0

Apie prasidėjusius Kvantinės medicinos kursus

lapkričio 26, 2014 Alternatyvus mokslas, MEDICINA, Renginiai

Trijuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje lapkričio mėnesį prasidėjo paskaitų ciklas „Trečiojo tūkstantmečio kvantinė medicina“. Gruodžio mėnesį paskaitos turėtų prasidėti Klaipėdoje.

Įvadinis seminaras Klaipėdoje įvyks šių metų lapkričio 29 d. (šeštadienį), viešbutyje Navalis, H. Manto gatvė 23, kurio metu dalyviai bus supažindinti su 12 paskaitų ciklo programa.

Pradžia 13 val., pabaiga – 16 val.
Po paskaitos galimi asmeniniai priėmimai

Renginio kaina – 35 Lt.

Susidomėjimas paskaitų ciklu didelis, todėl keliais sakiniais norėtųsi atsakyti į dažnai užduodamus klausimus, kodėl visa tai yra vadinama „Kvantine medicina“, kodėl ji „Trečiojo tūkstantmečio“ ir kuo ji skiriasi nuo tradicinės parapsichologijos, REIKI ir kt.?

pcbman

Kodėl ir kaip atsirado toks paskaitų ciklas?

Istorija tokia. Prieš 10 metų, kai įstojau į Vilniaus visuomeninę parapsichologijos akademiją, ieškojau atsakymų, pagrįstų mokslu, kaip veikia vadinamasis REIKI efektas. Mokytojai buvo vyresnės kartos, patirtį perduodavo iš lūpų į lūpas be jokių paaiškinimų, esą „taip reikia daryti ir viskas ir daugiau neklausinėk“. Kodėl ir kaip, liko neaišku.

Kadangi buvau ir esu žurnalistas, ėmiausi asmeninio tyrimo ir pradėjau ieškoti atsakymų. Viena iš krypčių šiuolaikiniame moksle, kuri gali logiškai pagrįsti parapsichologiją, mano giliu įsitikinimu, buvo ir yra kvantinė fizika. Todėl savarankiškoms kvantinės fizikos studijoms skyriau beveik 10 metų. Tuo tikslu susirašinėjau su Novosibirsko ir Sankt Peterburgo specialistais, kurie užvedė mane ant teisingo kelio. Buvau Robert Anton Wilson mokinys (http://www.rawilson.com/). Šis nuostabus žmogus, ko gero vienas pirmųjų sugebėjęs susieti dvasines praktikas ir kvantinę fiziką ir mūsų išėjo 2007 metais.

Tuo pačiu metu mane susirado dvasiniai mokytojai iš Šiaurinio Pendžabo (Šiaurės Pakistanas, Šiaurės Indija). Tai yra Tibeto pakraštys, kuriame klestėjo dideli vienuolynai, tačiau islamo invazija prieš 500 metų juos išnaikino.

Mokymo procesas vyko sapnuose. Konkrečiai sapnų metu man prisistatė trys vienuoliai, kurie perdavė mokymą kaip sveikatinti žmones naudojant mintį, ketinimą, vaizduotę .

Paskui gautas žinias pradėjau taikyti praktikoje privačioje klinikoje. Teko pačiam atrasti, jog viskas veikia, nes gautas praktikas pirmiausia „perleidau per save“, o paskui taikiau pacientams. Klinikos vadovai buvo nustebę. Aš irgi negalėjau nesistebėti rezultatais. Tačiau asmeniniai tyrinėjimai tuo nesibaigė.

Beveik iki 2012 metų dirbau „pogrindyje“ ir savo tyrinėjimų veikos neviešinau, buvo nedrąsu prisipažinti viešai, galvojau, kad niekas nesupras. kai kurias savo tyrimų išvadas patalpinau svetainėje www.kvantinemagija.lt Tuo metu mano vieša veikla buvo daugiau susijusi ne su alternatyviąja medicina, bet su žurnalistika, tikslaiu sąmokslo teorijomis, NSO, 2012 metų tematika, okultine mitologija ir pan. Ir anksčiau, ir dabar man buvo svarbesni klausimai susiję su viešosios pasaulėžiūros keitimais iš vadinamosios „lokalinio realizmo“ (skaidymo)idėjos perkeitimu į holostinę arba vienijančią. Idėja ta, kad šiuolaikinis „mokslinis metodas“, kaip tikrovės pažinimo būdas remiasi pasenusiomis idėjomis. Šiuolaikinis mokslas nuvertina žmogaus galimybes daryti įtaką erdvei ir laikui, kad žmogus iš esmės yra pasyvus biologinis robotas, skirtas tik fiziniam arba protiniam darbui atlikti, nuolankiai tarnaujant tiems, kurie stovi ant aukštesnio visuomenės piramidės laiptelio. Tuo tarpu žmogaus paskirtis yra keisti, valdyti, būti padėties šeimininku.

Esmė ta, kad žmogus, kaip kvantinis stebėtojas atsakingas už viską kas jį supa aplink, už viską kas gera ir bloga, nes jis pats sukuria savo tikrovę (hologramą).

