0

10 tiesų, tinkančių 12-ai zodiako ženklų

spalio 18, 2013 Astrologija

Visi žmonės yra skirtingi, tačiau turime ir bendrų bruožų… Pristatome 10 tiesų, tinkančių 12-ai zodiako ženklų!
AVINAS
1. GERIAU SU MANIMI NESIGINČYKITE 2. PIRMIAUSIAI PAGALVOSIU, O VĖLIAU – PADARYSIU. 3. TEN KUR KITI LINKĘ PRISTABDYTI, AŠ SPAUDŽIU GREIČIO PĖDALĄ. 4. IŠLIKSIU AMŽINAI JAUNU. 5. DARYK KAIP AŠ, NES GERIAU VIS VIEN NEPADARYSI. 6. SUNKIAUSIA – IŠKLAUSYTI PAŠNEKOVĄ IKI GALO. 7. UŽSISPYRIMAS – NE KLIŪTIS 8. LENGVA KONTROLIUOTI SITUACIJĄ, SUNKIAU-SAVO EMOCIJAS. 9. VIENAS AVINAS-GERAI, DU AVINAI – PER DAUG. 10. PIRMAS NEPUOLU, BET NEDUOK DIEVE MANE UŽKLIUDYTI.
JAUTIS
1.NEGAILA PINIGŲ PIRKINIUI, GAILA VAKARĖLIUI. 2. NEREIKIA MAN SVETIMO, BET IR MANO NELIESK. 3.PRASTA TAIKA GERIAU UŽ MAŽYTĮ KIVIRČĄ. 4.NETRUKDYK TO, KURIS GERAI ĮSITAISĖ. 5.PATOGUS GULTAS GERIAU UŽ NUOSTABŲ SAULĖLYDĮ 6..MAISTAS – DALYKAS RIMTAS. 7.ŠVELNUS VERŠIUKAS IŠ DVIEJŲ MOTINŲ PIENĄ ŽINDA. 8.KAI VAŽUOJI ANTRAS – TAUPAI JĖGAS. 9.NEKENČIU VIENKARTINIŲ ŽIEBTUVĖLIŲ. 10.DEGUSTATORIUS – ŠTAI MANO TIKRASIS PAŠAUKIMAS.

DVYNIAI
1.AŠ ŠIANDIEN NE TOKS,KAIP VAKAR. 2.KAS VALDO SITUACIJĄ,TAS VALDO IR INFORMACIJĄ. 3.VIENA GALVA GERAI,O DVI DAR GERIAU, YPAČ JEI JOS PRIKLAUSO TAM PAČIAM ŽMOGUI. 4.FIGARO-ŠEN, FIGARO-TEN. 5.IDĖJOS KAIP IR PRODUKTAI NETURĖTŲ ILGIAU UŽSILAIKYTI. 6.VIENAS TELEVIZORIUS AR TELEFONAS NAMUOSE -GERAI,BET TRYS DAR GERIAU. 7.KAS NESUSPĖJO,TAS PAVĖLAVO. 8.BRAUNUOSI PER GYVENIMĄ,KAIP SKUTERIS PER VANDENĮ-NEGILIAI,BET GREITAI. 9.TURGUJE UŽ ,,TURGŲ‘‘ NEATSAKAU. 10.MĖGSTU KIEKYBĘ ,NES KOKYBEI NEUŽTENKA LAIKO.
VĖŽYS
1.MANO NAMAI-MANO TVIRTOVĖ. 2.PRIŽIŪRĖTI KITUS-ŠTAI MANO TIKRASIS PAŠAUKIMAS. 3.BŪTŲ GERAI PASIRŪPINTI VISOMIS ATSARGOMIS,-IR KANTRYBE IR UOGIENE. 4.VISKĄ GAUNA TAS-KURIS MOKA IŠLAUKTI. 5.SU DRAUGAIS SUSITIK NAMUOSE,O NE KAVINĖJE. 6.NIEKAS TAIP NEGUNDO,KAIP PILNO ŠALDYTUVO VAIZDAS. 7.GERIAU PATAUPYTI,BET VERTINGĄ DAIKTĄ ĮSIGYTI. 8.SUNKU GYVENTI TEN,KUR NĖRA KUR PASISLĖPTI. 9.AŠ NEŠIOJUOSI SU SAVIMI PRAEITĮ KAIP KUPRINĘ. 10.NEGI PER 20 METŲ GALIMA SUDĖVĖTI PALTĄ?
