0

Dieviškasis požiūrio taškas

sausio 21, 2011 Alternatyvus mokslas

Mes naudojamės vaizduote, norėdami atsidurti dieviškoje padėtyje, kitaip vadinama rojumi. Mes galime naudoti savo gyvenimo energijos (čakrų)  filosofijos supratimą, kad padėti sau suprasti, ką mes galime išvysti.

Įsivaizduokime pasaulį iš Dieviškosios pozicijos. Mes galime pamatyti kiekvieno žmogaus sklindančią gyvenimo energiją, kurią mes įprate vadinti Aura.

Kaip tai atrodo iš Dievo pozicijos?

Pirmiausia, mes visi atrodytume kaip spalvotos lemputės ant kalėdinės eglės. Bet kuriuo momentu mūsų gyvenimas galėtų būti kitokios spalvos, kitokio dydžio ir kitokio šviesumo.

Mes keičiame savo gyvenimo spalvas, dydžius ir šviesumą bet kuriuo metu keisdami tai ką ir kaip mes galvojame.

Žiūrint iš dieviškosios pozicijos yra lengva pamatyti tai, kaip dvasingi žmonės naudoja terminus „šviesu“ ir „tamsu“. Kartais mūsų gyvenimas yra šviesus, kartais – tamsus.

Kai mūsų sąmonė yra subalansuota ir mūsų gyvenimo energija teka sinchronizuotai, mūsų asmeninis gyvenimas yra šviesus. Kai mūsų sąmonė yra susikoncentravus į save ir mūsų gyvenimo energija teka nesinchroniškai, mes atrodome kur kas tamsiau.

Maldos taip pat turi įtakos.

Kai mes kalbame maldas ir laikomės dieviškųjų nuostatų, gauname baltą šviesą, sklindančią nuo galvos. (video peržiūros metu – „Čakros grafiko nuotrauka tuo metu, kai kalbama malda“) Tai tikrai atkreiptų bet kieno dėmesį, stebinčio iš dieviškosios pozicijos.

O kaip mes atrodytume visi kartu? Atsitraukiant tolyn arba kylant aukštyn planetos atžvilgiu, visos mūsų asmeninės švieselės susilietų. Visi kartu mes atrodytume šviesūs… arba tamsūs, priklausomai nuo to, kiek iš mūsų tuo metu bus susibalansavę, o kiek – susitelkę į save.

Jei pasižiūrėtumę į tiesą apie dabartinę realybę, vaizdas žiūrint iš dieviškosios padėties būtų gana tamsus. Kartu mes visi galime padaryti įtakos visam mūsų globaliam švytėjimui, tiesiog prisiimdami įsipareigojimą laikyti savo asmeninę švieselę šviesia. O tai pasiekti tereikia išlaikyti mūsų sąmonę subalansuotą, būti geru Žmogumi.

„Jei būtumėt Dievo „batuose“ ir stebėtumėt mus iš aukštai ar tikrai norėtumėt mus aplankyt pritemusių švieselių metu?.“ – Klausia filmo komentatorė

Tad kyla klausimas, ar didėjant Žemės planetos švytėjimui nuo besaikio elektros apšvietimo vartojimo, nemažėja dvasinis žmonių švytėjimas Dievo pozicijos atžvilgiu?

Pasižiūrėkite video versiją, kaip tai atrodytų iš Dievo pozicijos

Visas filmo dalis apie proto energijos „gamyklą“ galite peržiūrėti čia

BALTAI.LT medžiagą paruošė pagal lifeenergyphilosophy.org

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.