0

Neįtikėtinos istorijos apie dvynius

rugsėjo 2, 2013 Genetika, Neįprasti reiškiniai ir įvykiai

Apie dvynius visada pasakojama daug neįprastų istorijų. Kai kurios iš jų labai įdomios genetikams, kitos – antgamtinių reiškinių stebėtojams. Nepaisant to, kaip vertinsite šias istorijas, Listverse.com siūlo paskaityti 10 tikrai įdomių pasakojimų apie dvynius.

Du kartus po du

Dvi poros dvynių (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Dvi poros dvynių (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Tessa Montavio laukėsi trečią mėnesį, kuomet jai buvo pranešta, kad ji nešioja dvynukus. Šiek tiek vėliau gydytojas pranešė, kad Tessa laukiasi trejetuko. Galiausiai po dar vieno patikrinimo paaiškėjo, kad džiaugsmo bus dar daugiau – moteris laukėsi keturių berniukų. Tačiau tai buvo ne ketvertukas, o dvi dvynių poros – toks atvejis pasitaiko vieną kartą iš 70 milijonų. Berniukų vardus šeima parinko pagal pirmas keturias abėcėlės raides – Aceas, Blaine‘as, Cashas ir Dylanas. T. Montavio teigė, kad jie su vyru taip pat tikisi vėliau susilaukti mergaitės.
Pasiaukojantis brolis dvynys (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Keitimasis vietomis Pasiaukojantis brolis dvynys (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)


1994 metais policija suėmė Ronaldą už tai, kad jis bandė pasmaugti savo žmoną. Tačiau juos labai nustebino faktas, kad Ronaldas tuo pačiu metu jau sėdėjo kalėjime už kitą smurto namuose atvejį. Galiausiai paaiškėjo, kad Ronaldo brolis dvynys Donaldas manė, jog jo brolis neišgyvens kalėjime, ir nusprendė atlikti bausmę už jį. Paklaustas, kas jį paskatino taip daryti, Donaldas sakė, kad paprasčiausiai iš meilės ir rūpesčio broliui. Donaldas taip pat vietoj brolio tarnavo armijoje 70-aisias ir netgi vyko į Korėją. Tai atrodo kaip tikra vienas kitą tvirtai mylinčių brolių istorija, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad Ronaldas tikriausiai ne taip labai myli brolį,nes leidžia jam nuolat šitaip aukotis.

Dvyniai – pusiau broliai
Dvyniai nuo skirtingų tėvų (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)
Dvyniai nuo skirtingų tėvų (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Pagimdžiusi dvynius 2008 metais Mia Washington pastebėjo, kad jie labai skirtingi. Atlikus tėvystės tekstą paaiškėjo, kad dvynukai gimė nuo skirtingų tėvų. Mia apgaudinėjo savo vyrą su meilužiu ir pastojo nuo 2 skirtingų vyrų, su kuriais turėjo lytinių santykių per 48 valandas. Tai reiškia, kad berniukai yra dvyniai, bet tuo pačiu netikri broliai. Mia liko su savo vyru, kuris nusprendė abu berniukus auginti kaip savo sūnus. Kita pora, Wilma ir Willemas Stuartai, sužinojo, kad dirbtinio apvaisinimo metodu pastojusi Wilma pagimdė dvynius nuo skirtingų tėvų. W. Stuarto sperma laboratorijoje netyčia nuvo sumaišyta su kito vyriškio sperma. Su tuo vyriškiu buvo susisiekta ir jis patvirtino, kad sutinka, jog Stuartų šeima augintų jo sūnų.

Hwang seserys Ketvertukas
Ketvertukas (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

(nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt) Ketvertukas (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Nors šios merginos technine prasme nėra dvynės, tačiau jos tikrai vertos vietos sąraše. Seserys Suel, Seol, Sol ir Mil Hwang yra identiškas ketvertukas, gimęs 1989 metais. Visos keturios seserys dabar dirba toje pačioje ligoninėje, kurioje ir gimė. Šiais metais vienu metu susituokė Seul, Sol ir Mil. Seol ištekėjo pernai.

Robotų porelė

Dvynių santuokos (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Dvynių santuokos (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Robotų porelė – taip Yiwu (Kinija) vietiniai gyventojai vadino porą, kuri dirbo savo restorane 21 valandą per parą (nuo 6 ryto iki 3 nakties) be jokių pertraukų. Tiksliau taip tik atrodė. Iš tikrųjų restorane dirba ne viena, o dvi poros – identiški dvyniai susituokę su identiškomis dvynėmis. Jie dirba skirtingomis pamainomis, kad restoranas veiktų kuo ilgiau. Ir jiems tikrai pavyko apgauti savo lankytojus. Tiesa paaiškejo tik maždaug po trejų metų, kai vienas iš dvynių davė interviu „Today Morning Post“.

Visą straipsnį galite rasti balsas.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.