LIŪTAS
1.AŠ JUS NUVESIU Į ŠVIESŲ RYTOJŲ. 2.GERIAU GAUTI PAGALBĄ,NEI KITIEMS PAGELBĖTI. 3.PUIKIOS MANIEROS-PUSĖ SĖKMĖS. 4.SAULĖ ŠVIEČIA LIŪTAMS. 5.GRAŽI IŠKABA ANT KABINETO DURŲ-SVARBESNĖ UŽ AUKŠTĄ UŽDARBĮ. 6.MĖGSTU DAUG UŽDIRBTI,O DAR LABIAU-IŠLEISTI. 7.NAMUOSE FORTEPIONAS GERIAU UŽ PIANINĄ,NORS NĖRA KAM JUO GROTI. 8.NORS ATRODAU DRAUGIŠKAI,SIELOJE AŠ-DIKTATORIUS. 9.JEIGU VOGTI-TAI MILIJONĄ. 10.KAM JUMS SAULĖ,JEIGU AŠ SU JUMIS?
MERGELĖ
1.KANTRYBĖ IR DARBAS VISKĄ NUGALĖS. 2.KUKLUMAS PUOŠIA NE TIK MERGAITĘ,BET IR MERGINĄ. 3.KIEKVIENAS GYVENA SAU,BET DEL KITŲ. 4.TVARKA REIKALINGA VISAME KAME:IR MINTYSE,IR VIRTUVĖJE. 5.ĮRODYK MAN LOGIŠKAI,KAD ESAME VIENAS KITAM SKIRTI. 6.KREIVA LENTYNA VARO MANE IŠ PROTO. 7.AŠ PASIMETU DIDELIUOSE UŽMOJUOSE. 8.MAN SUNKU IŠMTI KAULIUKUS IŠ PILNO KIBIRO VYŠNIŲ. 9.KIEKVIENOJE MERGELĖJE RANDASI KLASIŠKA DAMA. 10.MUSMIREI BŪTINA KRISTI Į AKIS,O BALTĄJAM GRYBUI-IR TAIP GERAI.
SVARSTYKLĖS
1.BE PARTNERIO-KAIP BE RANKŲ. 2.NEMALONIAUSIA-GINČYTIS. 3.LAIMĖK NUSILEISDAMAS. 4.PRINCIPŲ PAISO TIK KVAILIAI. 5.ĮTRAUKSIU KĄ REIKIA-KUR REIKIA. 6.GROŽIS IŠGELBĖS PASAULĮ. 7.VISKĄ REIKIA DARYTI GERA NUOTAIKA. 8.SUNKIAUSIA-PASIRINKTI. 9.NE VIRŠ VISŲ I REIKIA UŽDĖTI TAŠKUS. 10.AŠ IR PATI DAŽNAI NEŽINAU:ESU UŽ KAIRIUOSIUS AR DEŠINIUOSIUS.
SKORPIONAS
1.GAILA,NĖRA KO PAGAILĖTI. 2.KIEKVIENAS ĮVYKIS KAIP ČIUŽINYS,-JAME SLEPIASI SPYRUOKLĖS. 3.ŠYPSENA TURI TURĖTI GILIĄ ESMĘ. 4.GALIMA NUO VISKO ATSISAKYTI,BET TIK NE NUO SAVO AISTRŲ. 5.DAINUOJU PERGALĖS DAINĄ MŪŠIO LAUKE. 6.NE KIEKVIENAS ATLAIKYS MANO ŽVILGSNĮ. 7.MANO AISTROS RETAI IŠAIŠKĖJA,KAIP RYKLIO,KURIS RETAI IŠPLAUKIA Į PAVIRŠIŲ. 8.PASAULIS NYKSTA BE RITERIŲ. 9.NEIŠNYKO DAR OTELAI ŽEMĖJE. 10.AŠ PANAŠUS Į KAKTUSĄ-MANO PASAKIŠKAS ŽIEDAS PRASISKLEIDŽIA TIK IŠRINKTIESIEMS.
