0

Bičių vaško žvakių žemiški stebuklai

vasario 18, 2011 Alternatyvus mokslas, Amatai

Bites ir bitininkus sieja stiprus ryšys, bitės jaučia žmogaus laukus. Jei žmogus piktas ir linki blogo, jį bitė puls ir gels. Jei žmogus geras, bitė jo neskriaus. Apie daugiametę bitininkų patirtį, bičių vaško žvakių stebuklus kalbėjomės su Leopoldu Tarakevičiumi, Vilniaus bitininkų draugijos pirmininku.

Ištirta, jog bičių korys skiria debroilio bangas, kurios teigiamai veikia patį žmogų


Patirtis iš protėvių
Teigiama, kad bitininkai negali būti gobšūs, pavydūs, kenkėjai, jie negali būti nusiteikę negatyviai. Aišku, pasakoja L.Tarakevičius, būna visokių žmonių, bet jei negeras žmogus užsiima bitininkyste, tai, žiūrėk, jam kas nors nesiseka. Jei bitinininkas pažįsta bites, bendrauja su jomis per biolaukus ir vieni kitus supranta. Tuomet atsiradusi bendra darna žmogų veikia teigiamai.

Bitininkystės paslaptis ponas Leopoldas perėmė iš tėvuko, o šis savo laiku – iš senelio. Tai iš kartos į kartą perduodama patirtis. „Ir mano brolis užsiima bitininkyste savo sodyboje prie Giedraičių. Aš pats savo bites auginu prie Europos geografinio centro. Sukūriau savo bitininkystės sistemą, kuri yra pažangi, nes daug tyriau bites, jų savybes, poreikius ir specifiką, ir visa tai aprašydavau. Senovėje bitės gyveno drevėse, tai aš tokį avilį sukūriau drevėje, daugiaaukštį, kad tai atitiktų bičių biologiją, kad jos geriau jaustųsi“, – pasakoja L.Tarakevičius.

Žvakė naikina leptonines daleles
Kodėl medus, stovintis koryje, niekada nekietėja, o iškopinėtas pradeda kristalizuotis ir kietėti? Todėl, kad bitės surado tokią vaško ir jo formos struktūrą, kuri neleidžia medui sukietėti.

Tai – šešiakampės akutės, o pačiame įdubime – trikampiai, ir taip bičių suskirstyti, kad kiekvienas yra po 60 kampų. Kas būtų, jei medus kietėtų, juk bitės žiemą neskraido ir vaško praskiesti negali, tad medų turėtų, bet mirtų iš bado. Bitės sugebėjo surasti ir vaško, ir formos struktūrą, kuri turi tam tikrų savybių. Kaip dabar yra jau ištirta ir žinoma, pats bičių korys skiria debroilio bangas, kurios teigiamai veikia patį žmogų. Pasak L.Tarakevičiaus, 5 cm atstumu virš galvos apie 5,10 ar 15 minučių (priklausomai nuo jūsų skausmo stiprumo) laikomas bičių korys naikina migreną ar galvos skausmą.

Nereikia griebtis vaistų, nes nuo korio spinduliuojančios debroilio bangos tikrai pagelbės. Juk žmogaus mąstysena ir mintys yra tam tikros bangos, tad bangos, einančios iš korio, veikia vienos kitas.

Kartais po žmonių pabuvimo kambaryje lieka slogi atmosfera, ir tai jaučia kiekviena šeimininkė. Jos atidaro langus, vėdina, bando blogą atmosferą panaikinti. Kodėl taip būna? L.Tarakevičius pasakoja, kad, pagal kvantinę fiziką, nuo negatyvaus žmogaus susidaro tam tikras negatyvus laukas, arba moksliškai vadinamos leptoninės dalelės. Žodis „lepton“ kilęs iš graikų kalbos, jis reiškia „nesvarus“. Leptoninės yra nesvarios dalelės, o kadangi mintys turi tam tikras bangas, tai jos ir kaupia tam tikras daleles, tarp kurių yra ir negatyvių.

Šias leptonines daleles galima naikinti arba sudeginti per dešinįjį torsioną. „Torsiol“ prancūzų kalba reiškia „sūkurys, susukimas“, o bičių vaško žvakė yra susukta pagal sūkurio principą, todėl žvakė sunaikina tas leptonines daleles, arba negatyvias bangas.

Metodika labai paprasta: žvakę reikia uždegti kampe, nes kampuose visada kaupiasi neigiama namų energija. „Kodėl kampas toks svarbus? Pavyzdžiui, kai stato namus, yra sakoma: „Uždėjau kertinį akmenį“, o tas akmuo visada yra kampe. Kodėl mokykloje baudžiami vaikai statomi į kampą? Ten kaupiasi neigiama energija. Arba jei žmogus nori žudytis, jis visuomet intuityviai ieško kampo. Uždegę žvakę kampe, ją padeginkite apie 5 minutes. Tikintysis gali persižegnoti, tas, kuris kitos religijos ar kitaip suvokiantis pasaulį, gali tik palaikyti rankoje“, – pasakoja L.Tarakevičius.

Kodėl, pavyzdžiui, bažnyčiose deginamos žvakės? Aišku, dauguma žvakių yra iš parafino, jų energetika yra silpnesnė. O, pavyzdžiui, cerkvėje niekada nerasite tokios žvakės, ten visuomet vaškinės, mat vaško žvakės energetika yra žymiai didesnė. Parafino energijos mums užtenka užmegzti ryšį su mūsų išėjusiais protėviais per Vėlines.

Bitė yra šventa
Bičių vaško žvakė gali tikrai daugiau, nei kas gali įsivaizduoti. Žvakė daro tai, kas jums reikalinga, tai savotiška pagalbinė priemonė. Kai kurie žmonės pageidauja šventinti bičių vaško žvakes, bet pagal lietuvių papročius bitė pati yra šventa.
Ji kaip ir žmogus: bitė miršta, gimsta, maitina ir t.t Ji šventa, todėl pati žvakė jau yra šventa. Aišku, kaip sako ponas Leopoldas, jei kas nori, tegul pašventina, bet kas nenori – užtenka ir natūralios. Žvakės energetika dar priklauso nuo vaško išvalymo. Jei gerai išvarytas, jis yra šviesiai gintarinės spalvos, jei prasčiau – tamsesnis, su priemaišomis. Kuo geriau vaškas yra išvalytas, tuo jo energetika yra stipresnė.

Ermina TAUJENYTĖ

© 2011, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.