0

Kiek gi gali Didžiojoje Britanijoje tyčiotis iš lietuvių darbo?

gruodžio 30, 2016 Lietuviai užsienyje

Vištų gaudytojai iš Lietuvos Didžiojoje Britanijoje prisiteisė milijoną eurų žalos\\

Vištų gaudytojais Jungtinėje Karalystėje dirbę lietuviai už vergišką darbą prisiteisė 1 mln. eurų kompensaciją, trečiadienį pranešė LNK Žinios.

Ši kompensacija bus išmokėta šešiems lietuviams.

Kaip skelbta, Didžiojoje Britanijoje dirbę lietuviai su civiliniu ieškiniu kreipėsi į teismą prieš Kento grafystėje esančią įmonę „DJ Houghton“, teigdami, jog, dirbdami vištų gaudytojais, susidūrė su nežmoniškomis ir žeminančiomis darbo sąlygomis.

vistu-gaudytojai

Jie pasakojo buvo vežiojami į įvairius ūkius visoje Didžiojoje Britanijoje ir juose nuolatos dirbdavo aštuonių valandų pamainas.

Lietuviai pasakojo tapę smurto aukomis. Jie teigė darbovietėse buvę tokie alkani, jog valgė žalius kiaušinius. Dėl prastų apgyvendinimo sąlygų emigrantai atsisakydavo miego, jiems nebuvo leidžiama darbo metu išeiti į tualetą, jų darbo užmokestis buvo nuolatos atidedamas, jiems grasinta koviniais šunimis.

„DJ Houghton“ savininkų namuose 2012 metais Didžiosios Britanijos policininkai vykdė reidą dėl įtarimų prekiaujant žmonėmis. Pasitvirtinus įtarimams, tada buvo išlaisvinti keturi žmonės.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „DJ Houghton“

http://www.zasciurinskas.lt/wp-content/uploads/2014/02/kauno-diena1.jpg

© 2016, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.