0

Vakcinacija.Kaip apsaugoti savo sielos tvirtovę?

lapkričio 12, 2013 Pavojus sveikatai, Pavojus žmonijai

Gintaras Mikšiūnas//

Įpusėjo ruduo ir vėl girdime pavienių politikų pasisakymus apie prievartinę vakcinaciją, kad žmonės nesirūpina savo sveikata ir pan. Tačiau žmonės turbūt neprisimena, jog prieš 5-6 metus tik kelių labai drąsių žmonių dėka buvo sustabdytas prievartinės vakcinacijos vajus, šiandien galėjęs į kapus nusinešti milijonus žmonių gyvybių. Tų vakcinų, kurios buvo pagamintos 2007-2009 metais kovai su vadinamuoju „kiaulių gripu“ niekas nesunaikino. Jis stovi ir laukia savo eilės.
skiepai
Realaus gyvenimo paradoksas yra tas, jog didžioji dauguma žmonių, kuri skiepijasi nuo gripo, dažniausiai juo ir suserga, o tie kurie nesuskiepija arba suserga lengva forma, arba iš viso neserga.

Valstybė ir farmacijos kompanijas mus visus nori matyti sergančius. Jiems nėra sveikų žmonių, o tik ne iki galo ištirti. Vadinasi yra nearti dirvonai vaistų pardavimams skatinti.

Jau senai mums į galvas kišama absoliučiai idiotiška mintis, jog planetoje gyventojų yra per daug, ištekliai senka. Mes tiek neišmaitinsim. Suprask tarp eilučių: tu ir tavo vaikai gal būt esate „lyšni“, jeigu nesugebat konkuruoti ir alkūnėmis prisibrauti iki elito. Šiuolaikinė kinematografija duoda daug užuominų, kurios tai tikrai nėra sąmokslo teorija. Štai, pavyzdžiui, 2005 metais Hollywoodo komedijoje „Ačiū, kad rūkote“ („Thank Your for Smoking“) Tabako pramonės lobistas Nickas Nayloras gavo regis neįmanomą užduotį: agituoti rūkymą, kai žalojančio cigarečių poveikio tapo nebeįmanoma nepastebėti. Tačiau Nickas mėgaujasi savo užduotimi ir stengiasi ją atlikti labai kūrybiškai.

Naudodamasis argumentais bei susukta logika, jis padaro taip, jog jo klientai tampa altruistais arba aukomis. Kelis kartus filmo herojai pasako žiaurią tiesą, jog gamindami ir parduodami cigaretes jie vykdo kilnią populiacijos kontrolės misiją. Šiuos žodžius galima priskirti ne tik tabako pramonei, bet ir maisto pramonei, medicinai, farmacijai. Tabakas dar iki visai nesenai priklausė maisto pramonės kompetencijai.

Internete galime rasti šimtus straipsnių apie tai, jog maisto pramonė, lyginant su farmacija yra tiesiog angelas. Maisto pramonė kontroliuoja populiaciją pakankamai įžūliomis formomis: GMO, cheminiai papildai, visokie „e“ ir konservantai. Farmacija yra kur kas subtilesnis žudikas ir ateina tada, kai žmogui tikrai yra blogai, kai jis, neturėdamas kur dėtis, atveria savo kūno šventovės duris masinio naikinimo ginklui, priimdamas jį kaip vienintelę išsigelbėjimo priemonę. Tarp senjorų (ir ne tik) senai sklando pusiau juokais paleistas tostas, iš kurio visiškai nekyla noras juoktis: „palinkėkime vieni kitiems mirties be medicinos“.

Nieko nepadarysi, populiacijos kontrolė. Juk niekas nenori būti apvalgytas kito. Tačiau niekas taip pat nesusimąstė apie tai, jog vadinamojo gyventojų pertekliaus gamtai REIKIA. Be to, niekas iš tikrųjų nepatikrino, kiek Žemėje realiai gyvena žmonių? Viskas remiasi tik kompiuterine migracijos tarnybų informacija. Nepriklausomi ekspertai paskaičiavo, jog šiuo metu planetoje gali būti ne 7,5, o tik nuo 5 iki 6 milijardų žmonių. Didelė tikimybė, jog JTO ir PSO duomenys netikri. Ar galima šiomis institucijomis pasitikėti ? Jeigu kiekvienam žmogui duosime po kvadratinį metrą, tai visi jie sutilptų į pusę Kalifornijos valstijos plotą. Taigi laisvos žemės yra per akis, naudmenų, tinkamų maistui – sočiai.

