0

Rodyti kaip Vilnius laužo ranką įkvėpė reklama apie girtus vairuotojus

lapkričio 15, 2010 NAUJIENOS

Karolis Jachimavičius.

Vilniaus mieste, bent Algirdo gatvėje, neseniai pasirodė plakatas, kuriame Vilniaus miestą simbolizuojantis geležinis vilkas brutaliai tramdo grafitti piešėją. Taip, kad jam net lūžta ranka.

Plakatas yra Vilniaus miesto savivaldybės praeitą savaitę paskelbto karo nelegaliems paišytojams dalis. Vilniaus miesto savivaldybės publicistė Daiva Savickienė sakė, kad tokia brutali reklama buvo pasirinkta pasiremiant pavyzdžiu vaizdo klipo, kuriame per girto vairuotojo sukeltą avariją žūsta vaikai.

“Ta reklama buvo labai paveiki”, sakė Savickienė.

Komentuodama plakato atsiradimo istoriją Savickienė pasakojo, kad pasirinktoji plakato versija yra švelnesnė už atmestąją. “Vilkas yra netikras, simbolizuoja miestą, pilis simbolizuoja Vilniaus mūrus ir sienas. Daug visokių priemonių buvo mesta kovai prieš grafitininkus, bet niekaip negalėjo susitvarkyti. Vilkas buvo dar kitoks nupieštas, bet viskas buvo sušvelninta. Vilkas pyksta ant to, kuris mūrus užteplioja. Nesulaužoma ranka, čia toks simbolis”, šnekėjo Savickienė. Ji negalėjo paaiškinti, ką simbolizuoja sulaužyta ranka. Galiausiai publicistė pasakė, kad vilkas nelaužo rankos, o ją kanda. Kodėl vilkas daro žaizdas, ji taip pat nepaaiškino. Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato publicistas Paulius Radvilavičius tvirtino, kad policija su plakato leidyba nėra susijusi. “Policija su plakatu nėra niekaip susijusi. Nesam jo matę. Nėra mūsų logotipo. Mūsų ženklo negali ten būti”, sakė VAVPK publicistas.Jis tikino, kad rankos niekam nelaužomos.

“Rankos tikrai niekam nelaužomos”, sakė Radvilavičius.

Savickienė sakė, kad darbo grupėje problemai spręsti policija dalyvavo. Taip pat joje buvo miesto viešosios tvarkos pareigūnai, Gintaras Babravičius, Algis Ramanauskas.

uroboras.lt

© 2010, viršaitis. All rights reserved.

Palikite atsiliepimą

Jūs turite būti prisijungęs komentavimui.