Visos mano viešosios paskaitos ir straipsniai iki 2013 m. didžiąja dalimi buvo susijusios pasaulėžiūros perkeitimo visuomenėje problemomis. Pirmiausia norėjosi atskleisti sąmokslą, kuriuo persmelktas visas Vakarų ir Rytų pasaulių žmonių, kurie virto biologiniais robotais, viešas gyvenimas. Reikėjo išblaškyti iliuzijas, išsklaidyti hipnozę ir padėti žmogui atsakyti į klausimą: „kas tu toks esi“? Tų iliuzijų ir šiandien yra labai daug, susijusių su politine ir ekonomine mūsų gyvenimo kasdienybe, bet laimėjimas yra tas, kad apie tai šiandien žmonės jau žino. Taigi, pagrindinis sąmokslo teorijų viešinimo darbas, mano nuomone, jau yra atliktas.

Todėl svetainė www.kvantinemagija.lt, sąmokslų srityje praktiškai savo misiją jau atliko ir šiandien keičia kryptį iš sąmokslo teorijų ir ufologijos daugiau į gilesnį savęs pažinimą, savo tikrųjų šaknų atradimą bei sveikatos problemų nagrinėjimo linkme.

Kokia buvo pati pradžia?

Dėkoju Vilniaus „Bambuko“ klubui, kuris paskatino kalbėti apie pagrindinį mano tyrimų objektą – kvantinę magiją, mediciną, kurią laikiau savo asmeniniame „pogrindyje“. Iš pradžių abejojau, ar žmonės tai priims, nes žinios naujos, netradicinės, literatūros lietuvių kalba – mažai. Tai iš esmės ta pati parapsichologija, tačiau aiškinama iš mokslinės pusės. Buvo nemažai abejonių, ar reikia tai daryti. Gal dar ne laikas? tačiau įvykiai susiklostė taip, kad neliko kitos išeities.

2012-2014 m. paskaitos „Bambuke“ bei kitose Lietuvos miestų salėse, kurios vadinosi „Ekstrasensorikos pagrindai pagal kvantinę fiziką“ buvo gausiai lankomos. Nors dar neturėjau didelės patirties, kaip visa tai pateikti auditorijai, pamažu atsirado ir formos, ir žodžiai, ir patirtis. Bet paaiškėjo kita problema – per 2-3 val. visko perteikti neįmanoma. Vėliau atsirado dienos seminarai, bet problema išliko ta pati – visko perteikti neįmanoma. Pavienės paskaitos ar seminarai neduoda reikiamos naudos, nes šios žinios perduodamos būsenoje. Tai ne vien tik žodžiai, tai – ypatingi virpesiai, kuriuos reikia pajausti tiesiog oru ir tam kelių valandų tikrai neužtenka, nes man pačiam prireikė 10-15 metų.

Todėl 2015-2015 metų sezonui parengiau ciklą „Trečiojo tūkstantmečio kvantinė medicina“. Į vieną ciklą sudėjau tai, kas buvo išbarstyta atskirose paskaitose.

Plėtojant temą apie „vampyravimą“ ir „parazitus“ (rašau kabitėse) labai padėjo Olego Novosiolovo „Taikomoji Etologija“, nagrinėjanti žmonių elgseną šeimyninėse bendruomenėse. Neretai darnai atstatyti kolektyvuose tradicinės psichologijos žinių neužtenka. Tuo tarpu naudojant kvantinius būdus galima perkeisti nenaudingus tarpusavio ryšius be didesnio vargo. Pavyzdžiui yra būdai kaip atpažinti porų santykiuose tokį reiškinį kaip „dominavimo inversija“. Lietuviškai tai skambėtų „šliaužiantis valdžios perversmas“. Dažniau tai daro moterys vytų atžvilgiu, tačiau šiuolaikinėje visuomenėje vyrams pastebimai moteriškėjant, panašiai elgiasi silpni vyrai stiprių moterų atžvilgiu.

Kol kas esu optimalaus modelio paieškose, po kiekvieno susitikimo su žmonėmis, atsiranda naujos idėjos, kaip tobulinti mokymo ciklą. Pačios sistemos kūryba ir šlifavimas vyksta nuolat. Po šio sezono susikaupusi medžiaga bus sudėta į knygą, kuri turėtų pasitarnauti kaip vadovėlis.

Kodėl ciklas vadinamas „Kvantine medicina“?

Pavadinimas yra „darbinis“. Idėja buvo atsiriboti nuo parapsichologinių ir ezoterinių pavadinimų ir labiau remtis visiems suprantamais pasaulietiškais terminais, nes daugelis visuomenės narių žodžio „magija“ nepriima.

Išvertus iš lotynų kalbos žodį „medicinae“, jis reiktų meną gydyti. Senovės Romoje ir Graikijoje pagalba žmogui buvo laikoma menu. O kadangi tai menas, kūryba, jis neturėtų būti apribotas vien tik fizinio kūno gydymu ir konkrečiomis taisyklėmis Menas teikti pagalbą žmogui yra daugiasluoksnis, įvairialypis reiškinys ir toli gražu netelpa į tą rėmą, kurį siekia apibrėžti tradicinė kūniška medicina.

