0

Laukė dvynukų, o gimė trys mergaitės

sausio 5, 2015 Genetika, Lietuvos aktualijos, Tautos stiprėjimas

Neeilinis įvykis Šilutėje.

Sausio 4-ąją Šilutės ligoninėje gimė trynukės. Tai neeilinis įvykis, tuo labiau, kai tikėtasi sulaukti dvynių.

Visą nėštumo laikotarpį tiek gimdyve besirūpinanti akušerė-ginekologė, tiek pati besilaukiančioji manė, kad įsčiose nešioja dvynukus, tad pasaulį išvydusios trynukės, abiems buvo staigmena. 

Nojaus nuotr. / Agnė Rapalavičienė Šilutės ligoninėje pagimdė tris mergaites

Nojaus nuotr. / Agnė Rapalavičienė Šilutės ligoninėje pagimdė tris mergaites

Trynukės viena po kitos gimė sausio 4-osios rytą. Pirmoji savarankiškai oru kvėpuoti pradėjo 3.55 val., antroji – į pasaulį atėjo po beveik valandos – 4.45 val., o trečioji – 5 val., rašo Zinios1.lt. Trynukės gimė visiškai išnešiotos, sveikos, visos trys sveriančios daugiau nei po 2 kilogramus. Mergaitėms kol kas tėvai vardų dar nesugalvojo.

Šis trynukių gimdymas gardamiškei Agnei yra antras, moteris su vyru augina penkerių metų dukrytę. Vyresnėlė, sekmadienio rytą atvykusi su tėčiu aplankyti mamos ir sesyčių, neslėpė nuostabos ir džiugesio bei prašė, kad greičiau visos sugrįžtų į namus. Mergaitėms kol kas tėvai vardų dar nesugalvojo.

Paklausta, kaip jaučiasi sulaukusi iš karto trijų dukryčių, mama Agnė prisipažino, kad buvo didelė staigmena. Ji, manydama, jog laukiasi dvynukų, įsigijo dvivietį vežimėlį, tad dabar reikės jį pakeisti triviečiu. Kaip atviravo jauna moteris, jai auginti tris dukrytes padės ir vyras, ir uošvienė.

Alfa.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.