Jeigu sielos į Žemę ateina tokiais dideliais kiekiais, kaip šiandien, gal būt gamtai to tiesiog reikia? Gal būt gamtoje veikia kompensaciniai mechanizmai, kurie skatina planetos gyventojų augimą ir jokios kontrolės priemonės čia neturi prasmės. Tai tik dar vienas būdas manipuliuoti žmonių protais ir melžti pinigus. O kas žino, kiek sielų į žemę ateidavo prieš 10 tūkst. metų, juo labiau tais laikais, kai dauginimosi neribodavo jokios religinės, politinės ar ekonominės dogmos? Netgi Biblija mums pasakoja istorijas apie moteris, kurios per gyvenimą pagimdydavo po 12 ir daugiau vaikų. Šiais laikais civilizuotame pasaulyje pagimdo po pusantro, o žemė kenčia nuo pertekliaus. Argi tai nekelia papildomų klausimų?

Kaip medicina susijusi su populiacijos kontrole?

Teisybės vardan reikia pasakyti: kai žmogus yra įprastoje (zombio) sąmonės būsenoje, jam farmacijos reikia. Tada žmogus nueina pas šeimos daktarą, kuris, nepakeldamas akių nuo popierių, „konsuoltuoja“, o pirmas klausimas paprastai būna standartinis: „jums reikia vaistų? Ok, aš juos išrašysiu“. Ir, nepakeldamas nuo akių nuo savi nesibaigiančių anketų ir ataskaitų pildymo, parašo receptą, kurio įskaityti neįmanoma. Po savaitės žmogus ateina pas tą patį daktarą, o tas ir klausia: „ar padėjo?“. Žmogus atsako: „nepadėjo“. Tada daktaras paima naują lapą ir vėl nepakeldamas akių sako: „tada išrašysim naujus vaistus“. Ir taip, pasaka be galo.

Kaltinti visus medikus dėl rutinos tikrai negalima. Jie yra tokie patys nesibaigiančių reformų aukos, kaip ir mes visi. Juk niekam ne paslaptis, kad reformos daromos ne tam, kad būtų geriau, o kad užknistų negyvai. Svarbiausia, kad jos būtų beprasmės. Apie tokią darbo su žmonėmis (kuriuos rinkos ekonomikoje priimta vadinti banda) metodiką rašė dar Edvrdas Bernaysas savo žymioje knygoje „Propaganda“. Kuo daugiau beprasmių reformų, tuo labiau žmogus atbunka ir su juo galima daryti ką nori.

Medicina yra tokia, o ne kitokia ne todėl, kad protingi daktarai emigravo ir liko tik kyšininkai. Tokią situaciją galima rasti beveik visame „civilizuotame“ pasaulyje, kur klesti valstybinė ar municipalinė „sveikatos priežiūros paslaugų“ sistema. Įdomu tai, jog po serijos nesibaigiančių reformų, sveikatos priežiūra tapo ne pagalba žmogui, o „socialinė paslauga“. Žodis „paslauga“ reiškia totaliai piniginį požiūrį į tokią subtilią sritį, kaip žmogaus sveikata.

Policija – paslauga, gaisrinė – paslauga. O kur dingo tarnybos, kuriems mes mokame mokesčius? Rinkos sąlygomis priverstos veikti socialinės pagalbos tarnybos iškrito iš bendražmogiškų vertybių skalės, nes tapo tokie patys verslo subjektai, McDonald‘s ar Coca Cola. Rinkos sąlygos, kaip socialinis darvinizmas iškreipia bet kokį supratimą apie žmogų ir žmogiškumą. Ar rinka nėra dar vienas populiacijos kontrolės instrumentas?

