0

Neringos gaisravietė-draustinis lyg po karo

balandžio 26, 2014 Gamta, Nelaimės

Iš oro Neringos gaisravietę apžiūrėję ugniagesiai netekę amo – draustinis lyg po karo.

Tuo įsitikinta pakilus specialiu ugniagesių keltuvu į 50 metrų aukštį.

„Naktis bus nerami. Nors bendras vaizdas jau gerėja, tačiau rusena ir smilksta aibė plotelių miško paklotės. Negalime prarasti budrumo net saulei nusileidus“, – pasakojo gaisravietę iš keltuvo apžiūrėjęs Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Donatas Gurevičius.

Dariaus Jasaičio nuotr. / Kuršių nerija po gaisro Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/is-oro-neringos-gaisraviete-apziureje-ugniagesiai-neteke-amo-draustinis-lyg-po-karo-56-422409#ixzz301TqL5Nc Follow us: @15minlt on Twitter | 15min on Facebook

Dariaus Jasaičio nuotr. / Kuršių nerija po gaisro
Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/is-oro-neringos-gaisraviete-apziureje-ugniagesiai-neteke-amo-draustinis-lyg-po-karo-56-422409#ixzz301TqL5Nc
Follow us: @15minlt on Twitter | 15min on Facebook

Ugnis suvaldyta

Ugnis jau nuo penktadienio vakaro nesiplečia į naujus plotus, tačiau oficialiai skelbti, kad gaistas lokalizuotas, neskubama. Kol kas nepaleidžiama ir ugniagesiams talkinančių 30  karių. Jie  dirbs iki sutemų.

Pasak ugniagesių atstovo Donato Gurevičiaus, naktį iš šeštadienio į sekmadienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento komanda dirbs pilnu pajėgumu. Perkasinės smilkstančią miško paklotę, laistys rusenančius plotus. Tik sraigtasparnius sutemus teks atšaukti.

Kuršių nerijos gaisravietėje plušančią pusantro šimto žmonių komandą guodžia oro prognozės. Vėjas nurimo. Sekmadienį stipraus vėjo taip pat nežadama.

© 2014, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.