0

Petras Gražulis siūlo nukelti restauravimui ir surūdijusį Vilniaus vamzdį

liepos 23, 2015 Architektūra, Miestai

Seimo narys Petras Gražulis atviru laišku kreipėsi į Vilniaus merą Remigijų Šimašių, siūlydamas nukelti restauravimui ir surūdijusį Vilniaus vamzdį.

 © ve.lt Redakcijos archyvo nuotr.


© ve.lt Redakcijos archyvo nuotr.

„Šiuo metu viešoje spaudoje yra plačiai diskutuojama apie Žaliojo tilto skulptūrų nukėlimą ir restauravimą, tačiau visi pamiršta Vilniaus centrą darkančią Vlado Urbanavičiaus skulptūrą – iš vamzdžių „Krantinės arka“ ir kitas dvi skulptūras“,- sako „tvarkietis“ P. Gražulis.

Pasak jo, šie miesto centrą darkantys „meno kūriniai“ yra puikiausias vykusio projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009″ korupcijos simbolis.

„Juk šie vamzdžiai primena pusę milijono litų kainavusį Kauno tualetą. Vilniečiai tikrai nerengtų mitingo, nekiltų jokių diskusijų ir nereikėtų pasitelkti policijos pajėgų dėl šių surūdijusių kanalizacijos vamzdžių nukėlimo“,- sako P. Gražulis.

Jis primena, kad 2008 metų pradžioje Vilniaus Europos kultūros sostinės paskelbtą meno kūrinių viešosiose erdvėse sukūrimo konkursą laimėjo V. Urbanavičiaus, Roberto Antinio ir Mindaugo Navako projektai.

Šaltinis .ve.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.