Sveikatos priežiūros sistemų reformas visame baltame pasaulyje formuoja ne realūs sergančių žmonių aimanos, ne sergamumo dinamika, ne ekonominės sąlygos, ne politikų noras įsiteikti rinkėjams (nors tai yra svarbus momentas), bet farmacininkų karteliai.

Kiaulių gripo istorija mums primena, jog Pasaulio sveikatos organizacija yra korumpuota struktūra, kurios tikslas lygiai toks pat, kaip Nick‘o Naylor‘o iš filmo „Ačiū, kad rūkote“: kontroliuoti populiaciją.

Jie kontroliuoja populiaciją jau daugiau kaip 300 metų: karai, epidemijos, genocidas. Jie kontroliuoja populiaciją nuo Babilono laikų. Požiūris pakankamai ciniškas. Juk paskaičiuota: jeigu nebūtų akloholio ir tabako pramonės, jeigu nebūtų farmacijos, karų ir pandemijų, šiandien planetoje gyventų arti 24 milijardų gyventojų. Tokio kiekio individų išmaitinti nesugebėtume? Be to, visi norėtų gyventi ilgai ir laimingai, o tokio rojaus Žemėje sukurti neįmanoma. Argi ?

Šitame akmenų sąvartyne žmonijos priešai užrašė 10 punktų. Pirmas iš jų – sunaikinti Žemės gyventojus, kad jų likti tik pusė milijardo.

Jie siekia kontroliuoti žmogaus organizmą, kad galėtų jį destabilizuoti tada, kai to reikia, pavyzdžiui, „įjungti“ arba „išjungti“ kokį nors pavojingų ligų protrūkį Kam žudyti kulkomis ir dujų kameromis? Tai nehumaniška. Juk daug lengviau galima perprogramuoti individų mąstymą taip, kad jie patys stotų į eilę prie giljotinų. Toks genocidas humaniškas, nes žmogus pats, savo noru nusprendžia suvalgyti nuodų.

Apie farmaciją galima kalbėti ištisas valandas. Be jos mes neišsiversime, kol mūsų sąmonė robotizuota. Nors, atrodo, viskas žinoma ir aišku, kaip ir kam dirba farmacija, bet štai tokios istorijos sukrečia. Sakiau niekada necituosiu oficialių pasaulietinių šaltinių, bet išimtis tenka daryti.

Čia ištrauka iš portalo „Lietuvos sveikata“:
http://www.lsveikata.lt/pagrindinis/aktualijos/40-aktualijos/4477-farmac…

Dirbo piktybiškiausia vadinamoje korporacijoje

„Jūs galite sakyti, kad visi autoriai nori parduoti savo knygas, tačiau aš jas noriu parduoti ne dėl to, kad gaučiau pinigų. Aš rašau todėl, kad noriu paskleisti mano perduodamą žinią kuo plačiau po pasaulį. Esu kilęs iš mažos Pietų Amerikos šalies, Gajanos. Šiuo metu esu vedęs šios šalies pilietę, tačiau mes gyvename Vokietijoje. Tai mano ketvirtoji žmona. Ankstesnės mano žmonos buvo švedė, amerikietė ir vokietė. Pats esu Švedijos pilietis. Aš užaugau Europoje ir ten dirbau farmacijos srityje apie 40 metų, taigi didesnę savo gyvenimo dalį. Dabar man 69-eri“, – taip save pristatė knygos autorius J. Virapenas

J. Virapenas farmacijos versle buvo pasiekęs karjeros aukštumų – jis tapo didelės amerikiečių kompanijos atstovybės Švedijoje vadovu. Dabar jis tikina, kad farmacininkai patys išradinėja ligas, kad parduotų jas gydančius vaistus.

