0

Gėlė jūsų Zodiako ženklui

liepos 27, 2013 Astrologija, Augalija

Kokie augalai labiausiai tinka mūsų Zodiako ženklui?

Ne visada žmogui reikalinga ta gėlytė, kuri atitinka jo Zodiako ženklą. Jei Jūsų Zodiako savybės išsivysčiusios pakankamai gerai ir Jūs norite pasiekti ko nors daugiau – pirmyn! Rinkitės gėlę, kuri Jums padės!

flower-multi

• Avino augalai: asmeninei sėkmei, išsiblaškiusiems ir neapsisprendusiems, vienišiems asmenims, vyrams, sportininkams.

• Jaučio augalai: turtingam gyvenimui, fizinei ištvermei.

• Dvynių augalai: draugystei ir mokslui.

• Vėžio augalai: laimei šeimoje.

• Liūto augalai: sėkmei meilėje ir kūryboje.

• Mergelės augalai: sveikatos palaikymui, intelekto vystymui.

• Svarstyklių augalai: partnerystės santykiams, rafinuoto skonio vystymui.

• Skorpiono augalai: neįprastų sugebėjimų vystymui.

• Šaulio augalai: sėkmei kelionėje.

• Ožiaragio augalai: sėkmei darbuose, lieknėjimui.

• Vandenio augalai: novatoriams.

• Žuvų augalai: dvasingumo vystymui.

Avino augalai –asmeninei sėkmei

Spindinti echmėja (echemea fulgens), dryžuoji echmėja (Aechmea fasciata), kolerija (Kohleria Rgl.), nykštukinis granatas (Punica granatum nanum), sodo geranija (Geranium cantabrigiense), Indijos ir Japonijos azalija (Azalea indica, Azalea japonica), karališkoji begonija (Begonia rex) (pav.), karpažolė (Euphorbia milii splendens), dryžuotoji avortija (Haworthia fasciata), guzmanija (Guzmania lingulata).

Avinas – ugningas ženklas, karštas, todėl jo augalai turi ugninius – raudonus, vyšninius, rožinius arba oranžinius lapus ir žiedus. Staigus, aštrus Marsas, valdantis šį ženklą, padovanojo Avinams dygliuotus augalus. Savimyla Avinas mėgsta būti apstebėtas, todėl jo augalai – ne mažo ūgio.

Avinas Zodiake simbolizuoja žmogaus asmenybę, kiekvieno iš mūsų „Aš“ ir yra susijęs su asmeniniais kiekvieno žmogaus siekiais. Todėl visi Avino augalai turi vieną bendrą ir stiprią savybę: jie sustiprina mūsų vidinį „Aš“, padeda mums tapti stipria asmenybe ir gali tarnauti asmeninės sėkmės, savo tikslų pasiekimo talismanais.

Jaučio augalai – turtingam gyvenimui ir fizinei ištvermei

Sanpaulija (Saintpaulia), Blosfedo, Mangino kalankė (Calanchoe); persinis ciklamenas (Cyclamen persicum), dekoratyvinės begonijos: klombinė, daugiažiedė, žydinti žiemą (Begonia tuberhybrida, Begonia multiflora, Begonia x cheimantha); dailioji gloksinija (Sinningia speciosa), primulė (Primula), peperomija (Peperomia).
Tvirtos, žemai augančios, gražiai žydinčios gėlės padės žmonėms, gimusiems po Jaučio ženklu pagerinti fizinę ir psichinę savijautą. Šio ženklo augalų žemas ūgis susijęs su pačio Jaučio charakterius. Jautis – pirmas Žemės ženklas Zodiako rate, o tai reiškia, yra labiausiai priartėjęs prie materialių sferų, prie Žemės. Simbolinis Jaučio atvaizdas parodo jo pasinėrimą į žemę. Žemas šio ženklo augalų ūgis susijęs ir su Jaučio taupumu.

