0

Chemtrail nuodijama žmonija

gruodžio 30, 2020 Pavojus sveikatai, Pavojus žmonijai

Chemtrail „sąmokslo teorija“ (Plačiau anglų kalba) teigia įsitikinimą, kad ilgalaikiai kondensacijos takai arba garų takai yra „chemtrails“, susidedantys iš cheminių ar biologinių veiksnių, paliktų dangaus aukštyje skraidančių orlaivių, išpurkšti nuodėmingas tikslais apie tai neatskleidžiama plačiajai visuomenei.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Condensation_Trails_contrails_from_Aircraft_Engine_Exhaust.png
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0c/Cabin_nose_section_of_747-8I_prototype.jpg/1920px-Cabin_nose_section_of_747-8I_prototype.jpg

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/66/Airbus_A380_MSN4_cabin.jpg/1920px-Airbus_A380_MSN4_cabin.jpg

Tikintys šia, kai kam atrodančia „sąmokslo teorija“ teigia, kad nors įprasti nešvarumai išsisklaido palyginti greitai, užteršimuose, kurie tęsiasi, turi būti papildomų medžiagų. Tie, kurie pritaria teorijai, spėja, kad cheminės medžiagų išsiskyrimo tikslas gali būti saulės spinduliuotės valdymasorų modifikavimas , psichologinė manipuliacija , žmonių populiacijos kontrolė , biologinis ar cheminis karas ar biologinių ar cheminių veiksnių bandymai su gyventojais ir kad takai sukelia kvėpavimo takų ligas ir kitas sveikatos problemas.

CHEMTRAIL

Jie purškia bario miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, „sutrenkdami“ metalų katijonus, kurie yra purškale, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žeminės(žemės) girotrono sistemos [GWEN], arba kosmoso lazeriais. Baris padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.

Mišinio sąstatas

chemtrail sSTATAS


Jei ši sistema nebus sustabdyta, pasekmės didžiulės – milijonai žmonių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Milijonai mirs dėl prastų derlių ir pasaulinio bado. Padaugės širdies priepuolių, insultų ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus.

video stop kadras

video stop kadras

Chemtrail dažnai turi grybelį, bakterijų, virusų, sudžiuvusių raudonųjų kūnelių, kristalinių medžiagų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų ir kas žino, gal dar kokių protingųjų dulkių ar nano technologijos šlamšto.

.44

Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie ultravioletinių spindulių dėka mutuoja – tai puikus planas! Ar mes esame priimtini nuostolia ar taip yra suplanuota?

 03.59.33

MOKSLININKO PRANEŠIMAS APIE CHEMTRAIL PAVOJŲ

VIDEO 

https://youtu.be/knEGVmL_RiQ

2.23

Internete paskelbta informacija, kad bet kurios šalies tautai bus taikoma proto kontrolė ir jos piliečių sveikata pablogės dėl intensyvių, svyruojančių elektromagnetinių laukų ir nuodingų chemtrails atrodo neįtikinama, bet kažkuri informacijos dalis visada yra dalis tiesos. Mūsų DNR gali būti paveikta.  Ši karinė technologija gali išderinti Žemės režimą. Galbūt, jis jau ir yra išderintas.

© 2020, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.