„Ar galite kas nors iš čia esančiųjų gali pasakyti, kuris vaistas per paskutinius 50 metų iš tiesų išgydė kažkokią ligą? Jei kas nors tokį paminės, duosiu jums penkis eurus. Deja, tokio nėra. Taigi pirmiausiai noriu pasakyti, kad 70-8 proc. visų cheminių vaistų yra mitas. Jie visiškai neveikia, tačiau kainuoja didžiulius pinigus. Būtent dėl to kompanijos suinteresuotos tuos vaistus gaminti.
Ar jūs manote, kad farmacijos kompanijoms rūpi jūsų sveikata? Iš tiesų jiems rūpi tik jūsų piniginės, kartais jie net išradinėja įvairias ligas, pavyzdžiui, Parkinsono sindromas, diabetas, artritas. O dabar jie siūlo dar ir skiepus. Net politikai, vyriausybės verčia žmones skiepytis ir skiepyti savo vaikus, tačiau literatūroje, kurią perskaičiau per gyvenimą, niekur neradau aiškiai išdėstytų priežasčių, kodėl vertėtų skiepytis. Niekur nerasite įrodymų, kad skiepai iš tiesų veikia“, – tikino buvęs farmacininkas.

Anot jo, kompanija, kurioje jis dirbo, internete vadinama viena piktybiškiausių korporacijų pasaulyje. Tuo tarpu ji pati skelbiasi dirbanti tam, kad padėtų žmonėms gyventi ilgesnį, sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą, o jų verslas atitinka visus jį reguliuojančius įstatymus.

Tuo tarpu ta pati kompanija, prisidengusi svetimais vardais, papirkinėdama profesorius, rašė straipsnius, kuriais reklamavo vieną vaistą – suprex’ą. Vėliau dėl šio vaisto farmacijos kompanijai buvo iškelta byla. Kompanija turėjo sumokėti rekordiškai didelę baudą – beveik 1,5 mlrd. JAV dolerių. Mat šis vaistas buvo pardavinėjamas pagyvenusiems žmonėms, tačiau jis turėjo labai pavojingą šalutinį poveikį – sukeldavo diabetą, kuris gali pažeisti taip pat ir širdies veiklą.

„Daug žmonių, vartodami šį vaistą, mirė. Būtent dėl to kompanija buvo paduota į teismą ir gavo šią rekordišką baudą. Tačiau baisiausia, kad šis vaistas ir toliau pardavinėjamas. Juk, jeigu kokia nors automobilių kompanija į apyvartą paleidžia nesaugų automobilį, veikla sustabdoma, automobiliai grąžinami į gamyklą, pataisomi ir tik tuomet juos leidžiama vėl naudoti. Tuo tarpu šie vaistai vis dar yra išrašinėjami ir vartojami“, – tikino J. Virapenas.

Pats būdamas diabetikas, nustojo naudoti insuliną

Kita farmacininkų apgavystė, anot knygos autoriaus, yra diabetu sergantiems žmonės skiriamas insulinas.

„Jūs tikite, kad šis insulinas žmogaus? Taip teigia kompanijos. Iš tiesų apie 1981-82 m. visi gydytojai perėjo nuo gyvūninės kilmės insulino prie šio. Jis buvo užregistruotas labai greitai – bene per šešis mėnesius. Tačiau tai nėra žmogus insulinas. Šis medikamentas sukurtas iš genetiškai modifikuotos bakterijos, tik jo molekulės atrodo kaip žmogaus insulino. Be to, insulinas būtinas tik sergantiems pirmo tipo diabetu, tačiau antro – ne. Aš pats sergu diabetu – jau ketverius metus. Anksčiau ir aš gerdavau vaistus, tačiau prieš aštuonis mėnesius netyčia paragavau gėrimo, kurį iš Pietų Amerikos atsivežė mano žmona, ir pastebėjau, kad jo išgėrus smarkiai pakilo cukraus lygis kraujyje, taigi atradau, kad šis gėrimas gali kontroliuoti cukraus kiekį. Nuo tol aš nebevartoju jokių vaistų.

Esu įsitikinęs, kad tik natūraliais būdais gydytis man reikėjo nuo pat gimimo. Iš tiesų svarbiausia rūpintis savo kūnu, nepiktnaudžiauti maistu, gerti vaisių sultis, būti daugiau gamtoje ir semtis sveikatos iš gamtos. Juk kūdikis, žįsdamas motinos krūtį, su motinos pienu gauna visko, ko jam reikia. Mes turėtume taip pat žįsti mūsų motinos – gamtos – krūtį. Taigi aš galiu jums duoti tik vieną patarimą – grįžti prie gamtos.