Tačiau kur Jautyje gražios gėlytės? Gražuolė Venera, valdanti šį ženklą, padovanojo jas jam. Visus Jaučio augalus galima laikyti namuose, kaip talismanus, jei ne turtingam, tai bent jau aprūpintam gyvenimui. Jautis – stabilios materialinės padėties ženklas, ir jo augalai padės jam pasiekti stabilumą materialioje sferoje.

Be to, Jautis – fizinės jėgos ir ištvermės ženklas, todėl visus šio ženklo augalus galima laikyti namuose savo organizmo jėgų palaikymui.

Dvynių augalai – draugystei ir mokslui.

Plunksnašakis smidras (Asparagus setaceus); tankiažiedis smidras (Asparagus densiflorus); šparagai (Asparagus asparagoides), Mejerio smidras (Apsparagus meyeri); paparčiai; gebenės; plunksninės palmės; tradeskantės (Tradescantia); chlorofitai (Chlorophytum).

Dvyniai – orinis, lengvas, judriausias Zodiako ženklas. Jį valdo judrus ir kintantis Merkurijus – oro stichijos planeta, apdovanojusi Dvynius vijokliniais augalais ir augalais su puikiais lapais. Dvynių augalai turi smulkius arba siaurus lapus. Dvyniams priklauso ir „atmosferiniai“ bromelijiniai augalai, pavyzdžiui, tilandsijos, kurios nereikia grunto, nei laistymo, kurios maitinasi atmosferos drėgme ir dulkėmis.

Dvynių augalai pirmiausiai padės žmonėms, gimusiems po Dvynių ženklu, pagerinti savo fizinę ir psichinę sveikatą, išvalyti namų atmosferą.

Dvyniai – draugystės, draugiškų santykių ženklas. Bet kokius šio ženklo augalus galima turėti namuose kaip gerų santykių su draugais talismanus.

Dvyniai – tai ir pradinio lavinimosi ženklas, todėl jo augalus gerai yra turėti mokyklose ir namuose, kaip sėkmingų mokslų ir greito informacijos įsisavinimo talismanus.

Vėžio augalai – laimei šeimoje

Aglaonema (Aglaonema modestum); amerikinė agava (Agave americana) (pav.); plaušuotoji agava (Agave filifera); viksvinis ajeras (Acorus gramineus); medėjantysis alavijas (Aloe arborescens Mill), dygliuotasis alavijas (Aloe aristata); Mesono begonija (Begonia masoniana); gasterija (Gasteria verrucosa); difenbachija (Dieffenbachia amoena); pūkuotoji kalankė (Kalanchoe tomentosa); dėmėtoji kalankė (Kalanchoe beharensis); krūminė peperomija: sidabrinė, gebeninė, raukytoji (Peperomia argentea, Peperomia hederaefolia, Peperomia caperata); voratinklinė, stoginė šilropė (Sempervivum arachnoideum, Sempervivum tectorum); Šilokas storalapis, rausvas, Morgano, Adolfo (Sedum pachyphylium, Sedum guatemalense, Sedum morganianum, Sedum adolphii); pachifitas (Pachyphytum oviferum); fuksija hibridinė (Fuchsia).

Vėžys – vandens stichijos ženklas, todėl jo augalai prisirpę vandens, turi minkštus, sultingus stiebus, turi būti gausiai laistomi. Vėžio ženklas kiekvieno žmogaus gyvenime yra susijęs su namais, šeima, ir daugelis šio ženklo augalų gyvena draugiškomis šeimomis, sudaro kompaktiškus krūmelius.

Šie augalai pirmiausiai padeda žmonėms, gimusiems po Vėžio ženklu, išsaugoti savo fizinę bei psichinę sveikatą, pagerinti namų atmosferą. Daugelį žmogui naudingų savybių turi Vėžio augalai, tačiau visi šie augalai turi bendrą savybę. Kaip buvo sakyta anksčiau, Vėžys vadovauja namų, šeimos tematika, todėl šio ženklo augalus gali laikyti namuose kaip talismanus bet kokių Zodiako ženklų žmonės. Jei norite pagerinti santykius su giminaičiais, norite, kad namų atmosfera taptų gera, pasodinkite vieną ar kelis šio ženklo augalus.

