0

Baltojo tilto aktyvaus laisvalaikio ir poilsio zona pasikeis neatpažįstamai

gegužės 11, 2019 Sostinė Vilnius, Sportas, Sveika gyvensena

Sostinės gyventojai ir miesto svečiai, kurie buvo pamėgę prie Baltojo tilto esančią pievelę, turės kurį laiką pasukti galvą, kur organizuoti susitikimus ir iškylas. Čia taip pat dažnai vykdavo koncertai, sportiniai užsiėmimai, kildavo oro balionai.

Anot Vilniaus miesto savivaldybės atstovų, vejos atnaujinimas bus įgyvendintas vėliausiai iki 2020 m. vasaros.

Buldozeriai pirmadienį jau baiginėjo senosios žolės likvidavimo darbus – buvo pašalinta didelė dalis šios vejos. Tačiau tai tik dalis Baltojo tilto laisvalaikio zonos atnaujinimo plano.

 https://i2.alfi.lt/33270/61/97.jpg

Baltojo tilto aktyvaus laisvalaikio ir poilsio zona pasikeis neatpažįstamai. Įgyvendinus rekonstrukcijos planą, bus atnaujinta ne tik pievelė, bet ir sporto aikštynai, kavinės, terasos, bus įrengta moderni pontoninė prieplauka su amfiteatru.

Pievelė prie Baltojo tilto

Pievelė prie Baltojo tilto© Alfa.lt

Aktyvaus laisvalaikio ir poilsio naujų erdvių įrengimas yra vienas iš dešiniosios Neries krantinės rekonstrukcijos etapų, kurio metu iki 2020 m. pabaigos suplanuota visiškai atnaujinti krantinę nuo Tuskulėnų dvaro iki pat Žaliojo tilto.

Kol vyksta darbai prie Baltojo tilto, miestiečiai gali aktyviai sportuoti atvirose aktyvaus laisvalaikio zonose: keturiuose riedlenčių parkuose Lazdynuose (Architektų g. 152), Pašilaičiuose (Medeinos g. 80), Fabijoniškėse (S. Stanevičiaus g. 55) bei Pilaitėje (Įsrūties g. prie M. Mažvydo progimnazijos), taip pat viešosiose erdvėse bei mokyklose, kuriose įrengtos krepšinio aikštelės ir futbolo aikštynai.

Dešiniosios Neries krantinės rekonstrukcijos projektas finansuojamas iš sostinės savivaldybės biudžeto ir ES lėšų. Darbų vertė daugiau kaip 6,5 mln. eurų.

Baltojo tilto laisvalaikio zonos vizualizacija

Baltojo tilto laisvalaikio zonos vizualizacija© Organizatoriai

Prie balto tilto

Baltojo tilto laisvalaikio zonos vizualizacija© Organizatoriai

Baltojo tilto laisvalaikio zonos vizualizacija

Baltojo tilto laisvalaikio zonos vizualizacija© Organizatoriai
Šaltinis: alfa.lt

© 2019, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.