0

Šeštadienį Lietuvos zoologijos sodas lankytojų lauks ir dieną, ir naktį

kovo 19, 2015 Miestai, Renginiai

Ar jau žinote, ką veiksite šį savaitgalį? Kauniečiai ir į šį miestą šeštadienį lankysiantys svečiai kviečiami užsukti į tris pavasariškus renginius. Dieną Lietuvos zoologijos sode vyks tradicinė inkilų kėlimo akcija, o vakare čia pirmą kartą šėls „Zoologijos sodo naktys“. Na, o pratęsti šventę visi norintys galės prie Kauno tvirtovės VII forto, kur jų lauks „Šašlykų naktys“.

Žemės dienai paminėti skirtas renginys „Paukščiai grįžta į namus V“ prasidės kovo 21 d., nuo 13 val. Tai jau šeštoji „Darom komanda Kaune“ ir „alfa renginiai“ organizuojama inkilų kėlimo akcija Kaune.

Tradicinė inkilų kėlimo akcija

Tradicinė inkilų kėlimo akcija

Ankstesniais metais dalyvių netrūko – šeimos, moksleiviai, studentai ir įmonių kolektyvai gamino ir nešė paukščiams skirtus inkilus. Naujieji sparnuočių namai buvo keliami Panemunės šile, VDU Kauno botanikos ir Lietuvos zoologijos sode. Šiemet inkilų kėlimo akcija ir vėl sugrįžo į zoologijos sodą.

Rengėjai prašo dalyvių užsiregistruoti svetainėje www.alfarenginiai.lt – tai padariusieji galės nemokamai patekti į Lietuvos zoologijos sodą. Šiuo metu į akciją jau užsiregistravę 150 žmonių.

Lankytojų zoologijos sode bus laukiama ir vakare – nuo 20 val. jame vyks pirmą kartą organizuojama „Naktis zoologijos sode“. Atėjusiųjų lauks trys skirtingos pramogos, kurias rinktis patariama pagal savo ekstremalumo lygį.

Pavyzdžiui, šeimos su vaikais galės dalyvauti naktinėje ekskursijoje „Gyvūnų pėdsakais“. Jos metu darbuotojai supažindins su zoologijos sode gyvenančiais plėšrūnais.

Jaunuoliai turėtų registruotis į safarį, kuriame galės patirti, kas yra „Žvėriška naktis“. Visų detalių organizatoriai neatskleidžia, tačiau išduoda, kad rūbai neturėtų būti geriausi, nes šios programos dalyviams gali tekti sėlinti, šliaužti. Zoologijos sode vyksiančioje ekskursijoje taip pat bus galima sužinoti, kaip atpažinti gyvūnų pėdsakus, susekti gyvūnus.

Labiausiai vaizduotę audrinanti pramoga bus „Išlikimas zoologijos sode“.

„Užsiregistravusieji bus išskirstyti į komandas. Visi jie dalyvaus orientaciniame žaidime, kuriame turės pasitelkti ir fizines jėgas, ir protą. Užduotys dalyvius nuves prie ruonio, kuris naktį miega vandens paviršiuje ir tiesiogine to žodžio prasme knarkia, taip pat lokio narve, prie naktį nemiegančių ir labai aktyvių vilkų narvų, taip pat terariume – čia drąsuolių lauks lervų maišas“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių Nemunas Tumavičius.

Į šias pramogas prašoma registruotis iš anksto el. paštu info@zoosodas.lt Turėtumėte paskubėti, nes vietų skaičius ribotas. Renginio zoologijos sode dalyviai kviečiami neišsiskirstyti ir pasibaigus numatytoms pramogoms. Visų jų lauks Kauno tvirtovės VII forte suplanuota „Šašlykų naktis“.

„Plotas mūsų, vaišės jūsų!“ – sako organizatoriai, neabejojantys, kad joks prastas oras nesugadins geros nuotaikos. „Alfa šašlykų naktis“ pradžia – 22 val.

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.