Liūto augalai – sėkmei meilėje ir kūryboje

Akalifa (Acalypha hispida); uodeguotasis burnuotis (Amaranthus caudatus); afelandra (Aphelandra squarrosa); balzaminė spirgė (Impatiens); jazmininė gardenija (Gardenia jasminoides Ellis); kalija (Zantedeschia aethiopica); hibridinė kalceoliarija (Calceolaria herbeohybrida); japoninė kamelija (Camellia japonica); jautrioji mimoza (Mimosa pudica) (pav.); karališkoji pelargonija (Pelargonium grandiflorin); kininė rožė (Hibiscus).

Karališkasis liūtas turi daug puikių augalų, kurių daugelis gražiai žydi. Karalius visada renkasi tai, kas geriausia, ir Liūto augalai pakankamai reiklūs laikymo sąlygoms.

Ugninį liūtą valdo pati Saulė, todėl šio ženklo augalai reikalauja gero apšvietimo. Visi liūto augalai labiausiai naudingi žmonėms, gimusiems po šiuo ugniniu ženklu. Šie augalai reikalingi Liūto namams arba darbovietei emocinio ir fizinio tonuso palaikymui, atmosferos energetikos išvalymui aplink juos.

Nemažai naudingų savybių yra Liūto augaluose, tačiau yra dvi unikalios savybės, kuriomis gali pasinaudoti bet kokio Zodiako ženklo žmogus. Liūtas ir jį valdanti Saulė astrologijoje susiję su kūryba si aukštais jausmais, tikrąja meile. Bet kurie šio ženklo augalai gali būti namuose kaip talismanai sėkmingai kūrybai ir laimei meilėje.

Mergelės augalai – sveikatos palaikymui ir intelekto vystymui

Japoninė aukuba (Aucuba japonica Thunb); japoninė fatsija (Fatsia japonica); nuostabioji monstera; laipiojantysis filodendras (Philodendron scandens, Philodendron bippenifolium) (pav.); auksaspalvis, dryžuotasis sindapas (Scindapsus aureus, Scindapsus pictus); kapsinis (Syngonium), antarktinis, įvairiaspalvis, dryžuotasis lamstas (Cissus antarctica, Cissus discolor, Cissus striata); rombinis kaplamstis (Rhoicissus Ń?Š°pensis, Cissus rhombifolia); dracena lenktoji (Dracaena reflexa).

Žemės Mergelė turi daug stiprių augalų. Nors Mergelė – Žemės ženklas, bet jį valdo orinis Merkurijus, todėl tarp šio ženklo augalų yra vijoklinės lianos, augalai su lanksčiu stiebu ir išleidžiantis ore šaknis. Praktiška Mergelė valdo ir kai kuriuos vaisinius augalus, pavyzdžiui, partenokarpinius agurkus, auginamus namuose ne tik dėl dekoravimo grožio, kiek dėl naudos pietų stalui. Visi Mergelės augalai slepia savyje energiją šio ženklo žmonėms gero emocinio ir fizinio tono palaikymui bei busto energetikos išvalymui.

Žemiškos, praktiškos Mergelės augalai turi daug žmogui naudingų savybių, tačiau yra dvi unikalios savybės, kuriomis gali pasinaudoti po bet kuriuo Zodiako ženklu gimę asmenys.

Jei Jautis, pirmasis Žemės ženklas, suteikia ištvermę, tai Mergelė – sveikatą. Nors Mergelė ir valdo konkrečius žmogaus organizmo organus, tačiau jos vaidmuo – palaikyti viso organizmo sveikatą. Šio ženklo pavadinimas skamba apgaulingai. Mergelėje beveik nėra moteriškumo, joje daugiausia vyriškų savybių, blaivaus, racionalaus proto.

Mergelės augalai apdovanoja žmogų protu, geru intelektu. Bet kuriuos šio ženklo augalus galima turėti namuose kaip talismanus sveikatos palaikymui ir intelekto, proto gebėjimų vystymui.

