0

Šviesos takas kriviui Jonui Trinkūnui

sausio 21, 2014 Amžina Atilsi

Mes, baltų tikėjimo bendraminčiai druwiai, išreiškiame gilią užuojautą romuviams, netekusiems dvasinio vadovo Jono Trinkūno Krivio Jauniaus, dainų, giesmių įprasmintojo, etnokultūros puoselėtojo ir gaivintojo, baltų tikėjimo iš užmaršties prikėlėjo, ramuvų ir romuvų sambūrių skatintoją, šventosios ugnies aukuruose Kūrėją, baltiškos sąmonės ir lietuvių kalbos budintoją, giminės pratęsimo skatintoją, šeimos institucijos saugotoją ir naujų šeimų sudarymo vedlį, protėvių švenčių laiko rato tvirtintoją, pirmtakūnų garbintoją ir vėlių vartelių pravėrėją.

Foto baltai.lt

Foto baltai.lt

Krivi Jonai Jauniau, savo dvasiniu vardu įkūnijai jaunatvės grožį, visad palaikei jaunimą, kuriame savo laiku ir mes buvome. Dalyvavai asmeniniuose virsmuose ir palydose į dvasinį pasaulį 2000 metais. Taip susiklostė likimas, kad vieni iš ten grįžta, kiti pasiruošia pereiti.

Tegu tave lydi Šviesa į Amžinąją kelionę, kur iš Dausų į tave baltiško kelio žmonės kreipsis kaip į globėją. Globok savo tautos žmones ir jų palikuonis ir apsireišk sąmonėje tų, kurie giesmėmis prisimins tave. Telydi Tave Dievai ir baltas žirgas baltu dūmu tave nuskraidina prie Tėvelio Dvaro. Mes, likę apačioje, giedosim tau „Oi toli toli baltų giminėlė, toli už debesėlio…“

SU DIEVU

Foto baltai.lt

Foto baltai.lt

© 2014, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.