Jei šis patarimas nepatinka, galiu patarti kai ką kita – nevartokite jokių cheminių vaistų, nes nuo tų ligų, jei ir sergate, tikrai nemirsite, o vaistai nepadės. Paprastai tokios ligos, kaip vėžys, Parkinsono liga, diabetas, širdies ligos, gali būti gydomos natūraliai. Kartais, aišku, tenka griebtis mechaninių būdų, atlikti operacijas, tačiau tikrai ne visada. Tarkime, nuo chemoterapijos mirštama daug greičiau nei nuo paties vėžio“, – teigė J. Virapenas.

Buvęs farmacininkas teigė šiuo metu esantis labai susirūpinęs dėl savo vyriausios dukters, kuri serga vėžiu. Žinodamas, kad chemoterapija ją nužudys, jis paragino ją nutraukti. „Žinau, kad tik ji pati save gali išgydyti ir tikiu, kad su mano pagalba tai pavyks. Kai tik nutiks, būtinai atvyksiu į Vilnių ir su garsiakalbiu rėksiu, kaip jai tai pavyko“ – tikino J. Virapenas.

Farmacininkai pardavinėja ne vaistus, o ligas?

Knygos autorius prisipažino, kad, dirbdamas farmacijos pramonėje, pats yra papirkęs vieną Švedijos Vyriausybės atstovą, kad būtų greičiau užregistruotas ir pradėtas platinti vaistas „Prozac“. Anot jo, tai antidepresantas-žudikas, galintis sukelti savižudybę arba norą žudyti kitus.
„Aš nežinau tiksliai, kokiomis sąlygomis dirba jūsų šalis – politikai, verslininkai, tačiau aš žinau, kad visame pasaulyje farmacijos kompanijos dirba taip pat, beje, politikai taip pat paprastai niekur nesiskiria. Iš tiesų mes susiduriame su labai pavojingais žmonėmis, kurie parduoda ligas ir nuodus. Ir jūs mokate už tai. Pavyzdžiui, ar tikrai manote, kad yra teisinga mažiems vaikams, kurie negali nusėdėti vietoje, skirti stiprius psichotropinius vaistus? Kompanija, kuri gavo baudą už anksčiau mano minėtą vaistą, staiga pakėlė jų kainą net 11,5 % Per metus šie vaistai parduodami net už 4,5 mlrd. JAV dolerių. Taigi pirkdami pabrangusį vaistą jūs paprasčiausiai padedate kompanijai surinkti pinigų baudai apmokėti.

Atsisveikindamas palieku apmąstymams jums vieną dalyką – jūsų kūnas ir jūsų gyvenimas yra viskas, ką turite šioje žemėje. Jeigu rūpinsitės savimi, gyvensite gerai. Jei skriausite savo kūną, kentėsite. Tad stenkitės aiškiau suvokti, kas vyksta aplink jus. Vienas žmogus Lietuvoje man sakė, kad jo močiutė vaistams per mėnesį išleidžia 300 litų. Tai tikras kriminalas, kad jai sakoma, kad be jų ji neišgyvens. Juk ji blogai jaučiasi nuo jų visų pašalinių poveikių. Tiesiog žmonėms trūksta išsilavinimo šioje srityje“, – teigė J. Virapenas.

Knygos autorius teigė, kad dėl šios knygos jam nuolat tenka susidurti su persekiojimais grasinimais. Anot jo, jį apsaugo tai, kad knygoje iš tiesų rašoma tiesa.

Dėl tokių dalykų rankas teko nudegti ir pačiam. 2009 metais, vos tik prasidėjus Kiaulių gripo epidemijai Meksikoje (tai buvo 2006 m. balandis), viename tinklaraštyje (kuris dabar neegzistuoja), jog tai yra globalistų mafijos afera, o tos aferos tikslas – nugalabinti kuo daugiau žmonių per prievartinę vakcinaciją. Pusę metų tas straipsnis google paieškoje (įvedant raktinius žodžius „Kiaulių gripas), atsirasdavo 1 vietoje. 2009 metų rudenį, kai kilo masinė epidemija ir Lietuvoje, svetainė buvo grubiausiu būdu „nulaužta“, o straipsnio autorius susilaukė skambučio iš neaiškių tarnybų su prašymu tokių publikacijų daugiau nerašyti. Esą negalima leisti, jog svetimos konspirologinės idėjos sklaidytų viešoje erdvėje tada, kai visuomenei kyla pavojus.