Svarstyklių augalai – partnerystės santykiams ir rafinuoto skonio vystymui

Hibridinė achimenė (Š?chimenes hibridia); baltoji azalija (indiška) (Azalea indica) (pav.); valgomasis, paragvajinis ananasas (Ananas comosus variegatus, Ananas bracteatus); plokštenis (Zygocactus truncatus); paprika (meksikietiška, kalėdinė) (Capsicum annuum); skiauterėtoji celiozija (Celosia); naktinis jazminas (Cestrum nocturnum); daugiažiedė chrizantema (Chrysanthemum indicum); cinerarija (Cineraria); protonas (Codiaeum); krosandra (Crossandra undifolia); ilgažiedė kuprutė (Cuphea ignea); japoninė atsija (Fatsia japonica); heliotropinas hibridinis (Heliotropium hybridum); kininė rožė (Hibiscus); stambialapė hortenzija (Hydrangea macrophylla); lelija.

Svarstyklės – gražių, griežtų formų ženklas, juk jį valdo gražuolė Venera, o griežtasis Saturnas pasireiškia šiame ženkle ypatingai ryškiai. Venera dovanoja Svarstyklių augalams gražius žiedus bei vaisius, ryškiai išmargina lapus arba apsupa augalus patrauklumo skraiste, o Saturnas sustiprina stiebus, leidžia jiems laikytis tiesiai.

Svarstyklių augalai gali atnešti didelę naudą ne tik žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu. Iš daugelio naudingų savybių, būdingų Svarstyklių augalams, išskirsime dvi universalias: įtaką partnerystės santykiams ir pagalba skonio vystymui. Harmonizuoti partnerystės santykius augalus išmokino Zodiako ženklas, juk Svarstyklės valdo būtent šią žmogaus santykių sritį. O Saturnas ir Venera padovanojo Svarstyklių augalams sugebėjimą vystyti žmonėse subtilų, rafinuotą skonį. Jei pavargote nuo nesusitarimų su vyru arba žmona, verslo parneriais, arba norite patobulinti savo skonio jausmą, pasodinkite šio ženklo augalą, net jei Jūsų Zodiako ženklas – ne Svarstyklės. Partnerystės jausmas, būdingas šiems augalams, leis jiems susidraugauti su Jumis ir padėti užmegzti santykius bei harmonizuoti mūsų skonį.

Skorpiono augalai – neįprastų gebėjimų vystymui

Kaktusai, baltoji durnaropė (Datura candida); margoji stapelija (Stapelia variegata); kalpokinis alavijas (Aloe mitriformis); dygliuotasis kaparis (Orostachys spinosa); drakoninė dracena (pav.) (drakono medis) (Dracaena Draco); ginura (Gynura sarmentosa); oleandras (Nerium oleander); tigrinė faukarija (Faukaria tigrina).

Skorpiono augalų charakteris yra susijęs su astrologiniu bibliniu žalčiu – gundytoju, todėl daugelis šio ženklo augalų turi atrodyti pakankamai patraukliai, slepiant savyje mirtingus nuodus arba skleidžiant nemalonų kvapą. Skorpionas – vandens stichijos ženklas, valdomas (kartu su Plutonu) ugninio, dygliuoto Marso, todėl jo augalai yra prisotinti drėgmės ir turi spyglius. Klastingas Skorpionas turi ir vabzdžiaėdžius augalus, tiesa, auginti juos namuose yra labai sudėtinga.

Pasinaudoti naudingomis Skorpiono augalų savybėmis gali ne tik žmonės, gimę po šiuo ženklu. Visi, kas svajoja išvystyti aiškiaregiškumą arba klausą, gali auginti namuose vieną arba kelis šio ženklo augalus – ir paslaptingas Skorpionas per savo augalus atvers jiems nematomą, anapus esantį pasaulį.

