0

Ketinimas važinėti į Neringą iš Klaipėdos bus bendru bilietu

sausio 20, 2017 Miestai

Į bendrą viešojo transporto bilietų sistemą Klaipėda nori įtraukti ir Neringą. Tad jau kitais metais pakaks turėti vieną bilietą, su kuriuo iš Klaipėdos bus galima pasiekti ne tik priemiesčius, bet ir Nidą.

Tiesa, bent jau kol kas nėra numatyta, kad tokį bilietą turintiems keleiviams nebereikėtų papildomai mokėti už keltą, bet svarstoma, kad tai – tolesnės perspektyvos klausimas.

© Egidijaus Jankausko nuotr

© Egidijaus Jankausko nuotr

„Matydami, kaip vyksta integracija su Klaipėdos rajonu, kai į priemiesčius galima važiuoti su tuo pačiu miesto bilietu, neringiškiai nori su mumis bendradarbiauti“, – sakė Klaipėdos savivaldybės administracijos Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus.

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ direktorius Gintaras Neniškis paaiškino, kad Klaipėdai toks bendradarbiavimas nieko papildomai nekainuos. Finansinę naštą prisiims Neringa. Klaipėdiečiai pagelbės suderinti maršrutus, tvarkaraščius ir padės parengti techninius skaičiavimus.

„Vizija yra tokia, kad visame Klaipėdos regione veiktų bendra viešojo transporto sistema. Tuo keliu ir einame“, – sakė G. Neniškis.

Jis priminė, kad bilietai, galiojantys ir priemiestiniams maršrutams, yra brangesni už miestinius.

Miesto Tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto nariai pritarė tokiam bendradarbiavimui, bet galutinį žodį dar turės tarti miesto Taryba. Neringos miesto Taryba tokiam projektui jau pritarė gruodį.

© 2017, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.