Ne aš vienas, daug žmonių metu rėkte rėkė: susilaikykite nuo vakcinų, tai mirtis. Paskui atsirado puikus Galinos Cariovos darbas „Melo pandemija“ ir daugelis kitų puikių darbų, kurie sustatė viską į savo vietas. Filmas „Melo pandemija“ atsirado pačiu laiku ir kaip tikras virusas pasklido visame inteenete:

 

Apie profesoriaus Leonard‘o Horowitz‘o išvadas rašė ir mūsų didieji tradicinės žiniasklaidos portalai. Ir kažkodėl nebuvo traktuojama ši informacija, kaip eilinė sąmokslo teorija.

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/straipsnis-9289…

Sensacingi ir netgi šokiruojantys JAV sveikatos apsaugos ir produktų eksperto Leonard’o Horowitz’o teiginiai netruko paplisti po internetą, tiesa, išvengiant pagrindinių naujienų portalų.

Reikia pažymėti, jog pati mintis, kad kiaulių gripo virusas H1N1 buvo sukurtas laboratorijoje, nėra nei nauja, nei labai stebinanti – apie tai jau užsiminė skirtingų pasaulio šalių mokslininkai. Mes jau rašėme apie daugiau nei 40 metų virusus tyrinėjančio australų mokslininko Adrianas Gibbsas panašias mintis bei vėliau išėjusią mokslininkų studiją, kurioje neatmetama galimybė, jog viruso šaltiniu tapo kur nors Azijoje ar Sovietų Sąjungoje esančios biotechnologijų laboratorijos nuotykis.
Žymaus Amerikos sveikatos apsaugos produktų eksperto daktaro Leonard’o Horowitz’o nelegalios farmacijos industrijos veiklos tyrimas, buvo atliekamas kartu su žurnaliste Šeri Kein. Jų tyrimai ne tik pagrindžia laboratorinę viruso versija, bet visą šią istoriją įvardija kaip piktybinį aktą bei paviešina visą globalinio sąmokslo dalyvių sąrašą. Kuris tikrai pakankamai įspūdingas ir vertas daugelio sąmokslo teorijų.

Tyrimo rezultatai buvo paskelbti FTB būstinėje vykusiame susitikime su teisininkais. Norėdamas, jog ši žinia pasklistų po visą pasaulį, Leonard’as Horowitz’as paviešino savo kalbą bei oficialius dokumentus, kurie liudija apie tai, kad privataus globaliojo biotechnologijų „tresto“ savininkai stovi už visko, ką jūs bet kada girdėjote apie pandeminį gripo virusą, įskaitant ir jo kilmę, ir taip vadinamą profilaktinę vakcinaciją.

Šie dokumentai, perduoti FTB juristams, yra kaltinantis liudijimas valdžią turintiems pramonininkams, kurie veikė „Niujorko Partnerystės“ rėmuose ir stovi už pandemijos sukūrimo, panikos kėlimo ir dezinformacijos per žiniasklaidą platinimo, pasiruošimą ir oficialią vakcinacijos reklaminę kampaniją, kuri buvo vykdoma grubiausiais metodais praktiškai visur, pradedant prekybos centrais ir baigiant poliklinikomis.

Kas gi galėjo sukurti tokio lygio pasaulinį sąmokslą? Leonard’as Horowitz’as pagrindiniu idėjos autoriumi ir įgyvendintuoju įvardija David’ą Rockefeller’į, kurio pavardė ir taip jau figūruoja daugumoje pasaulinio lygio nusikaltimų.

„David’o Rockefeller’io trestas, kuriame dalyvauja ir daug žinomų galingiausių Wall Street’o veikėjų, įskaitant tokius, kaip Rupertą Murdochą, Mortoną Zukermaną, Tomą Glicerį, o taip pat buvusį Niujorko Federalinio Rezervų Banko direktorių tarybos pirmininką Jerry Sprejerį, kaltinami ruošę ir suplanavę globalųjį genocidą“, – FTB būstinėje kalbėjo David’ą Rockefeller’į .