Šaulio augalai – sėkmei kelionėse

Kambariniai bonsai; kambarinis vynmedis (Tetrastigma voinierianum); trijuostė karduotė (Sansevieria trifasciata); Citrina; raudonoji klivija (Clivia miniata).

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo keistenybių. Pagrindinė Šaulio keistenybė – jo siekis lėkti pirmyn, už horizonto, toli nuo nuodėmingosios žemės, juk Šaulys – dvasinio kitų pasaulių siekio ženklas. Todėl tarp jo augalų daug aukštų arba ištempusių žiedynus į viršų augalų. Šaulys – dvasinio gyvenimo, dvasinių minčių ir atradimų, meilės filosofijai ženklas, todėl bonsai, keliantys norą pafilosofuoti, – būtent tai, ko reikia Šauliui. Šiam ženklui priklauso ir rūgščius bei rūgštokus citrusinius vaisius auginantys augalai, juk rūgštus skonis – mėgstamiausias Jupiterio – Šaulio planetos valdytojo skonis.

Šaulio augalą gali laikyti namuose ir bet kokio Zodiako ženklo žmogus. Daug naudos gali atnešti žmogui šie augalai, tačiau jie turi vieną bendrą, ryškiausią savybę. Šaulys valdo užsienio, tolimųjų kelionių temas, todėl jo augalai vysto žmoguje savybes, reikalingas kelionėms, sustiprina potraukį prie kitų šalių kultūrų.

Ožiaragio augalai – sėkmei darbe ir lieknėjimui

Dracena (Dracaena deremensis), kvapnioji dracena (Dracaena fragrans); spygliuočiai augalai; dramblinė juka (pav.) (Yucca elefantipes); stambialapis fikusas (Ficus elastica); Benjamino fikusas (Ficus benjamina); lyralapis fikusas (Ficus lyrata); begalinis fikusas (Ficus benghalensis); kilnusis lauramedis (Laurus Nobilis); „gyvieji akmenys“; vėduoklinės palmės; storalapis (piniginis medis) (Crassula argentea, Crassula falcata).

Ožiaragis Zodiake– trečiasis Žemės ženklas. Tai labiausiai santūri žemė. Saturnas, valdantis Ožiaragį, apdovanojo šį ženklą griežta forma, pastoviu charakteriu, todėl daugelis Ožiaragio augalų turi tiesų, tvirtą stiebą. Ožiaragyje labiausiai pasireiškia ugninis Marsas, priskiriantis augalams dyglius. Ožiaragį valdantis Saturnas valdo visų augalų stiebus, o Saturno ir Marso susijungimas Ožiaragyje padovanojo šiam ženklui augalus su dygliuotais stiebais. Žemiškas Ožiaragis neskubantis, todėl šiam ženklui priklauso ypač lėtai augantys augalai.

Būtent šie augalai pirmiausiai padeda Ožiaragio ženklo žmonėms pagerinti savo psichinę ir fizinę sveikatą, išvalyti namų atmosferą. Ožiaragio augalai turi daug puikių savybių, tačiau jie turi vieną bendrą savybę. Ožiaragio ženklas vadovauja darbo tema, socialine žmogaus padėtimi, todėl visus Ožiaragio augalus galima turėti namuose ir biure, kaip sėkmingo darbo talismaną. Visiems, kam darbo tema yra neabejinga, ir tuo labiau, kam darbas yra svarbiau už viską, labai naudinga turėti greta vieną ar kitą Ožiaragio augalą.

Ožiaragis – vadovo, įstatymų leidėjo, saugotojo ženklas, todėl šie augalai ypač geri Ožiaragiams vadovams ir tiems, kas nori jais tapti. Ožiaragis – ženklas-asketas, jį valdantis griežtas Saturnas apriboja bet kokias formas ir struktūras. Saturnas nekenčia nieko nereikalingo, todėl visus Ožiaragio augalus gali turėti greta tas, kas svajoja apie gerą figūrą, nori atsikratyti nereikalingo svorio.

