0

Rugių laukas Vilniaus centre stebina netikėtais garsais

birželio 5, 2015 Gamta, Sostinė Vilnius, Technologijos

Vilniuje, Lukiškių aikštėje esantis „Jorės“ rugių laukas šią vasarą trauks ir stebins savo skambesiu. Per tris gyvavimo metus įkvėpimo vieta tapęs laukas jau nuo šiandien kvies visus ne tik pasimėgauti ramiu rugių siūbavimu, bet ir patirti malonų netikėtumą laukui uždainavus ar pradėjus šnabždėti.

 Rugių laukas Vilniaus centre stebina netikėtais garsais Organizatorių nuotr.

Rugių laukas Vilniaus centre stebina netikėtais garsais Organizatorių nuotr.

Pažangių technologinių sprendimų dėka rugių laukas įgavo naujos gyvasties – dieną jis groja, o naktį šviečia ir šnabžda. Šiuo išskirtiniu patyrimu rugiai dalinsis žmogui priėjus prie specialiai pažymėtos zonos. Šurmuliuojantį miestą persmelkiantis vokalas ar paslaptingumu alsuojantys šnabždesiai taps staigmena kiekvienam.

Pasak rugių lauko idėjos autorės, įmonės „Fazer Lietuva“, unikalūs muzikos, gamtos ir kiti garsai, įkvėpti duonos bei rugių lauko, padeda sukurti ramybės, kūrybingumo, energijos oazę miesto centre. Garsais sustiprintas rugių lauko projektas šiais metais tarsi prisikėlė naujam gyvenimui.

Technologinį skambančio lauko sprendimą sukūrė ir įgyvendino 3D projekcijomis ant pastatų išgarsėjusi kompanija „Gluk Media“.

„Nors esame atlikę dešimtis interaktyvių netradicinės komunikacijos projektų visame pasaulyje – šis mums yra išskirtinis. Neradome jokių pavyzdžių, kaip tai būtų galima įgyvendinti, tad viską sukūrėme ir išvystėme unikaliai šiam rugių laukui. Puikus iššūkis bei dėmesio vertas rezultatas“,- teigia „Gluk media“ gamybos vadovas Simas Chomentauskas.

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.