ilgai sklido gandai, kad jame gyvena „beždžionžmogiai“. Pranešimai apie juos prasidėjo dar 1920 metais.

3. Jetis – urvinis žmogus 2007 metais Vankuverio salos gyventojas Robertas Wilsonas papasakojo apie savo susitikimą su būtybe, kurią iš pradžių palaikė meška: „Aš važiavau žemyn ir pamačiau kažką, ką galiu aprašyti tik kaip didelį, plaukuotą žmogų, kuris atrodė, kaip urvinis žmogus… su neandartaliečiams būdingais bruožais. Didelis, kaip meška.“ Pasirėmus šiuo pasakojimu, 2011 buvo iškelta hipotezė, kad „sniego žmogus galbūt visgi nėra milžiniška beždžionė, bet gali būti viena iš išlikusių priešistorės žmonių rūšių“.

4. Sniego žmogus – ateivis 1973 metais NSO tyrėjas iš Pensilvanijos Stanas Gordonas pareiškė, kad pastebėjo padažnėjusius pranešimus apie sniego žmones, kurie esą matėsi iš kylančių ir besileidžiančių kosminių laivų. Susižavėjęs šia idėja, kad paslaptingieji primatai iš tiesų yra ateiviai iš kitos planetos, S. Gordonas įkūrė karštąją telefono liniją „NSO-Jetis“, kuri veikia iki šiol. 5. Jetis – milžiniškas tinginys Dauguma „ekspertų“ mano, kad sniego žmogus – kažkokia pūkuotų primatų rūšys. O kai kurie mano, kad kad sniego žmonės iš tiesų yra milžiniški mutavę tinginiai.

6. Sniego žmonės kartais susiporuoja su karvėmis Gyvūnų pasaulyje seksualinis potraukis kitai rūšiai yra labai retas reiškinys. Tačiau kai kurie amerikiečių fermeriai tikina, kad yra matę, kaip sniego žmonės bandė susiporuoti su jų karvėmis.

7. Sniego žmonės minimi Biblijoje Kai kurie šių dienų „tyrėjai“ tikina, kad milžinai, kurie trumpai minimi Biblijoje, ir yra sniego žmonės.

8. 10 proc. sniego žmonių gali būti gėjai Kriptozoologas Lorenas Colemanas prisimena, kaip kartą „išsakė lengvabūdišką spėjimą, kad 10 proc.
sniego žmonių turėtų būti gėjai (tiek pat, kiek homo sapiens)“. Po kelių dienų jis buvo nustebęs, kai išvydo savo elektroniniame pašte daugybę piktų laiškų, kuriuose jis buvo smerkiamas už „hipotezę, kad sniego žmogus – homoseksualas“.

9. Sniego žmonės laidoja mirusius Vienas iš sudėtingiausių klausimų kriptozoologams skamba taip: „Jeigu jie iš tiesų egzistuoja, kodėl mes niekada nerandame jų palaikų?“ Daugelis tikinčiųjų tvirtina, kad nepagaunamieji primatai paprasčiausiai laidoja kitus sniego žmones. Internete kartą netgi pasirodė vienas toks tariamų „sniego žmonių kapinių“ aprašymas.

10. 1999 metais buvo sučiuptas sniego žmogus 1999 metais Nevados valstijoje įvyko daugybė gaisrų. Esą tais metais Nevadoje buvo aptiktas vienas sužeistas sniego žmogus, kurį išsivežė valdžios žmonės.

balsas.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.