ŠAULYS
1.GERO ŽMOGAUS TURI BŪTI DAUG. 2.KAM AŠ SKOLINGAS,VISIEMS ATLEIDŽIU. 3.GERIAUSIOS ATOSTOGOS-KELIONĖ APLINK PASAULĮ. 4.SVARBIAUIA PROBLEMOJE-JOS DYDIS. 5.MANO IDEALAS-IVANAS CAREVIČIUS. 6.ANT MANĘS NEĮMANOMA SUPYKTI. 7.SĄŽINĖS GRAUŽATIS/-KAS TAI YRA? 8.ATSAKOMYBĖ PUOŠIA TIK VIDUTINYBES. 9.IŠ ANKSTO NĖRA KO NERIMAUTI, ISIAISŠKINSIME SITUACIJOS EIGOS METU. 10.NEPAREIGINGAS ŽMOGUS PAPRASČIAUSIAI PRIVALO TAPTI PAREIGINGU.
OŽIARAGIS
1.AŠ NE SPRINTERIS.AŠ-MARATONININKAS. 2.IR VIENAS LAUKE KARYS. 3.NENUSIŽENK ĮSTATYMUI.KITAS IŠSISUKS,O TAVE SUGAUS. 4.MANO POREIKIAI MINIMALŪS.MANO TURTAS-TAI MANO PASIEKIMŲ VEIDRODIS. 5.GYVENIMAS KAIP TRAUKINYS,KURIS KIEKVIENOJE STOTELĖJE ATSIRANDA PAGAL GRAFIKĄ. 6.MALONU DISKUTUOT APIE TOLIMUS KRAŠTUS SĖDINT…NAMUOSE. 7.TIKRASIS OŽIARAGIS,KAIP IR KONJAKAS,SKIRIASI IŠLAIKYMU. 8.VERTA VISĄ GYVENIMĄ LIPTI Į VIRŠŪNĘ,KAD KARTELĮ IŠ TEN SPJAUTI APAČION. 9.TIKTAI AŠ JAUNĖJU METAMS BĖGANT. 10.KAI AŠ VAŽIUOJU-NEŠVILPAUJU,O KAI PRIVAŽIUOJU-NEATLEIDŽIU.
VANDENIS
1.KAIP LIŪDNA BŪTI PANAŠIU Į KITUS. 2.JEIGU AŠ TAVE IŠGALVOJAU,TAI BŪKI KOKIU NORIU. 3.PRIETARAI-KVAILIŲ IŠMISLAS. 4.ATEITIS PRIVALO BŪTI NUOSTABI. 5.SUNKU BŪTI ANGELU,BET REIKIA. 6.GERI KETINIMAI SVARBESNI UŽ GERUS POELGIUS. 7.TAM KAD TAPTI NOVATORIŠKU,PIRMIAUSIA REIKIA PAMIRŠTI TRADICIJAS. 8.SEKSAS?GYVENIME YRA SVARBESNIŲ DALYKŲ. 9.PIRMIAUSIA DRAUGAI, O VĖLIAU ŠEIMA. AIŠKU TIK JEI TAM LIKS LAIKO. 10.NĖRA UŽ MANE GERESNIO,NĖRA UŽ MANE ŽVALESNIO.
ŽUVYS
1.UŽJAUSTI LENGVIAU NEI PAGELBĖTI. 2.NEGALIU ATSISAKYTI NUO ALKOHOLIO,KAIP ŽUVIS NUO VANDENS. 3.TVARKĄ SUGALVOJO NUOBODŪS ŽMONĖS. 4.NEATIDĖLIOK RYTDIENAI,KĄ GALIMA ATLIKTI PORYT. 5.MAŽA KĄ AŠ GALIU PAŽADĖTI… 6.DIRBTI PASKUBOMIS TAS PATS,KAS RYTI NESUKRAMČIUS. 7.PASIRUOŠĘS SUPRASTI VISUS,TIK NE SAVE. 8.IEVA AUDROS METU LENKIASI,O ĄŽUOLAS-IŠGRIŪNA. 9.VISI SUPRANTA,KAD AŠ AMŽINAI UŽIMTAS,TIK NIEKAS-KUO 10.NESPAUSKITE MANĘS,NES IŠSLYSIU,KAIP ŽUVIS Į VANDENĮ.
zodiac
dykai.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.