0

9 dažniausiai pasitaikantys sapnai ir jų reikšmės

lapkričio 19, 2015 Psichologija

Greičiausiai kiekvienas yra sapnavęs šiuos sapnus bent kartą. Ar susimąstėte, ką jie gali reikšti? Vartydami sapnų reikšmių knygas, galite atrasti pačių įvairiausių nuomonių, tačiau verčiau pasigilinti į psichologo Iano Wallace’o įžvalgas.

Jis interpretavo daugiau kaip 150 tūkst. sapnų per 30 metų trunkančią praktiką, tad kviečiame ir jus susipažinti su pačių populiariausių sapnų reikšmėmis.

Sapne matyti kambarį
Reikšmė: kambarys namuose dažniausiai išreiškia skirtingus jūsų charakterio aspektus. Jeigu jūs atrandate nenaudojamą kambarį, gali reikšti, kad atskleisite talentą savyje, kurio nenutuokiate esant.
Ką daryti: skirkite daugiau dėmesio savo asmenybei ir paslėptiems talentams atrasti. Taip lengviau išspręsti minkles, kurias užminė sapnas.

Sapne vairuoti automobilį ir prarasti galimybę jį valdyti
Reikšmė: automobilis išreiškia jūsų galimybes pasiekti rezultatų kelyje į tikslą. Gyvenime tai gali reikšti, kad šią sritį jūs nepakankamai kontroliuojate.
Ką daryti: užuot pabandę dar labiau kontroliuoti situaciją, pasistenkite sumažinti lūkesčius, atsipalaiduoti ir leisti instinktams jus valdyti, nukreipti tinkama linkme.

Sapne kristi
Reikšmė:
ko tik nesame prisiklausę apie šį dažnai pasitaikantį sapną. Dažniausiai tai susiję su tuo, kad pernelyg įsikibote į kokią nors situaciją. Turite atsipalaiduoti ir tai paleisti.
Ką daryti: užuot jaudinęsi, jog galite prarasti kontrolę, turėtumėte labiau pasitikėti savimi ir kitais. Taip leisite visiems stoti į savo vietas.

flying-dream

Sapne skristi
Reikšmė: galimybė skristi išreiškia tai, kad jūs save išlaisvinote nuo aplinkybių, kurios žlugdė ir kankino realiame gyvenime.
Ką daryti: jūs galite tai laikyti sėkmingu išsilaisvinimu arba sutapimu, tačiau iš tikrųjų tai pasvertas sprendimas, tad priimkite tai ir įvertinkite.

Sapne vyksta egzaminas
Reikšmė: tai susiję su tuo, kaip mes renkamės pademonstruoti savo galias ir išreiškia tai, kad jūs kritiškai vertinate savo veiklą.
Ką daryti: užuot pasinėrę į savikritiką, priimkite savo talentus, žinias ir pasiekimus bei liaukitės save teisti. Gyvenimas nėra egzaminas!

Sapne savo matyti nuogą žmonių minioje
Reikšmė: drabužiai mus tarsi apsaugo, tad buvimas nuogiems sako, kad jaučiamės nesaugūs, pažeidžiami, jautrūs, įsitempę.Ką daryti: kad ir kaip nejauku, mokykitės atsiverti kitiems, kad jus pamatytų tokiais, kokiais esate. Nesislėpkite savo kiaute.

Negalite sapne surasti tualeto
Reikšmė: gali reikšti, kad toks sapnas jums parodo kryptį – jūs negalite aiškiai išreikšti savo poreikių ir norų.
Ką daryti: skirkite laiko ir dėmesio savo norams, lūkesčiams, tikslams, o ne rūpinkitės kitais.

Sapne iškrenta dantis
Reikšmė: dantys reiškia, kokiais savimi pasitikinčiais ir stipriais esate. Galbūt kokia nors situacija skatina jūsų pasitikėjimą sumažėti, sumenkti?
Ką daryti: neskubėkite pykti dėl to, ko negalite pakeisti, o verčiau pasitelkę ramybę atraskite faktus ir įvertinkite situaciją kaip iššūkį.

Sapne jus persekioja
Reikšmė: jus kamuoja problema ar bėda, kuriai jūs negalite pasipriešinti ir nežinote, kaip ją išspręsti.
Ką daryti: tokia problema – puikus būdas patikrinti save, atsikratyti baimės, galbūt net realizuoti savo svajones ir pakeisti požiūrį.

Ji24.lt

© 2015, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.