Iš tikrųjų parapsichologijoje ir netradicinėje medicinoje jokios magijos ir jokių stebuklų nebūna. Viskas yra racionaliai paaiškinama, remiantis teiginiu iš kvantinės fizikos. Kaip sakydavo vienas pirmųjų kvantinės fizikos tėvų Heizenbergas, „Tikrovė priklauso nuo manęs, kaip nuo kvantinio stebėtojo, mano mintys, jausmai, emocijos, lemia objektyvią tikrovę“. Šis teiginys ir yra pagrindas, visos kvantinės medicinos pamatas.

Kodėl „Trečiojo tūkstantmečio“?

Todėl, kad 2012 metais dalis sielų, gyvenančių žemėje pasiekė kvantinė lygį. Tai materializmo arba lokalinio realizmo epochos pabaiga, Niutono mechanikos ir Aristotelio logikos pabaiga ir naujos epochos pradžia, kurios pagrindinė idėja: sąmonė yra pirminė už materiją, kad niekas nėra atskirtas laike ir erdvėje, viskas yra Viena. Viskas, ką mes vadiname materialiu pasauliu yra vienas iš būdų Dievui reikškis. Mes, Žmonės, taip pat esame vienas iš būdų Dievui reikštis medžiagoje. Ir mes savo protu negalime net suvokti, kiek Dievas turi turi unikalių galimybių reikštis per formas. Taigi, viską, kas aplink mus ir mūsų viduje, taip pat ir save pačius reikia mylėti besąlygiškai. Meilė – švari kvantinė būsena.

Turėdamas tokį galingą instrumentą, kaip protą (plačiąja prasme), žmogus gali pats daryti įtaką savo gyvenimui, likimui, sveikatai be išorinių „specialistų“ pagalbos. Mes galime keisti DNR informaciją, mes galime paleisti jaunėjimo ir sveikatos programas. Tai sėkmingai daro Piotro Gariajevo (Rusija) instituto mokslininkai.

Bet pirmiausia mes turime norėti ir siekti darnos tiek savo vidiniame, tiek ir išoriniame pasauliuose.

„Trečiojo tūkstantmečio kvantinė medicina“ yra pasaulėžiūros ginklas, nusitaikęs išvesti protus iš skaidančios, medžiaginės, „išorinės“ pasaulėžvalgos į darnią ir vienijančią: aš ir mano aplinka yra veidrodiniai atspindžiai. Galima sakyti, jog tai kelias į pabudimą iš miego, į kurį tave, kaip žmogų panardino socialinė matrica. Ši sistema daro žmogų atsakingą ir aktyvų, žadina iš hipnozės. Todėl visuomenine prasme tai didelis darbas siekiant sąmoningumo ir darnos mūsų netobulame formų pasaulyje.

Ar tai nėra REIKI?

Kvantinė medicina tikrai nėra REIKI, tačiau tai neprieštarauja REIKI, o netgi praplečia galimybes. Kvantinė medicina nėra ir Kosmoenergetika. Tai greičiau lygiagrečios to paties medžio šakos. Visos šios šakos viena kitą papildo ir medis tikrai atrodo gražus, tvirtas, su daug šakų ir lapų. Visos jos reikalingos gyvybės ir dieviškosios evoliucijos procesams užtikrinti.

Tai, ką man perteikė dvasiniai mokytojai iš Tibeto, labai panašu į Elkunovičiaus ir Gordano sistemas, kurios vadinasi „Kvantinis prisilietimas“. Kai kurias technikas, kurias naudoja, pavyzdžiui, Gordanas, esu susapnavęs. Iki pat praėjusių metų aš net nebuvau skaitęs šio žmogaus knygų. Bet kai perskaičiau, supratau, kad 10 metų išradinėjau dviratį, arba žinios atėjo iš tų pačių dvasinių mokyklų. Čia ir yra „Trečiasis tūkstantmetis“, nes žinios ateina tiesiog kosmosu. Mokytojai su mokiniais susisiekia per sapnus, jei, žinoma, mokiniai tam būna pasiruošę.

Kokiose miestuose dar planuojamos rengti paskaitos „Trečiojo tūkstantmečio kvantinė medicina“?

Paskaitos jau dabar vyksta Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Visa informacija apie paskaitas yra skyrelyje SKELBIMAI. Lapkričio 29 d. įvyks pirmoji paskaita Klaipėdoje, viešbutyje H. Manto gatvė 23, kurio metu dalyviai bus supažindinti su 12 paskaitų ciklo programa.

Jeigu Jūsų mieste susiburtų bent 10 vienminčių grupė, kreipkitės į mane paštu gintaras1221@gmail.com, arba telefonu 868611122 ir mes organizuosime mokymus.

Pagarbiai,
Gintaras Mikšiūnas

www.kvantinemagija.lt

© 2014, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.