Vandenio augalai – novatoriams

Dryžuotasis, hibridinis galenis (Abutilon striatum thompsonii, Abutilon hybridum); Alokazija (Alocasia sanderiana); Nolinos (Becaurnea recurvata); Dracena (Dracaena godseffiana); Liuberso, dryžuotoji, puošniuoji rožinė, Makojo, įspūdingoji kalatėja (pav. zebrina) (Calathea lubbersii, Calathea zebrina, Calathea ornata, Calathea makoyana, Calathea insignis); uoginė pajūrenė (Coccoloba uvifera); nykštukinis, Bliumė margenis (Coleus pamilus, Coleus blumei); žilė (Senecio rowleyanus Jacobs); trispalvė maranta (Maranta tricolor); puikioji puansetija (Euphorbia pulcherrima); dvispalvis rėjus (Rhoeo discolor); sromantė (Stromanthe amabilis); Veršafelto, sidabragyslė fitonija (Fittonia verschaffeltii, fittonia argyroneura); jatrofa (Jatropha podagrica).

Vandenis – originalių idėjų ženklas, todėl jo augalai gali visiems tarnauti talismanais novatoriškai veiklai. Bet kurie Vandenio augalai stimuliuoja žmones ieškoti naujus, netradicinius sprendimus bet kokiose gyvenimo sferose. Kuo bebūtumėte, kuo beužsiimtumėte, šio ženklo augalai padės Jums pažiūrėti į senus dalykus naujomis akimis. Ir jei Jums nusibodo veikti iš įpročio, jei norite nustebinti žmones neįprastu, ne tokiu, „kaip visų problemų matymu“, pasodinkite namuose arba darbe vieną iš Vandenio augalų.

Žuvų augalai – dvasingumo vystymui

Akvariuminiai augalai; bovėja (Bowiea volubilis); spurguolė (Bryophyllum); šliaužiančioji tramažolė (Glechoma hederacea); kvepiančioji pelargonija (Pelargonium graveolens); Hipokirta (Hypocyrta glabra); Kalnarūtė (Asplenium nidus); orchidėjos (pav.); kariota (caryota ); papirusas; Kadjė, šliažiančioji, smulkialapė pilėja (Pilea cadieri, Pilea repens, Pilea microphylla); plačiaragis (Platycerium grande); šuninis margenis (Plectranthus); ripsalis (Rhipsalis); sideratis (Siderasis fuscata); storlapis (Crassula); tolmėja (Tolmiea menziesii); smulkusis, įsišaknijantis fikusas (Ficus pumila, Ficus radicans); solerolija (Soleirolia); padrikusi viksvulė (Cyperus diffuses).

Pats šio ženklo pavadinimas asocijuojasi su povandeniniu pasauliu, Ir iš tikrųjų, Žuvys – vandens stichijos ženklas ir juo valdo vandens platybių karalius Neptūnas. Vandens stichija apdovanojo Žuvis akvariuminiais, terrariumo ir panašiais į vandens augalus žemės augalais. Žuvyse harmoniškiausiai išreiškia savo savybes gražuolė Venera. Ji ir apdovanojo kai kuriuos Žuvų augalus puikiu kvapi arba gražiais žiedais.

Visus Žuvų ženklo augalus, nepriklausomai nuo savo savybių, gera yra turėti šalia (namuose arba darbe) žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu. Ne tik Žuvims jie yra naudingi. Žuvis – paskutinis, dvyliktas Zodiako ženklas, pats protingiausias, labiausiai patyręs ir įdvasintas. Žuvys arčiausiai visų priėjo prie dieviškųjų ženklų supratimo ir todėl yra tarnavimo Dievui ženklu.

Ir Žuvų augalai užsiima kilniais darbai: jiems padeda visiems vystyti dvasingumą, nutolti nuo kasdienių rūpesčių ir atkreipti dėmesį į tai, kas amžina. Todėl visi, kas suvokia tokio vystymosi būtinybę, gali turėti šalia, kaip pagalbininką – talismaną vieną arba kelis šio kilnaus ženklo augalų.

eli.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.