„Šis trestas kontroliuoja globalius biotechnologinius tyrimus ir technologijas“. Tyrėjų nuomone, komercinę sveikatos apsaugą irgi praktiškai valdo jis, įskaitant ir beveik visišką žiniasklaidos pavaldumą, kuri naudojama šio nusikalstamo kartelio produkcijos ir paslaugų propagandai ir reklamavimui. „Šis trestas taip pat daro įtaką gamtinių ir farmcinių preparatų rinkos reguliavimui, daugumoje naudodamas spaudos koncernų jėgas formuojant visuomenės nuomonę ir rinkodarą“. – sako daktaras Leonard’as Horowitz’as.

Tarp sensacingiausių Leonard’o Horowitz’o tyrimo atradimų – pateikti dokumentai, neva įrodantys Silverstein Properties Inc. vadovo Larri Silversteino ryšį su rugsėjo 11 d. teroristinės atakos organizavimu ir farmacijos kartelio geopolitine ir ekonomine veikla, kurios tikslas – mažinti gyventojų skaičių. Pranešime tvirtinama, jog Larris Silversteinas, buvęs Pasaulinio Prekybos Centro Niujorke nuomotojas, davęs sutikimą dviejų jo pastatų detonacijai, yra pagrindinis bylos „9-11 Truth“ įtariamasis. Šiuo metu Silversteinas yra biotechnologiniam trestui, kurį įkūrė Deividas Rokfeleris, skirtų patalpų bendrasavininkis ir nuomotojas.

„Jeigu šitie žmonės išsisuko nuo atsakomybės po daugiau negu trijų tūkstančių žmonių per 8 sekundes sunaikinimo 2001 metų rugsėjo 9 dieną, tai jie pilnai gali mėginti sunaikinti milijonus ar netgi milijardus žmonių visame pasaulyje, paskleisdami kompleksinę kiaulių gripo pandemiją,“- komentuoja savo liudijimą daktaras Leonard’as Horowitz’as. „Aš meldžiuosi, kad mano atskleisti faktai padėtų išgelbėti milijonus gyvybių ir aktyvistams padėtų prisibelsti prie Barako Obamos, reikalaujant šių nusikaltimų prieš žmoniją teisinio tyrimo“, – 2010 metais sakė Leonard’as Horowitz’as.

„Kada aš paskutinį kartą buvau susisiekęs su FTB, tai perspėjau apie artėjantį Sibiro opos protrūkį dar prieš savaitę iki to laiko, kai apie pirmuosius atvejus paskelbė spauda“,- sakė daktaras Leonard’as Horowitz’as. „Tačiau jie sureagavo tik po 6 mėnesių. Šį kartą aš perspėju Teisėsaugą prieš mėnesį iki prasidedant pačiam baisiausiam genocidui per visą istoriją. Aš meldžiuosi, kad jie imtų nagrinėti mano pateiktus faktus ir pradėtų nuoseklų tyrimą ir gautų teismo nutartį apie masinės vakcinacijos prieš kiaulių gripą nutraukimą“.

Tikėdamas beprecedentine šių duomenų kilme ir svarba, daktaras Leonard’as Horowitz’as. davė oficialius raštiškus parodymus oficialiai prisiekdamas, tam, kad kiti aktyvistai išplatintų šią informaciją ir perspėtų viso pasaulio valstybių vyriausybes, kad būtų sustabdyta masinė vakcinacija ir kiti netaptų nusikaltimo prieš žmoniją bendrininkais.

Dabar, praėjus beveik 6 metams panašu, kad šis skandalas dirbtinai nutildytas. Nė vienas nusikaltėlis nepasodintas į kalėjimą. Netgi oficiali žiniasklaida buvo priversta pripažinti, jog tai ne sąmokslo teorija., o realybė. Pavojingų virusų jie yra prikūrę šimtus, visiems jiems – vakcinų. Tik klausimas kada visa tai bus panaudota, nes artėjame prie 8-to milijardo.

kvantinemagija.lt

© 2013, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.